Skocz do zawartości

problem - 2 kontrolki


moadip

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dziś rano po odpaleniu wyskoczyły mi 2 kontrolki :

 

 

http://images48.fotosik.pl/73/ab335c13e04245e8m.jpg

 

wyglądają mi tak jakby od hamulców ale przejechałem się i wszystko ok. tylko dlaczego też podnośnik ?

poziom płynu hamulcowego też w normie.

320d po wirusie: 202KM i 406Nm


"Jeśli Bóg byłby za przednim napędem, chodzilibyśmy na rekach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jesli to kontrolka od hamulców to Powiem Ci tak ze miałęm to samo płyn był w normie ale dolałem troche i potem juz mi sie nie zapalała , fakt ze nie swieciła mi cały czas tylko zapalała mi sie w czasie jazdy i to nie zawsze. Mozesz tez sprawdzic kabelki przy hamulcu recznym tzn przy tej dzwigni lubia sie tez przecierac.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
klocki raczej nie, komputer pokazuje jeszcze 6tkm do wymiany tyłu i 18tkm przodu. płyn prawie na maxa.

 

nie ma też co w ciemno ufać informacjom z komputera, zdejmij koło i zobacz stan klocków, przeszkuja komputer w zakładce serwis i czy są jakieś allerty

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Mam ten sam problem :D Bo :duh: no bo skasowałem wymiane klocków :mad2: i sie tak zesrało ,czerwony samochodzik gasnie ,ale kontrolka od recznego non-stop swieci :idea: trzeba jechac do kompa i skasowac ,ale w twoim przypadku wszystko jest mozliwe moze bity był :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam zapaliło mi się to samo czyli auto na podnośnik i nie wiem co to ma teraz oznaczać dodam że zapaliło mi się pierwszy raz przed obniżeniem auta w środę tak że przyczyną tego nie jest obniżenie , tarczę mam wymienione przód tył + klocki przód tył + czujniki ok miesiąca temu , czy teraz pozostaję mi jechać na komputer ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wymiany sa klocki i nie ma co gdybać ...

 

niekoniecznie, mógł sie uszkodzić przewód czujnika zużycia klocków a klocki jeszcze dobre. Tam było u mnie, wymiana samego czujnika a na tych klockach jeżdze jeszcze pół roku i jeszcze pojżdże.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka ręcznego powiadamia że zbliża sie wymiana klocków hamulcowych a jak już bedzie z nimi kiepsko to wyświetli komunikat że trzeba na warsztat.Więc śmialo możesz jeżdzić z tą kontrolką.Z koleji ta druga z podnośnikiem powiadamia o zblizajacym sie serwisie auta(wymiana oleju,filtra,klocków itd.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE PROSZĘ ODPOWIADAĆ NA MOJE PYTANIE przepraszam za duże litery ale odświeżyłem wątek a wy nie patrząc na daty odpowiadacie koledze moadip który zadał pytanie w 2008r ..... ja mam problem nie on w tym momencie nie chciałem zakładać nowego tematu bo później by było ten temat już był poszukaj ,widać na tym forum to jeszcze nie działa ... Jest w stanie ktoś mi pomóc ??? zapala mi się auto na podnośnik po 5minutach jazdy i świeci cały czas co to oznacza ? auto zgaszone problem nie występuje do przeglądu 44tyś próbowałem skasować to i zrobiłem reset no to jest 60tyś ale i tak dalej się to zapala . Chyba będzie trzeba jechać na komputer ... (dodam że klocki tarcze czujniki nowe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE PROSZĘ ODPOWIADAĆ NA MOJE PYTANIE przepraszam za duże litery ale odświeżyłem wątek a wy nie patrząc na daty odpowiadacie koledze moadip który zadał pytanie w 2008r ..... ja mam problem

:D A jak ja napisałem na PW ? Oczywiscie odpowiedz mogła być negatywna ale żeby wogóle była......... :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.