miałem podobny problem po taniej naprawie z allegro ale gość po prostu popełnił błąd i odesłałem mu radyjko gdy wróciło to już pięknie grało i gra nadal jestem bardzo zadowolony i od razu w cenie wyjście aux i na tubę pięknie po prostu polecam.
no ok próbowałem jeździłem długooo i nic dalej pisało że pozostało 6 minut pasek instalacji na wet się nie pojawia pisze ze instalacja w toku czas 6 minut :( :cry: jakieś inne pomysły ???
witam a wiec chodzi mi o to ze mam navi mk2 próbowałem wgrać spolszczenie nie stety jakoś nie idzie wszystko gra do momentu wyskoczenia komunikatu ze zostało 6 minut ale to nigdy sie nie kończ wiec o co chodzi z tym softa mam (sw 2 1-81) jest jakiś nowszy czy coś może. :oops: http://images50.fotosik.pl/1105/915d9cd5aa7417a2med.jpg
witam u mnie leci ciepłe na szybę :idea: tylko nawet gdy klima chodzi na najzimniejszym środek i dól zimne a góra na szybę ciepłe to co jest z tym pomóżcie :?:
151 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.