Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

uklad regulacji cisnienia cr sobie nie radzi... moze zawor , moze pompa , moze wtryski ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Szukam osoby która solidnie zdiagnozuje moje E60. Mam problem tego typu ze auto straciło moc w jednej chwili, turbina nie mam mocy i slychac jak przy ok 2300 obrotów buczy. Dodam, ze wcześniej nie bylo żadnych oznak zeby padała, auto jezdzilo wysmienicie. Koledzy na forum podpowiadają ze moze to być dpf lub zapieczone łopatki geometri w turbo ale przedewszystkim trzeba solidnie zdiagnozować auto.

Zależy mi na czasie także nawet dzisiaj można przyjechać. Auto stoi w Warszawie na Ursusie.

 

Czekam na odpowiedz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam , czy znajdzie sie ktoś pomocny aby zdiagnozowac moją nowo zakupiona bmke 318ti 1.8 140km 1994r ? W razie czego posiadam kabel diagnostyczny do tego auta ? Najlepiej okolice Warszawa Mokotow. Pozdrawiam i liczę na pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Poszukuje kogoś z icom SIEDLCE -okolice

Bsbs a do czego Ci ICOM? będziesz navi (CCC) programował ?? jak navi to sam icom nie wystarczy też trochę wiedzy trzeba posiadać i oczywiście dobry zasilacz nawet z most to długo trwa ... pytam ponieważ masz wszystko do swoich bmw (poza most sterowników) i sam możesz programować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.