Skocz do zawartości

Diagnoza - szukam/oferuje


nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Zapraszam użytkowników BMW do grupowego diagnozowania swoich beemek.

Spotkanie bedzie mialo na celu sprawdzic wasze beemki pod katem błędów/ usunięcia ich / ewentualnie zakodowania jakis opcji typu DRL/Follow Me Home/Ryglowania zamków /

Czym więcej użytkowników tym cena bedzie przyjemniejsza ;)

 

Pozdrawiam i zapraszam do Zabrza.

 

Osoby chętne proszone wpisywać się na niżej badz pisac na PW a ustalimy wszyscy jeden termin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speców mam się narobiło jak grzybów po deszczu. Tylko szkoda że jak jest jakis problem z autem opisany na forum to nikt nie pomoże, bo wszyscy widzą w tym PLN-y i możliwość zarobku! Zapomnieli jaka jest idea forum internetowego. Pewnie zaraz ktoś skasuje ten post, ale taka prawda!

Pozdrawiam

 

Edit: mam na myśli konkretne przypadki np. Wiem co to jest ale ci nie powiem bo jestem mechanikiem, z tego żyje, albo powiem ci ale moja wiedza kosztuje, a nie posty typu '' auto nie odpala pomocy''.

Druga sprawa to diagnoza przez Internet. Co drugi pisze diagnoza, kodowanie, zdalnie! Więc jest tę możliwe.

Edytowane przez adiks7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E36 E46 E39 E90 E60, Codowanie modulow , diagnoza INPA DIS

Ncs EXPERT

ADAPTACJA

Live Data

Sprawdzanie stanu wszystkich licznikow km w modulach

CKM - Car Key Memmory

Retrofit, BC manetka, Led Oem Lampy tylne coupe

DRL , sidemark US

I inne

 

WEST LONDON

https://www.facebook.com/WLBMWcode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z komputerem do E60 2007 żeby wykasować błędy na poniedziałek 07.07 w jakiś rozsądnych pieniądzach

 

poczekaj już patrze w swoją szklaną kule aby sprawdzić gdzie się znajdujesz.... :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby z komputerem do E60 2007 żeby wykasować błędy na poniedziałek 07.07 w jakiś rozsądnych pieniądzach

 

poczekaj już patrze w swoją szklaną kule aby sprawdzić gdzie się znajdujesz.... :cry2:

heeeeeee :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Poszukuję namiaru na kogoś z okolic Jeleniej Góry - ewentualnie WROCŁAW, aby podpiął się w moje BMW X3 E83N LCI, celem wykasowania błędów po naprawie silnika, ustalenia przyczyny braku mocy po krótkiej pracy silnika, sprawdzenia softu silnika i jego aktualizacji na najnowszy (podobno jest jakiś nowy z tzw. logiką VANOS). Temat PILNY! Z góry dziękuję za szybkie podpowiedzi :-)

Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIQSEK nie ma na razie czasu,a ja w czwartek wyjeżdżam na urlop, więc czas nagli :-(

Mogę z chęcią się wybrać do Was do Wrocławia - najlepiej jutro!, Pytanie jest jedno! Czy w trybie awaryjnym, z niepełną mocą mogę przejechać te 100 km? I czy będziecie jutro mieli czas, żeby mnie wziąć na kopyto?

Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.