Skocz do zawartości

jaki gaz ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zamontowal podtlenek azotu sekwencyjny plus 200 koni samochod spali ok 20 litrow paliwa i 4 kg podtlenku w 20 min przy tym wypluje korby przez blok :mrgreen:

:search: :search: :search: :search:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na pytanie

ZADEN!!

szkoda auta

 

Uzasadnij czemu szkoda auta???

 

Jak to czemu szkoda, każdy ten mówi że szkoda co nigdy dobrej sekwencji nie oświadczył w swoim aucie a opiera się o wnioski ze swojej instalacji śrubowej gdzie co każde mocniejsze depnięcie urywało przepływomierz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Kolego instalację sekwencyjną zakładaj, a jeśli jest dla Ciebie zbyt droga i chcesz 2 generacji to raczej sobie odpuść. Ja płaciłem 2600zł za BRC i spala +/- 15% więcej niż benzyny. Tutaj ogronmą rolę gra samo zestrojenie u dobrego gazownika bo nic z najlepszej instalacji jeśli wszystko się będzie rozjeżdżało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na pytanie

ZADEN!!

szkoda auta

 

Uzasadnij czemu szkoda auta???

 

Jak to czemu szkoda, każdy ten mówi że szkoda co nigdy dobrej sekwencji nie oświadczył w swoim aucie a opiera się o wnioski ze swojej instalacji śrubowej gdzie co każde mocniejsze depnięcie urywało przepływomierz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Kolego instalację sekwencyjną zakładaj, a jeśli jest dla Ciebie zbyt droga i chcesz 2 generacji to raczej sobie odpuść. Ja płaciłem 2600zł za BRC i spala +/- 15% więcej niż benzyny. Tutaj ogromną rolę gra samo zestrojenie u dobrego gazownika bo nic z najlepszej instalacji jeśli wszystko się będzie rozjeżdżało.

 

sorry za podwójny post, forum chwile nie trybiło i dwa razy dodało-jeden można usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym tygodniu założyłem gaz do mojej 316. Nie ma na co narzekać. Instalacje ładnie podłączona bez niedbalstwa. Samochód ładnie się wkręca na obroty, a jeżeli dam mu zabardzo w pizde komputer gazu automatycznie włącza benzyne nie zauważalnie. Mnie ówka instalacja kosztowała równe 2000zł sekwencja oczywiście. Firma z Radzionkowa, poszukajcie na allegro a napewno znajdziecie. Nataniej na całym śląsku i nie tylko. POLECAM.!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam osobiscie sekwecje KME DIEGO 3 pali teraz zima samego gazu 10l a mam silnik 1.8l M43- kupujesz kabel na allegro i program sciagasz ze strony produceta i sam sobie tak ustawisz jak bedziesz chcial -kosztowala mnie instalacja 2800zl zakladalem ja w warszawie w firmie energi gaz u partaczy polaczyli sekwecje jak polsekwecje kiszka dopiero mlody gostek w kolbuszowej w podkarpackim zrobil tak ze jest teraz jako sekwecja tak jak ma byc i dopiero jestem zadowolony polecam tego mlodego "gazownika"z kolbyszowej- pozdrawiam
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj ale sekwencję, różnica w cenie nie jest ogromna (oczywiście w fachowym zakładzie), a wystarczy jeden strzał i do wymiany przepływka w przypadku instalacji 2 generacji, przy sekwencji nie ma takich problemów

chcesz tanio i dobrze - polecam stag , np 300 lub 300+, wtryski magicjet oraz reduktor scorpion (model dobrany do mocy Twojego samochodu)

oczywiście najważniejsze-fachowy montaż

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stag 300+ (itd, jak w opisie). jezdzi bez zadnych problemow, zima, czy lato, idealnie odpala, przelacza sie itd. bardzo sobie chwale. dodatkowo koszty zmniejszyly sie o polowe. polecam zaklad w PARZNICACH k. RADOMIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam ja ci polecam tylko i wyłącznie sekwencje, dobrze założona jest praktycznie bezobsługowa. Sam mam gaz od 2006r i oprócz wymiany filtrów ---- nasz czysty gaz na stacjach :-( ---- kompletnie nic przy niej nie robiłem.Gaz jak w opisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.