Witam mam bmw e46 touring 2004 r. z dużym wyswietlaczem nie mam języka polskiego wyswietla mi sie logo bmw i mam tylko orginalna mapę, co mam zrobić abym mógł używać polskich map i polskiego menu, z góry dzięki AP
Witajcie potrzebuję instrukcji navigacji 16/9 2004 r. w jęz. mam orginalną płytę do nawigacji niemiecka a chciałbym wgrać polską mapę język co powinienem zrobić POMOCY>
20 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.