Skocz do zawartości

Macie jakiś sposób na osikane felgi przez psy?


kubasta16

Rekomendowane odpowiedzi

W opisie produktu jest napisane "wybrane obiekty spryskiwać CODZIENNIE" :D Jakoś mi się nie widzi żeby kierowca za każdym razem po powrocie z pracy wyciągał buteleczkę z bagażnika i spryskiwał tym felgi :mrgreen:

Wiesz - możesz równie dobrze nakleić na felgi karteczki w kolorze żółtym z napisem:

 

DROGI PSIE - NIE SIKAJ MI NA KOŁA.

 

Może to będzie bardziej skuteczny sposób...

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej bylo by dorwac wlasciciela psa i z nim porozmawiac jak on to widzi

 

Tylko te bezpańskie szczają na fele :P.... Także może być problem z odnalezieniem właściciela.

Polecam jednak perswazję ustną lub środek zapachowy, który niestety trzeba raz po raz pryskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje pociagnac przedluzacz z domu i zostawic dwa kabelki pod napieciem---ciekawe czy beda dalej szczac jak im sie fujarki w hotdogi zmienia hihihi
.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup najtańszy dezodorant za 4 zł i wypsikaj felgi.

Zmniejsza skłonność do osikiwania kół, bo dla wielu psów jest to "smród nie do zniesienia" i nawet nie podchodzą. :P Ale nie na wszystkie psy działa...

 

A metodę z wysokim napięciem zastosowała pewna starsza pani, której dwunodzy goście pobliskiej dyskoteki namiętnie lali do ogródka.

 

Metoda - kable ze zdartą izolacją leżące w trawie pomiędzy kwiatkami - jest w 100 % skuteczna.

 

Towarzystwo już nie leje. :twisted2:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup najtańszy dezodorant za 4 zł i wypsikaj felgi.

Zmniejsza skłonność do osikiwania kół, bo dla wielu psów jest to "smród nie do zniesienia" i nawet nie podchodzą. :P Ale nie na wszystkie psy działa...

 

A metodę z wysokim napięciem zastosowała pewna starsza pani, której dwunodzy goście pobliskiej dyskoteki namiętnie lali do ogródka.

 

Metoda - kable ze zdartą izolacją leżące w trawie pomiędzy kwiatkami - jest w 100 % skuteczna.

 

Towarzystwo już nie leje. :twisted2:

ja sie wlasnie posilkalem ze smiechu hehehe

.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja część tych co szczały mi po kołach zastrzeliłem a inne już wiedzą że sikanie po kołach w mojej BM boli :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo problem stanowią psy - likwidacja psa jest równoznaczna z pozbyciem się problemu :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koty co polecacie, tez dezodorant?

 

Koty to się kolego drogi wyłapuje i zanosi do chińczyka - oni z nich robią KISIEL i CIASTKA...

 

Wypraszam sobie takie niegodziwe recepty. :nienie: Mam 5 kotów na utrzymaniu, tylko jeden jest bezpański, niewykastrowany kocur co jakiś czas zaznacza sobie teren na moim spojlerze m-pakietowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

zent: koty teścia jak tylko pojawiam się w zasięgu ich wzroku nabieraja ochoty na wybieganie się z dala odemnie. Jeden sierściuch na początku uważał się za "gościa" na podwórku, do momentu aż po paraboli zbliżonej do lotu małysza zaliczył lądowanie z telemarkiem w oczku wodnym. Widać miał uczulenie na złote rybki. Przebrała się miarka jak przyłapałem go na spacerowaniu po aucie, i tak miał szczęscie, że skończyły się broki do wiatrówki.

 

Na koty dobra podobna waleriana. Tylko nie lać po aucie, a po jakimś krzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na podwórku 3 samochody, od czasu kiedy kupiłem felgi 17 cali, zobaczyłem juz 3 razy jak mi je własny pies oblewa :evil:

tłumaczyłem :twisted2: ale nic nie pomaga :mad2: jamnik 2 lata

co ciekawe 2 pozostałe auta stroja na 15 calach, nie rusza

 

czas rozpocząć wojnę hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.