Skocz do zawartości

MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe


Mr.Lova

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem na etapie zakupu, BMW 3 E90 2006-2007. Samochód chciałbym kupić w Niemczech lub Belgi. Czy możecie mi powiedzieć, czy mogę bez problemu wgrać język polski do nawigacji i komputera?

 

Z e90 to tylko prawdopodobnie pozostaje allegro.Nie wiem jaka masz tam navi.

 

andrzejw1,nie mam juz checi.Obiecuje ze jeszcze raz sprawdze czy nie zrobilem jakis bledow ale to tyle.

 

Do wszystkich ktorym nie dzialaja mapy: nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje,moze brudny laser.Normalnie mape nagrana w mode2/XA lapie bez problemu.

 

pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spróbujcie nagrać mape zwykłym NERO, prawdopodonie obraz jest już zapisany na mode2 więc nic nie trzeba zmieniać... I do tego dobra płyta, ja używam esperanzy i prędkość najmniejsza jaka się da. Aaa europa wschodnia po rozpakowaniu musi zmieścić się na płycie 700mb. jeśli zajmuje więcej to ściągnijcie nowego winrara i rozpakujcie od nowa... Pozdro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podziękowania dla Mr.Lova za sofcik do mk2, pobrałem pliki v27 i mk2-d-pl-lektor obydwa działają, jeden to wersja 8.1 a drugi 8.7, nagrane na nero 7, mode2 jest ustawiane samoczynnie, jedyna różnica przy wgrywaniu to najpierw wkładam płytkę a dopiero później przekręcam zapłon. jadę w krótką trasę to przetestuje.

Pozdrawiam

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam mam bmw e46 touring 2004 r. z dużym wyswietlaczem nie mam języka polskiego wyswietla mi sie logo bmw i mam tylko orginalna mapę, co mam zrobić abym mógł używać polskich map i polskiego menu, z góry dzięki AP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Panowie,ma ktoś może jeszcze te pliki do spolszczenia MK2 robione przez MrLove bo widzę, twórca usuną z chomika.

Miałem pod Ang. język Pl. ale musiałem wymienić czytnik i nie mam PL.

Więc jak zwykle szukam pomocy na forum. Plików i instrukcji co i jak :)

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ma ktoś może jeszcze te pliki do spolszczenia MK2 robione przez MrLove bo widzę, twórca usuną z chomika.

Miałem pod Ang. język Pl. ale musiałem wymienić czytnik i nie mam PL.

Więc jak zwykle szukam pomocy na forum. Plików i instrukcji co i jak :)

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Jak usunął jak widzę że wszystko jest na chomiku wystarczy poszukać a nie liczyć na łatwiznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam, sory nie poprawiłem posta.

Nie zauważyłem podpowiedzi do hasła.

 

I kolego mdc nie mów mi, że nie szukałem bo szukałem.

Na łatwiznę bym poszedł robiąc tak:

google -> "chomikuj spolszczenie mk2"

i tam już jest parę spolszczeń do ściągnięcia, sam sprawdź.

Aaaale wolałem ściągnąć od twórcy bądź kogoś innego z forum. Nie jest to swego rodzaju solidarność, że wklepie pkt. koledze z forum ?

Po prostu przez swoją szybkość nie doczytałem za pierwszym razem :mad2:

 

Dzięki Mr.Lova :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Chciałbym pochwalić Twoją pracę, ale... Chyba coś źle zrobiłem. Mam radio mk2 monochromatyczne zrobiłem wszystko jak w opisie i niestety. Podświetlenie radia działa ale nic nie wyświetla. Cd działa radio tak samo. Co zrobić szanowny kolego. Czytałem o downgrade softu ale nie mogę znaleźć pliku i opisu.

 

Proszę o pomoc, bo jak było opisane na forum siedziałeś z kolegą 2 miesiące i nikt nie podziękował. Ja już dziękuję za pracę ale powiedz do końca jak to zrobić.

 

Pozdrawiam, Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Sciągnij kolego starszego softa http://www.e38.org/nav/. Wypal go magic iso w mode 2 i do czytnika. Pozniej nowszegoi pl jak masz. Tylko do monochroma musisz mieć bo wydaje mi sie ze do koloru idzie inny. Radio napewno masz, ale mk2 to czytnik navi. Pozdro.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie!

 

Posiadam MK2 mono i chciałem wgrać polski język, sciągnąłem soft v27 od Mr.Lova zaktualizował mi do SW2-2/90 i za cholere już nic nie mogę wgrać. Chciałem wgrać łatkę D-PL ale uruchamia się instalacja a po chwili wyskakuje mi komunikat żeby wyciągnąć płytę i wcisnąć guzik. Próbowałem wgrać starsze softy v21 (oryginalne) i ta sama sytuacja. Jak to można naprawić? Po włożeniu płyty z mapami navi działa więc przypuszczam, że czytnik jest sprawny. Wszystkie płyty nagrywane mode 2 (mode 1 tez probowałem ale wtedy w ogóle nie widział płyty)

 

Proszę o pomoc.

Auto to BMW E46 2.8 1998rok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Próbowałem wgrać mk2-gb-pl-lektor pl-full od Mr.Lova do Sw 2-1/30.

Wkładam cd, ekran powoli się przyciemnia/rozmywa i zostaje czarny. Nic więcej się nie dzieje. W czytniku świeci cie tylko cd-in. Dioda ON nie świeci.

Nic więcej się nie dzieje płytę trzeba wyciągnąć, w opcjach znika navi dopiero po jakimś czasie wraca ale spolszczenia nie ma. Próbowałem tez ze starszymi softami ale dzieje się tak samo.

Co może być nie tak? Jest jakaś róznica w płytach + i - ? Ile u Was trwa wgrywanie softu od kolegi Mr.Lova ?

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW_has*c5*82o+to+marka+samochodow+z+malych+liter/MK2-kolor/mk2-gb-pl-lektor+pl-full

Musi działać

Magic ISO. Pilnujesz, aby było Mode 2, prędkość nagrywania 2x, 4x, 8x (ja zawsze nagrywałem 8x), płyta CD TDK lub Verbatim (CD wolę TDK).

Nagrywarka najlepiej stacjonarna, nie w laptopie.

Włączony zapłon, drzwi otwarte.

Musi działać. Kilka razy, ale musi działać. Będziesz miał polski na angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież to kolorowa navi. :roll: czy się mylę ? hm

 

edit.

Oki kupiłem sony, verbatim, jvc i omegi czarne. No i spróbuje na starym PCie bo do tej pory nagrywałem na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam

 

mam pytanie mam teraz ustawiony język angielski w mojej e38 to ,która wersję mam zainstalować?

 

"mk2-d-pl-lektor pl-full"

"mk2-gb-pl-lektor pl-full"

 

bo rozumiem ,że obie wersje to lektor i spolszczenie do nawigacji oraz całego menu komputera tak?

 

oraz która wersja jest już ta poprawioną z poprawną długością napisów?

 

bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.