Skocz do zawartości

Odwieczny dylemat i prośba o pomoc w wyborze E39


barto

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje oko to te mpakietowe zderzaki są dokładane. Poza tym próg od kierowcy ma jakieś dziwne perforacje (może to jakaś nakładka?).

 

Zgadza sie, napisalem ze jest ladne. Ale ma spoko minusów.

- doklejany m-pakiet, nie ma m-pakietu w oryginale z listwami chromowanymi przy szybach,

- dziwny wydech, wyglada ze cos bylo z nim robione,

- strasznie znsiszczony srodek, szczegolnie strona pasażera,

- pare innych szczegolow do ktorych mozna sie doczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mpakiet z taką kierą :? a progi faktycznie coś kombinowane i wcale nie jakiś wypas,przebieg już wogole pomijając :twisted2:

 

ja mam delikatnie niższy przbieg to jak dałem ogłoszenie to pewnie też się pukali w czoło no ale cóż,

jak będę sprzedawał przekręce licznik na 170 tyś,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpakiet z taką kierą :? a progi faktycznie coś kombinowane i wcale nie jakiś wypas,przebieg już wogole pomijając :twisted2:

 

ja mam delikatnie niższy przbieg to jak dałem ogłoszenie to pewnie też się pukali w czoło no ale cóż,

jak będę sprzedawał przekręce licznik na 170 tyś,

 

Ja mam ponad 200 tk.i wnetrze jest w dużo lepszym stanie oceniajac oczywiscie ze zdjęć, także podejrzewam ze u ciebie jest niemal jak nowe przy takim przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 530i wygląda jak by ktoś przełożył ja z anglika stąd ten fotel pasażera taki wytarty. Troche kaszana na moje oko, jesli widze że ktoś do BMW wkłada taki wydech to strach pomysleć jakie może mieć jeszcze pomysły w związku z autem. No ale moje wątpliwości rozwiał kraj pochodzenia auta, Belgia i wszytsko jasne. Tam jest sodoma i gomora na rynku aut to samo dzieje się w Holadnii. Auto jednym słowem nie do polecenia z samego założenia plus chora cena bo jest warte co najwyżej 35 tyś, a w tym stanie około 30. A jeśli Pan z komisu do tego twierdzi że auto spala 9 litrów to albo jest niespełna rozumu albo przekombinował to auto tak że nie warto nawet tracić czasu na dalsza rozmowe z nim. Życze mu powodzenia w sprzedarzy i duzo cierpliwości temu kto kupi to auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To auto jest piękne. Z tym ze cena do zbicia spokojnie na co najmniej 38-40k.

 

Zgadzam się w 100% bierz tą jest na wypasie i widać że zadbana. :cool2:

 

No super, wszyscy polecacie, a nie zwrociliscie uwagi na to, ze zderzaki od Mki a srodek kompletnie nie. To ani M Pakiet ani nic.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpakiet z taką kierą :? a progi faktycznie coś kombinowane i wcale nie jakiś wypas,przebieg już wogole pomijając :twisted2:

 

ja mam delikatnie niższy przbieg to jak dałem ogłoszenie to pewnie też się pukali w czoło no ale cóż,

jak będę sprzedawał przekręce licznik na 170 tyś,

 

Ja mam ponad 200 tk.i wnetrze jest w dużo lepszym stanie oceniajac oczywiscie ze zdjęć, także podejrzewam ze u ciebie jest niemal jak nowe przy takim przebiegu

 

heh, musiałbym zmierzyć grubość skóry na kierownicy :)

jak kupowałem miało 15 tyś przebiegu mniej i fakycznie wygladało praktycznie jak nowe,

zalezy jak się użytkuje,

heh a co uważasz że kazdy ma powyżej 200 tyś?

e tam,

a co do środka z fotki, to ma dziwnie świecące te siedzenia jakieś takie pociemniałe i kierownica mocno świecącą, moze się kremuja właściciele NIVEA SOFT :lol: :lol: :lol:

 

po za tym to nie ten dział na takie dyskusje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z racji automatu na przedbiegach odpada, choćby ze złota była nie wezmę :)

Fakt faktem ze dodatki mpakietu a szczególnie kierownica i zegary robią duża robotę, ładnie to wygląda.

Nie śpieszy mi sie, napewno coś znajde dla siebie :)

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ:

 

Sedan / Limuzyna

Informacje:

 

Rok produkcji: 2003, 136 000 km, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 200 KM (147 kW), Pojemność skokowa: 2500 cm3, benzyna, czarny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,

Dodatkowe wyposażenie:

 

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, system nawigacji, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, blokada skrzyni biegów, ksenony, tempomat, czujnik deszczu, ESP, EDS, światła przeciwmgielne, kierownica wielofunkcyjna, przyciemniane szyby

Dodatkowe informacje:

 

serwisowany w ASO, garażowany, zarejestrowany w Polsce

Opis pojazdu:

 

ABS, Aluminiowe felgi, Autoalarm, Blokada skrzyni biegów, Centralny zamek, Czujnik deszczu, Elektroniczny wtrysk, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Elektryczny starter, ESP, Halogeny, Immobilizer, Klimatronic, Klimatyzacja, Komputer, Kontrola trakcji, Lampy ksenonowe, Nawigacja GPS, 8x Poduszki powietrzne, Radio z CD, Radio z DVD, Radiomagnetofon, Spojlery, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie kierownicy:NAJBOGATSZE WYPOSAŻENIE DODATKOWE,WIELOFUNKCYJNA KIEROWNICA,CZUJNIK ZMIERZCHU,DESZCZU,PAMIĘCI FOTELI,ROLETA TYLNIA+ BOCZNE,ORYGINALNY M PAKIET,ATRAKCYJNY WYGLĄD,NOWE OPONY ORAZ WIELEINNYCH DODATKÓW.

 

ogloszenie typowo na wabia tak na szybko zaznaczylem co sie nie zgadza z opisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piekna tylko ten chip na 200km mnie osobiscie martwi, chyba ze na prawde ma 130 a nie 310 tys przebiegu. Poza tym autko cudowne i nie wiem do czego mozna sie z fotek przyczepic.

 

A gdzie ty ten chip wyczytałeś. Koleś napisał 200 ale może to seria 192.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ:

 

Sedan / Limuzyna

Informacje:

 

Rok produkcji: 2003, 136 000 km, Skrzynia biegów: automatyczna, Moc: 200 KM (147 kW), Pojemność skokowa: 2500 cm3, benzyna, czarny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,

Dodatkowe wyposażenie:

 

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, system nawigacji, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, blokada skrzyni biegów, ksenony, tempomat, czujnik deszczu, ESP, EDS, światła przeciwmgielne, kierownica wielofunkcyjna, przyciemniane szyby

Dodatkowe informacje:

 

serwisowany w ASO, garażowany, zarejestrowany w Polsce

Opis pojazdu:

 

ABS, Aluminiowe felgi, Autoalarm, Blokada skrzyni biegów, Centralny zamek, Czujnik deszczu, Elektroniczny wtrysk, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Elektryczny starter, ESP, Halogeny, Immobilizer, Klimatronic, Klimatyzacja, Komputer, Kontrola trakcji, Lampy ksenonowe, Nawigacja GPS, 8x Poduszki powietrzne, Radio z CD, Radio z DVD, Radiomagnetofon, Spojlery, Tapicerka skórzana, Tempomat, Wspomaganie kierownicy:NAJBOGATSZE WYPOSAŻENIE DODATKOWE,WIELOFUNKCYJNA KIEROWNICA,CZUJNIK ZMIERZCHU,DESZCZU,PAMIĘCI FOTELI,ROLETA TYLNIA+ BOCZNE,ORYGINALNY M PAKIET,ATRAKCYJNY WYGLĄD,NOWE OPONY ORAZ WIELEINNYCH DODATKÓW.

 

ogloszenie typowo na wabia tak na szybko zaznaczylem co sie nie zgadza z opisem

 

A dlaczego twierdzisz że nie ma xenonu? troche dziwi brak ogrzewania foteli przy skórze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ogloszenie typowo na wabia tak na szybko zaznaczylem co sie nie zgadza z opisem

 

Niektórzy właściciele aut myślą że mają full wersje. Nie każdy interesuje się zestawieniami dodatków swoich aut. Brak podgrzewania trochę trąci (mi jak nie włączę to jest mi zimno z rana) ale ogólnie jest dobrze wyposażony.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ta czarna 525i nie ma przejechane 136tys km tylko

więcej moja przy przebiegu 219tys ma mniej wyjechany fotel kierowcy

Gałka i kiera też nie wygląda na 136tys

 

Ksenon ma to widać na jednym ze zdjęc...

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z racji automatu na przedbiegach odpada, choćby ze złota była nie wezmę :)

Fakt faktem ze dodatki mpakietu a szczególnie kierownica i zegary robią duża robotę, ładnie to wygląda.

Nie śpieszy mi sie, napewno coś znajde dla siebie :)

 

Dlaczego w automacie nie kupisz?

Tez szukam 530d tylko w automacie.

 

Czy lepiej zrezygnować z automatu?

 

Pozdr

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z tych którzy są uczuleni na automaty, nie mówie że automat to badziewie, ale ja nie toleruje pracy silnika w automacie. Raz się skusiłem i to mi wystarczy i potwierdza moje przeświadczenie. No i nastepna sprawa to słaby serwis w Polsce i podobno zasłaba skrzynia na wysokie momenty z 3l dieslem, ale pisze to z zasłyszenia.

Jak lubisz automata to kup automata :mrgreen:

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

moje przedostatnie auto to wlasnie E39 530iA 2001 kombi .

To bylo moje najlepsze auto jakie mialem , automat smigal pieknie , moc

i cisza w aucie . To auto po prostu plynelo jak " rusalka po trawie " .

Zadnych problemow z czym kolwiek , oprocz jednego - ASB .

Niestety okolo 200.000 tys odmowila posluszenstwa . Ale nie zaluje !

Zmienilem skrzynke w BMW i od nowa rozkosz i dialektowanie sie tym

pojazdem . Polecam , mimo wszystko .

Teraz mam E61 530 D i jest super ale jest nie takie jak myslalem .

A myslalem ze kolejna generacja bedzie lepsza , - chyba tak nie jest .

Nadal nie zaluje bo Bimmery to super auta , i jak kazda maszyna moze sie zepsuc . Taki swiat .

 

Pozdrawiam - Jacek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hey

 

Teraz mam E61 530 D i jest super ale jest nie takie jak myslalem .

A myslalem ze kolejna generacja bedzie lepsza , - chyba tak nie jest .

 

 

 

mozesz to rozwinąć? bardzo mnie to interesuje w perspektywie zakupu E60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Kris33

 

Nie wiem co Ciebie interesuje , jakie aspekty .

Napisz jakie masz pytania , a postaram sie Tobie odpowiedziec .

Pozdrawiam - Jacek .

 

Jeśli moge sie wtracic, powiedz mi jak odbierasz przesiadke ze środka E39 na E60. Podoba Ci sie deska (calosciowo)?

 

Dla mnie srodek E60 byl jednym z powodow, dla ktorych przesiadlem sie do E65 z E39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hey Kris33

 

Nie wiem co Ciebie interesuje , jakie aspekty .

Napisz jakie masz pytania , a postaram sie Tobie odpowiedziec .

Pozdrawiam - Jacek .

 

to w takim razie napisz jaką ma przewage E60 nad E39? jaki miales silnik w E39? ja chce kupic E60 bo mi sie cholernie podoba i mam nadzieje ze jest rownie komfortowa jak E39, a moze berdziej, czy cos Cie rozczarowało skoro tak napisales, nie jestes tak bardzo z niej zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trudno tu mowic o przewadze E61 nad E39 .

Moze inaczej , wymienie plusy i minusy obu .

 

Jak pisalem wczesniej mialem 530iA 2001 .

Padlo pytanie ! jaki motor ?! Chyba nazwa mowi sama za siebie

3L benzyna 231HK .

Niesprawiedliwe jest porownywanie pracy silnika benzynowego kontra Diesela . Oczywiscie bardzo cichy i na postoju i w czasie jazdy .

Rowna praca i majestatyczne przyspieszenie / nawet nie wiem czy czasami nie zbieral sie lepiej niz moja uprzednia E39 540iA 1998 .

4.4 L . Malo wadliwy ( przy sprzedarzy mial 300.000 i odpalal od pierwszego razu ) Zadnych awari czy czestych wizyt w warsztacie .

Tylko ta jedna o , ktorej juz pisalem - ASB . Nawet na uszkodzonej skrzyni moglem dalej jechac .

Skrzynia biegow zmieniala biegi nie zauwazalnie i super plynnie .

 

Teraz moja E61 , ( oczywiscie nie nalezy robic z tego reguly )

 

Diesel jak diesel , czuc i slychac ale moment obrotowy nie do pobicia .

Zbiera sie jak z procy , niestety troche avaryjny .

Niveau control wkrotce po zakupie sie zepsul .

Zapalajace sie bez przyczyny kontrolki , wydaje sie byc bardziej delikatny niz E39 .

Troche przereklamowany i troche nie dopracowany .

Nawiew cieplego powietrza slaby kontra szum jaki z tamtat wylatuje .

Porownujac szum nawiewu z samym nawiewem to powinno urywac glowe , a tu tylko skromny wiatr . Nie wiem czy klima da sobie rade z upalnym latem . Aktualnie w tych mrozach marzna mi stopy bo nawiew skapy. Owszem daj na cala pare , ale wtedy szumi nie samowicie glosno .

Znowu mi sie cos zepsulo , musze jechac do warsztatu a tam czesto zostawia sie sporo kasy , pytanie nasuwa sie - kiedy znowu cos sie zepsuje ?

 

Komfort / deska ? Podobala mi sie ta z E39 ale z E61 jest bardziej elegancka . Przypomina bardziej auto luksusowe , takiego wrazenia nie mialem w E39 .

E61 i autostrada - nigdy nie jechalem tak szybko i tak nie odczuwalnie i tak luksusowo - Wrazenia w skali 1do 10 smialo bym dal 9 .

E39 - to samo wrazenie tylko w predkosciach mniej niz 100 km/h .

Przy np.160/180 km/h bardziej bylem zpiety i max skupiony .

Nawet zciszalem muzyke aby sluchac drogi i auta - Zreszta bez podstawnie - ale !

Tak jak by auto potrzebowalo wiekszej kontroli . - To tylko moje wrazenie .

Moze dlatego ze same drzwi byly nieco nizsze od E61 . Wrazenie - troche

za duzo sie wystaje nad szybe .

 

TERAZ

E39 mialem przez 5 lat a E61 5 miesiecy i trudno cos wiecej powiedziec

skoro jeszcze brakuje 4 i pol roku abu moc wystawic konkretne oswiadczenie . Jak do tej pory mam troche obaw co do E61 .

Ale , pozyjemy - zobaczymy .

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.