Skocz do zawartości

Dziwny zapach po włączeniu ogrzewania 320d


SYLWEK28

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem do póki nie włącze ogrzewania wszystko jest ok jak go tylko włącze to przez kilka sekund wręcz śmierdzi z nawiewów gryzącyn zapachem później jest już prawie dobrze, co to moze być, zaczęło się niedawno ale jazda staje się uciążliwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. filtr przeciw przeciwpyłkowy jest nowy, do tego z aktywnym węglem, klima jest ok teraz 11 maja wszystko bylo czyszczone i odgrzybione plus nowy gaz i olej, zadnego niebieskiego dymku nie widać, problem jest tylko wtedy gdy jest włączone cieple powietrze, jak zimnę o sprawie zapominam nie ważne czy jadę czy stoję, grysie w nos a wieczory chłodne więc włączam ciepły nadmuch zresztą chyba jak każdy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo.

zauważyłem w zimny poranek, ze po wyłączeniu klimy jest 1 buch ciepłej,śmierdzącej pary, szyba przednia zaparowała mi natychmiast, w ciągu 1 sekundy!!. wystarczy otworzyć okna żeby ta para wyleciała i jest git. Ale samo zjawisko też mnie denerwuje i irytuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam Panowie ja miałem ten sam problem z nieprzyjemnym zapachem po wył. klimatyzacji i pozbylem sie go w nastepujacy sposob: kupilem w norauto srodek do odgrzybiania klimatyzacji jakis z formułą NANO kosztował 50 zł zdemontowałem filter kabinowy przeciwpyłkowy oraz te plastiki a zeby dmuchawa byla na wierzchu , odpaliłem auto, dmuchawa na max pozamykalem auto ogrzewanie dalem na obieg wewnetrzny i bezposrednio przez klapki w dmuchawie wpsikalem caly ten srodek do odgrzybiania autko pochodzilo tak moze 10 min. ,potem wietrzenie auta i problem zniknal.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ja miałem ten sam problem z nieprzyjemnym zapachem po wył. klimatyzacji i pozbylem sie go w nastepujacy sposob: kupilem w norauto srodek do odgrzybiania klimatyzacji jakis z formułą NANO kosztował 50 zł zdemontowałem filter kabinowy przeciwpyłkowy oraz te plastiki a zeby dmuchawa byla na wierzchu , odpaliłem auto, dmuchawa na max pozamykalem auto ogrzewanie dalem na obieg wewnetrzny i bezposrednio przez klapki w dmuchawie wpsikalem caly ten srodek do odgrzybiania autko pochodzilo tak moze 10 min. ,potem wietrzenie auta i problem zniknal.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.