Skocz do zawartości

BMW TRENDS nr 5/nadjezdza!


Tomek_M

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym BMW TRENDS:

- odsłaniamy concept X1

- pierwsze jazdy nową trójką - jeszcze szybsza, jeszcze ostrzejsza

- 5 x E36, czyli piękno klasyki

- ACS 1 Turbo

- Alpina D10 - jeden ze 144 egzemplarzy

- E60 M5 by Hartge

- E60 by AC Schnitzer

- E24 M 635 CSI wersja amerykańska

- historyczna jazda BMW 326

- zloty/kluby i podróże - wspomnienie lata z BMW

- pancerne BMW i nowe technologie

BMW TRENDS już w sprzedaży.

 

http://img216.imageshack.us/img216/1377/300x420tl5.jpg

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poprawiły się standardy czy nadal takie błędy są sadzone ???

 

Co masz na myśli pisząc błędy?

 

Owszem może i jakieś wpadki się zdarzyły, ale z wydania na wydanie, gazeta jest coraz lepsza.

Natomiast test długodystansowy e39, będzie napisany w zbliżonym stylu, do wcześniejszego testu e34, z uwzględnieniem jednak uwag, m.in z tego forum.

Tzn lepsze wyszczególnienie kosztów i podanie warsztatów w których dokonywano napraw i przeglądów.

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co masz na myśli pisząc błędy?

 

Błędy rzeczowe , było ich kiedyś mnóstwo i to wcale nie drobne wpadki

niestety teraz nie opiszę żadnego bo już nie pamiętam konkretnego przykładu a gazetki przy sobie nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Błędy nadal się zdarzają. Artykuły tylko z nazwy są zachęcające, jak np tekst o pięciu e36 opisujący kosmetykę tych egzemplarzy, którą można ze zdjęć wyczytać... :roll: Do tego w tekście masa rzeczy nie zgadza się ze zdjęciami, co nasuwa myśl, że albo ktoś fakty pokiełbasił, albo zdjęcia pomylił przy składaniu...

Test długodystansowy e34 był super, chyba jedna z najlepszych rzeczy w tej gazecie. Bo już tekst o trzech e34 Tomku nie powala. Opis jak ktoś auto kupował, blablabla i kompletnie nic o wadach tych modeli (bo same zalety są!phi), ani słowa o tym, gdzie zajrzeć podczas kupna i na co zwrócić szczególną uwagę... Zresztą większość tekstów to panegiryki, co strasznie mnie wkurza.

 

Uff, wylałem z siebie gorycz. Już mi lepiej :mrgreen:

 

Róbcie dalej Trends, bo jest naprawdę coraz lepiej, ale szału nie ma za 10zł.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co do opisywanych pięciu e36 to rzeczywiście niektóre zdjęcia odbiegają od opisu. Ale, jeśli dobrze pamiętam, było to wytłumaczone faktem, że niektóre zmiany miały zostać wprowadzone tuż sesji zdjęciowej. Tak czy siak lepiej jest jednak jak to co przedstawia opis, potwierdzają zdjęcia.

 

Co do samej gazetki. Jak najbardziej można polecic. Dużo pisze o silnikach, jakiś tam próbach podniesienia mocy. Sławny jest chyba też artykuł o montażu HIDów do e34. Jednakże zdarza się nie rzadko, że czytając artykuł, nagle zdanie, które akurat czytaliśmy nagle się urywa i trzeba się domyślać jak miało się zakończyć. Dużo jest tego typu błędów. Mogliby tuż przed drukiem jeszcze raz wszystko przeczytać i poprawić. Jednak jest to młode pismo, wciąż się rozwija i chyba spokojnie można powiedzieć, żę będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Błędy nadal się zdarzają. Artykuły tylko z nazwy są zachęcające, jak np tekst o pięciu e36 opisujący kosmetykę tych egzemplarzy, którą można ze zdjęć wyczytać... :roll: Do tego w tekście masa rzeczy nie zgadza się ze zdjęciami, co nasuwa myśl, że albo ktoś fakty pokiełbasił, albo zdjęcia pomylił przy składaniu...

Test długodystansowy e34 był super, chyba jedna z najlepszych rzeczy w tej gazecie. Bo już tekst o trzech e34 Tomku nie powala. Opis jak ktoś auto kupował, blablabla i kompletnie nic o wadach tych modeli (bo same zalety są!phi), ani słowa o tym, gdzie zajrzeć podczas kupna i na co zwrócić szczególną uwagę... Zresztą większość tekstów to panegiryki, co strasznie mnie wkurza.

 

Uff, wylałem z siebie gorycz. Już mi lepiej :mrgreen:

 

Róbcie dalej Trends, bo jest naprawdę coraz lepiej, ale szału nie ma za 10zł.

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję za konstruktywną krytykę, właśnie dzięki takim opiniom gazeta staje się lepsza :cool2:

 

Co się zaś tyczy wpadek, fakt były..... są i będą (oby jak najmniej :oops: )

Ja za całość nie odpowiadam, ale prosiłbym Ciebie (Was - klubowiczy) - gdy znajdziesz jakiś błąd w tekście - wyślij mi informacje o tym na PRIV. Z góry dziekuje :cool2:

 

Ciesze się też bardzo, że podobał Ci się test długodystansowy e34. W grudniowym wydaniu bedzie test e39 535iA 1998r na dystansie 60tys km (od ok 105 do 165tys km)

Artykuł został napisany zgodnie z sugestiami forumowiczy, jakie mieli po lekturze wcześniejszej relacji z eksploatacji e34.

Zdradzę też tytuł......."Będziesz Miał Wydatki" :norty:

 

 

Odnośnie relacji 3xe34 - niestety w przypadku tego modelu, coraz częsciej przestaje być obiektywny. Wybacz więc fanatykowi, iż nie dostrzega wad, swojego ukochanego klasyka :mrgreen: :cool2:

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.