Skocz do zawartości

BLOW OFF w 530dA co myślicie?


MeWho

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolcie, ze napisze w imieniu wiekszosci, poniewaz temat chyba sie troche zapetlil...

 

MeWho, jak jestes taki napalony, to zaloz ten BOV, zamiast przekonywac nas, ze to jest fajne. Dla nas to NIE JEST FAJNE, tylko jedzie agro tjuninkiem - takie rzeczy pasuja (i maja techniczne uzasadnienie) do sportowych aut z doladowanymi silnikami benzynowymi, a nie do limuzyny z dieslem (i to w automacie). Skoro Tobie sie podoba, to poprostu to zrob, to Twoje auto i jak w tym programie telewizyjnym: DECYZJA NALEZY DO CIEBIE.

 

Btw, zastanawiasz sie kto robi taka opinie o BMW? Moze przeczytaj kilka swoich postow i zastanow sie jeszcze raz :doh:

 

No offence, nie wytrzymalem.

Pzdr

Mex

I love smell of the gasoline in the morning. It smells like... victory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolcie, ze napisze w imieniu wiekszosci, poniewaz temat chyba sie troche zapetlil...

 

MeWho, jak jestes taki napalony, to zaloz ten BOV, zamiast przekonywac nas, ze to jest fajne. Dla nas to NIE JEST FAJNE, tylko jedzie agro tjuninkiem - takie rzeczy pasuja (i maja techniczne uzasadnienie) do sportowych aut z doladowanymi silnikami benzynowymi, a nie do limuzyny z dieslem (i to w automacie). Skoro Tobie sie podoba, to poprostu to zrob, to Twoje auto i jak w tym programie telewizyjnym: DECYZJA NALEZY DO CIEBIE.

 

Btw, zastanawiasz sie kto robi taka opinie o BMW? Moze przeczytaj kilka swoich postow i zastanow sie jeszcze raz :doh:

 

No offence, nie wytrzymalem.

Pzdr

Mex

 

Jesteś tu jakimś prezesem, że mówisz NAS?? Mów za siebie, Ciebie nie przekonuje i nie mam zamiaru, zresztą nikogo nie przekonuje Panie inteligentny, napisałem do kogoś żeby to zakładał bo to jest fajne?? A jak już masz na siłe pisać jakiś post to napisz coś sensownego i chociaż prawde. Druga rzecz nie uważaj mnie za jakiegoś JANA, który nie wie skąd BOV się wziął. Zadałem poprostu pytanie, żeby się podzielić Waszymi opinniami bo jak wiesz od tego jest forum. A Ty swoją wypowiedzią pokazałeś opinie o użytkownikach BMW - ignorancja i poczucie wyższości. Sorry nie wytrzymałem. Peace. Sorry za OT

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie przesadzaj z drugiej strony. Równie dobrze można powiedzieć o Tobie, że szerzysz mega wiejski tuning i psujesz wizerunek marki tak więc jak widzisz każdy kij ma dwa końce. :wink: Wydaje mi się, że temat jest do zamknięcia lub powinien umrzeć śmiercią naturalną bo już nic nowego tu nie napiszemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie możesz mówić, że szerze mega wiejski tuning bo nie ma jakiś spojlerów itp itd zreszta moje auto jest w galerii zobacz i powiedz co w niej jest wiejskiego. A, że samo zapytanie o ten zas.... BLOW OFF uważasz już za wiejski tuning to ok. Również uważam, że temat to zamknięcia lub usunięcia. Bo nie można sie dowiedzieć nic, bez głupich komentarzy i głupiej krytyki. Narazie

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja nie napisałem, że Twoje auto jest wiejskie czy coś. Napisałem tylko, że wielu userów może odebrać Twój pomysł jako wiejski tuning i po to jest forum żeby się wypowiedzieć w tym temacie i nie masz co się obrażać. Powinno Ci dać do myślenia, że w sumie praktycznie wszyscy wypowiadający się skrytykowali dość mocno zastosowanie tego zaworu w 530d i tyle. Ty tego nie uważasz za wiejski tuning, wielu z nas tak. Wiejski tuning to nie tylko tandetne skojlery i świecąca antenka. Jedni wypowiedzieli swoje zdanie delikatnie, inni ostro ale to akurat normalne. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym błędem powodującym różne nie jasności i głupie posty, jest nie uważne czytanie. Nie wiem, ale dużo osób czyta i nawet wie co. Tym bardziej, że ja nie napisałem, że chce to założyć, no ale kązdy widzi i słyszy co chce. Pytałem tylko o opinie a zostałem zjechany, że wiejski tuning itp itd. Bardzo Mądre Wypowiedzi. Pzdr

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałeś i dostałeś odpowiedź, że to wiejski tuning. Żadne kręcenia nic tu nie zmienią.

 

Nikt tu nic nie kręci i nie zamierza zmienić, nie wiem o co Ci chodzi.

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeWho, teraz juz chyba wiesz, o czym mowilem :wink: Nie podniecaj sie niezdrowo, wszyscy dobrze Ci radza jako koledze z forum, nikt nie probuje sie wywyzszac. Masz ladne auto i nie chcielibysmy zebys je popsul, tylko tyle. Kazdemu czasem przychodza takie pomysly do glowy, ale po to wymieniamy sie opiniami, zeby gasic je w zarodku, bez wzgledu czy to bedziesz Ty, ja czy ktos inny :mrgreen:

 

pzdr

Mex

I love smell of the gasoline in the morning. It smells like... victory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladaj i nie sluchaj opinii ... ugryze sie w jezyk

dzwiek jaki wydaje BOV to cos pieknego...prawie jak eisenmann na pelnym obciazeniu

moze byc pewnien problem z bovem...ale skoro jest bov do 2.5 tdsa,to moze tu tez cos sie da...wyslij zapytanie do hks i innych firm...a najlepiej podpytaj chlopakow na streetracing....maja spore o tym pojecie

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odgrzewam starszego kotleta :D

ostatnimi czasy wybebeszyłem całe wnętrze w swojej 5tce i podczas jazdy, a właściwie przy dynamicznej jeździe słychać że w E39 530d jest fabryczny zawór upustowy, tyle że jest cichy i przy założonym całym wnętrzu w ogóle go nie słychać. :D

GOLD CZEJJJN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam starszego kotleta :D

ostatnimi czasy wybebeszyłem całe wnętrze w swojej 5tce i podczas jazdy, a właściwie przy dynamicznej jeździe słychać że w E39 530d jest fabryczny zawór upustowy, tyle że jest cichy i przy założonym całym wnętrzu w ogóle go nie słychać. :D

 

w którym miejscu?

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, też to już wcześniej zauwazyłem - usłyszałem jadąc w miejsciu gdzie zdłuz drogi biegnie płot lub sciany budynków... :D

Blow off w Golfie V GTI pogarszał osiagi co było potwierdzone wynikami na hamowni.

Jak chcecie mieć fajny dzwiek nie pogarszając sobie osiagów kupcie sobie gwizdek do tłumika :)

 

P.s W angli można kupić zestaw a'la blow off na zasadzie głośnika pod maska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.