Skocz do zawartości

535d kontra 545


tora

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam że nie na temat ale przejrzałem sobie troche postów Rzeznika i...

Wreszcie :!: Bye, bye...

Nie jestem pewien tego.

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?p=301277&sid=c63c669560b11a0f79db6c0df9f9b4b1#301277

Spójrzcie na datę ;) .

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian,

Na pewno to bym powiedział, gdybym siedział z Tobą w samochodzie przy tych testach, ale wygląda to cały czas na interwencję DCS. Tak jak stwierdziłeś, jest mokro, więc odcinało około 2krpm. A na czwartym filmiku idzie gładko, kiedy wyłączyłeś kagańce.

Zobaczymy zresztą za dni paaaaarę... ;-)

PS. Jak będziesz miał ochotę na rundkę do wsi Koronowo i z powrotem - jestem do dyspozycji, masz moje namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian,

Na pewno to bym powiedział, gdybym siedział z Tobą w samochodzie przy tych testach, ale wygląda to cały czas na interwencję DCS. Tak jak stwierdziłeś, jest mokro, więc odcinało około 2krpm. A na czwartym filmiku idzie gładko, kiedy wyłączyłeś kagańce.

Zobaczymy zresztą za dni paaaaarę... ;-)

PS. Jak będziesz miał ochotę na rundkę do wsi Koronowo i z powrotem - jestem do dyspozycji, masz moje namiary.

 

No dobra ale zobacz filmik nr 2 z koncowka p3 wlaczone dsc trzyna miedzy 2 a 3tysiace a dsc nie swieci czyli kola nie boksowaly :( Nie wiem o co z tym biega , dlatego bardzo prosze wsyztskich posiadaczy tych silnikow o sprawdzenie u sibie jak to jest. A moze ktos zna gotowa recepte, dodam ze mam gt1 i podlaczam sie co chwila i nie wychodzi zaden blad! Wiec nie wiem co z tym fantem zrobic. Niby przyspieszenie w granicach normy jest no ale dziwnie przytrzymuje wedlug mnie te obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy koledzy i kolezanki, jako że moja dociekliwa natura niepozowliła by mi zasnąć nierozwiewając wszytskich wątpliwości wokół podejrzanego, o pseudonimie artystycznym "Rzeznik". Postawnoiwłem uzyć tajnych metod badawczych uzywanych wyłacznie w służbach specjalnych CIA, KGB ABW itd. Bazując na aktualnie zebranych danych o podejrzanym i uznając że zdjęcie środka e60 bylo zrobione przez podejrzanego ktory zapiera się że to jego auto, postanoiwłem ujawnic publiczności kilka faktów. Niestety wiekszości nie moge ujawnić gdyz ich pokazanie demaskowało by tajne techniki uzywane jak wyżej wymieniałem gdzie a czego bysmy nie chieli dla bezpieczeństwa w szeroko rozumianym tego słowna znaczeniu. Moi mili , mam dla was nastepująca nowine, że dzieki temu zdjęciu mozecie poznac twarz autora, a domniemam że jest to własnie "Rzeżnik", ten skryty w sobie i tajemniczy osobnik, dał się złapać i teraz wsyzscy mozemy zacząc poszukiwania w Koronowie, tak to nie jest żart za chwile pod moim wypracowaniem pojawi się zdjęcie ktore podejrzany sam nam pokazał i ktore demaskuje kilka faktów. Fakt nr to karteczka leżąca na desce rozdzielczej auta formatu A4 , na ktorej zapewne sa wszystkie dane o aucie wraz z ceną itd. Stad domniemamy że foto jest zrobione na 100% w salonie BMW, albo innym nieautoryzowanym salonie, o czym swiadczy także wiodczna klamka srebrnego auta takze marki bmw ktore mozemy obejrzec przez szybe pasazera. A teraz moi mili , przyjrzyjcie sie punktowi nr 2 , to kulminacja programu. Obok rozblysku flasha w tylnej szybie mozmey dostrzec twarz autora zdjecia, przyjrzyjcie sie dobrze to nie gra cieni to "Rzeznik" ! . Zycze milego ogladania oraz zapraszam do wyciagania dalszych wnioskow ze zdjecia ktore autor nam przesłał, bo jak widać można z niego wiele się dowiedzieć, a jest jeszcze kilka zastanawiających punktów, choćby biały pasek leżacy na siedzeniu pasażera. :) Pozdrawiam

 

http://img530.imageshack.us/img530/1961/rzeznikvc8.th.jpghttp://img530.imageshack.us/images/thpix.gif

 

http://img530.imageshack.us/img530/1961/rzeznikvc8.th.jpghttp://img530.imageshack.us/images/thpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy koledzy i kolezanki, jako że moja dociekliwa natura niepozowliła by mi zasnąć nierozwiewając wszytskich wątpliwości wokół podejrzanego, o pseudonimie artystycznym "Rzeznik". Postawnoiwłem uzyć tajnych metod badawczych uzywanych wyłacznie w służbach specjalnych CIA, KGB ABW itd. Bazując na aktualnie zebranych danych o podejrzanym i uznając że zdjęcie środka e60 bylo zrobione przez podejrzanego ktory zapiera się że to jego auto, postanoiwłem ujawnic publiczności kilka faktów. Niestety wiekszości nie moge ujawnić gdyz ich pokazanie demaskowało by tajne techniki uzywane jak wyżej wymieniałem gdzie a czego bysmy nie chieli dla bezpieczeństwa w szeroko rozumianym tego słowna znaczeniu. Moi mili , mam dla was nastepująca nowine, że dzieki temu zdjęciu mozecie poznac twarz autora, a domniemam że jest to własnie "Rzeżnik", ten skryty w sobie i tajemniczy osobnik, dał się złapać i teraz wsyzscy mozemy zacząc poszukiwania w Koronowie, tak to nie jest żart za chwile pod moim wypracowaniem pojawi się zdjęcie ktore podejrzany sam nam pokazał i ktore demaskuje kilka faktów. Fakt nr to karteczka leżąca na desce rozdzielczej auta formatu A4 , na ktorej zapewne sa wszystkie dane o aucie wraz z ceną itd. Stad domniemamy że foto jest zrobione na 100% w salonie BMW, albo innym nieautoryzowanym salonie, o czym swiadczy także wiodczna klamka srebrnego auta takze marki bmw ktore mozemy obejrzec przez szybe pasazera. A teraz moi mili , przyjrzyjcie sie punktowi nr 2 , to kulminacja programu. Obok rozblysku flasha w tylnej szybie mozmey dostrzec twarz autora zdjecia, przyjrzyjcie sie dobrze to nie gra cieni to "Rzeznik" ! . Zycze milego ogladania oraz zapraszam do wyciagania dalszych wnioskow ze zdjecia ktore autor nam przesłał, bo jak widać można z niego wiele się dowiedzieć, a jest jeszcze kilka zastanawiających punktów, choćby biały pasek leżacy na siedzeniu pasażera. :) Pozdrawiam

 

http://img530.imageshack.us/img530/1961/rzeznikvc8.th.jpghttp://img530.imageshack.us/images/thpix.gif

 

http://img530.imageshack.us/img530/1961/rzeznikvc8.th.jpghttp://img530.imageshack.us/images/thpix.gif

 

hahaha jakie wypracowanie

normalnie detektyw dratewka !

a wiec panie dratewka ujela mnie twoja historia aczkolwiek

musze cie zasmucic, twoja dedukcja jest bledna i wywodzi zapewne sie z marnej wiedzy w zakresie stosowania metod badawczych

otoz TA bardzo tajemnicza kartka koloru BIALEGO to zapewne jakas faktura, umowa, moze instrukcja obslugi odkurzacza ? hahaha

ktoz to moze pamietac ale oczywiscie jakas kartka tam lezy

bardzo czesto sie zdarza w moich samochodach ze walaja sie w srodu jakies dokumenty ale to nic w koncu to nie grzech aczkolwiek ? haha

co do tajemniczego odbicia w szybie ...

niestety i w tym miejscu musze cie zawiesc gdyz to nie ja robilem teo zdjecie ale licze na to, ze dowiedziesz nam tutaj ze jestes w stanie rozpoznac chociaz plec tej postaci :D

licze rowniez na to ze rozpracujesz czym jest ten ÓW bialy pasek na siedzeniu pasazera

POWODZENIA !

 

p.s. ÓW zdjecie zostalo wykonane w pewnym parkingu podziemnym,

jesli wydaje sie wam dziwne ze obok moze stac rowniez BMW to juz to tlumacze: obok mnie zaparkowal samochod marki BMW (notabene mojego szwagra) hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha jakie wypracowanie

normalnie detektyw dratewka !

a wiec panie dratewka ujela mnie twoja historia aczkolwiek

musze cie zasmucic, twoja dedukcja jest bledna i wywodzi zapewne sie z marnej wiedzy w zakresie stosowania metod badawczych

otoz TA bardzo tajemnicza kartka koloru BIALEGO to zapewne jakas faktura, umowa, moze instrukcja obslugi odkurzacza ? hahaha

ktoz to moze pamietac ale oczywiscie jakas kartka tam lezy

bardzo czesto sie zdarza w moich samochodach ze walaja sie w srodu jakies dokumenty ale to nic w koncu to nie grzech aczkolwiek ? haha

co do tajemniczego odbicia w szybie ...

niestety i w tym miejscu musze cie zawiesc gdyz to nie ja robilem teo zdjecie ale licze na to, ze dowiedziesz nam tutaj ze jestes w stanie rozpoznac chociaz plec tej postaci :D

licze rowniez na to ze rozpracujesz czym jest ten ÓW bialy pasek na siedzeniu pasazera

POWODZENIA !

 

p.s. ÓW zdjecie zostalo wykonane w pewnym parkingu podziemnym,

jesli wydaje sie wam dziwne ze obok moze stac rowniez BMW to juz to tlumacze: obok mnie zaparkowal samochod marki BMW (notabene mojego szwagra) hahaha

 

Zapewne była to faktura, faktura ktora trzeba zapłacić zeby stac sie posiadaczem tego auta a teraz kilka pytań Panie "Rzeznik" co tam masz w sordku za skrzynie w tym aucie? Objasnij mi funkcje srodkowego malego przelacznika na kolumnie kierownicy oraz dwoch malych okragłych przyciskow w sterowaniu fotela. Opowiedz to zobacze czys chociarz siedzial w tym samochodzie. Napisz mi także czy masz podgrzewana kierownice czy tez nie masz podgrzewanej kierownicy? Naopisz mi także prosze co sie dzieje z fotelem kiedy pasazer zapnie pas? Tylko prosze cie nie wykrecaj sie ze nie zpainasz pasów albo ze nie jechales jako pasazer w tym aucie. W koncu jestes "właścicielem" auta na obrazku więc mysle że szybko uporasz sie z tymi jakze banalnymi pytaniami, napisz mi także czy twoje auto posiada HUDa. Ot tyle, pokaz na co cie stac.

 

"bardzo czesto sie zdarza w moich samochodach ze walaja sie w srodu jakies dokumenty " A tu patrz ci los zero sladów użytkowania. Dywanik nawet butem nieskalany. No chyba że ta kartka faktycznie instrukcja obsługi odkurzacza którym własnie czyściłeś auto żeby zrobić nam to piekne zjdęcie. A może na tym parkingu szoruja auta w cenie postoju?

 

A tak B.T.W Mama chyba po pijaku czytała ci bajki jak byłeś mały i skakala co 20 stron az sie jej bajki wymieszały bo ja nie znam detektywa dratewki, moze uszyjesz nam o nim jedna ze swoich histerii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tą wypowiedzią nie narażę się modom (że nie na temat) ale jak większość z Was po wypowiedzi nie dostała "żółtej kartki" to na podstawie Konstytucji RP (wszyscy równi, nie dotyczy Kaczorów i Donaldów bo oni są równiejsi) pozwolę sobie napisać co wynika z moich analiz detektywistyczno-psychologicznych:

1) dla posiadacza 550i i 760i nie jest potrzebny wkład lusterka fotochromatycznego do E39, a jakby już był, to kupiłby je w ASO za 1200zł i jeszcze poprosił o wymianę, bo nie chciałoby mu się samemu najpierw pisać post z pytaniem jak samemu wymienić, bo w tym czasie mógłby poukładać w skórzanej walizce od Pierr'a Cardin'a te porozrzucane po aucie FV i umowy z kontrahentami...

2) jako właściciel E39 podjechał do ASO zapytać ile taki wkład do lusterka kosztuje, gdzie przy okazji wykonał zdjęcie tego fotela w który "jest" wciskany,

3) jest to mężczyzna dorosły - no powiedzmy że pełnoletni....

4) używa przeglądarki z korekcją automatyczną ortów

5) wykształcenie może ogólne, ale raczej wyższe myślę że humanistyczne

6) ma około 150cm wzrostu i około 110kg wagi, oraz 8cm .... bo z czegoś te kompleksy muszą wynikać, no chyba że wychowywał się w rodzinie gdzie stosowana była czynna przemoc,

7) kawaler bez dzieci (to tłumaczy duża ilość wolnego czasu na wymyślanie głupot) - z zawodu może być nawet nauczycielem j. polskiego, albo historii

8) błyskotliwy i przebiegły, wręcz inteligentny - szkoda tylko że do właśnie takich celów wykorzystuje swoje talenty,

9) użył określenia "detektyw dratewka" nie z niewiedzy ale w celu poniżenia Twoich analiz,

10) żegna się z tym forum od 2006r.

11) wyczuwalna zdecydowana niechęć oraz zarazem pragnienie do zwłaszcza E60, natomiast tylko nie wiedząc czemu (tego narazie nie ustaliłem) do właścicieli E60.

 

Reszta portretu psycho później w razie potrzeb oczywiście :lol:

Uprzedzając fakty i interpretację.... Pełny szacunek do Pana Rzeźnika, myślę że absolutnie niczym nie uraziłem Twojej godności, szanuję każdą co do jednej Twojej wypowiedzi, oraz gratuluję sposobu prowadzenia życia skoro na podwórku przed domem masz tak fantastyczne auta.

 

Co do przyszłości, małe pytanie do pozostałych:

"kiedy g....o brzydko pachnie najbardziej :?: " - wniosek do wyciągnięcia...

Bardzo Mocne Wrażenia;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam serdecznie kolejnego pacjenta z kartą choroby wystawioną na kuracjusza "Rzeźnik"

Bardzo jestem rad z powodu obfitości dodwodów schorzenia przezeń reprezentowanego, zwanego w języku technik psyhiatrii jako PIJANY SEN CHOREGO IDIOTY 2. :idea:

(dodam iż, pijany sen chorego idioty 1, zarezerwowany jest dla polityków).

Szczęście wielkie powinno Cię drogi pacjencie ogarnąć, z powodu tego iż mam ja i dla Ciebie lek, zaiste skuteczny jak i gładki w urzyciu.

Otóż drogi mój bełkotowydawco, wystarczy rozpęd wziąć solidny, urzywając w celu tym, najlepiej obuwia sportowego, i z impetem godnym tak wielce zamożnego człeka jak Ty Rzeźniku, osiągnąć czym prędzej swą masymalną prędkość, i pochylonym nieco do przodu, z wyrazem zaciekłej prawdy na twarzy, zatrzymać się nagle na betonowej ścianie za pomocą gwałtownego wyhamowania o nią głową. Reszta ciała powinna po kilku milisekundach przyjść głowie w sukurs, z równym impetem ścianę niniejszą atakując.

Proszę tak ze trzy razy pod rząd a priori, a efekt w postaci uspokojenia osiągnięty powinien być w niedługim czasie, następnie szklanka wody i pod kołdrę.

W dniach kolejnych, za każdym razem gdy tylko nadejdzie Panu Rzeźnikowi nieodparta ochota na napisanie czegość w tym wielce szanownym forum, czynność powtórzyć. W przypadku uporczywej nieodpartej chęci pisania, powtarzać aż do całkowitego uśpienia.

 

Daj Boże Zdrowie !!! :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz kilka pytań Panie "Rzeznik" co tam masz w sordku za skrzynie w tym aucie? Objasnij mi funkcje srodkowego malego przelacznika na kolumnie kierownicy oraz dwoch malych okragłych przyciskow w sterowaniu fotela. Opowiedz to zobacze czys chociarz siedzial w tym samochodzie. Napisz mi także czy masz podgrzewana kierownice czy tez nie masz podgrzewanej kierownicy? Naopisz mi także prosze co sie dzieje z fotelem kiedy pasazer zapnie pas? Tylko prosze cie nie wykrecaj sie ze nie zpainasz pasów albo ze nie jechales jako pasazer w tym aucie. W koncu jestes "właścicielem" auta na obrazku więc mysle że szybko uporasz sie z tymi jakze banalnymi pytaniami, napisz mi także czy twoje auto posiada HUDa. Ot tyle, pokaz na co cie stac.

 

i po co te nerwy panie wladzo ? juz odpowiadam skrupulatnie i zgodnie z prawda!

 

jesli chodzi Ci o "maly przelacznik" znajdujacy sie tuz nad wajha od tempomatu to jest to sterowanie ustawienia kierownicy (pion/przod/tyl)

oczywiscie jest HUD wlaczany przyciskiem znajdujacym sie na prawo od pokretla od swiatel (czego zapewne twoje bystre oko nie moglo przegapic)

a znajdujacy sie na podszybiu (czego niestety na fotce nie widac)

zastanawiam sie o co ci chodzi z tym zapinaniem pasa i jedyne co mi przychodzi od glowy to to , ze zonka zawsze szybciutko zapina pas zeby nie darl sie denerwujacy sygnal a wraz z nim nie wyswietlal sie wielki czerwony znaczek na desce rozdzielczej (na srodku)

jesli chodzi o sterowanie fotela to nie wiem o ktore przyciski ci chodzi, czy o te ktore "pompuja" oparcie (podparcie ledzwiowe), moze 2 czarne przyciski zmieniajace szerokosc oparcia czy moze przyciski od pamieci fotela (szt2 + memory)?

tak czy owak jestem pod wielkim wrazeniem Pana spostrzegawczosci Her Bruner !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie wiesz co sie dzieje kiedy pasazer zapina pas, to wsiadz do sowjego auta i opowiedz nam co sie stalo. Moze ale to moze ci uwierzymy, dalej nie odpowiedziales czy masz podgrzewanie kierownicy to chyba wiesz o co chodzi? No i oczywiscie jaki rodzaj skrzynii masz w aucie? Tez chyba wiesz czy czytasz wybiorczo moje pytania? Edytowane przez BZQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj Rzeznik nie masz takiego auta i tyle.Tobie sie wydaje że odpowiedziałeś poprawnie ale wpadłeś w pułapki i daj już nam spokój,(żona zapina pasy odrazu jak wsiądzie ściemniaczu bez honoru).

Piszesz że spadasz z forum a dalej jesteś i odpowiadasz na nasze pytania jak masz za grosz w sobie faceta to albo zrób zdjęcia albo oszczędź sobie wstydu i ściemy.

Dokładnie ingorujmy pętaka i tyle.Naplujesz mu w twarz a on dalej będzie pisał i odpowiadał na pytania.

Po takim tekście allcara z punktu 6 on jest tutaj dalej i odpowiada na pytania :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien zmienić nazwę na "Marzenia młodego Rzeżnika" ;) pozdrawiam
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allcar – punkt pierwszy wprost wyjąłeś z moich myśli ;) reszta punktów też ciekawa ;)

R....... ale masz nerwy chłopie – myślałem, że to tylko jOhnny lubi wykorzystywać talent i czas do stawania w obronie marnych spraw (sorry jOhnny).

 

R...... - nie wiem dlaczego nie korzystasz z któregoś prostego wariantu, np:

 

- jeżeli jesteś w ślepej uliczce, to nie bądź już aktywny i porzuć tą „rzeźniczą” maskę (która zresztą wg mnie jest kretyńska w każdym przypadku, jeżeli tylko nie wywodzi się z nazwiska bądź zawodu – a sam dość głupio kiedyś wytłumaczyłeś się z tej ksywy). Potem zarejestruj się jako całkowicie prawdziwa osoba – PRAWDZIWA: czyli zachowuj się tak jak przystało na własny wiek, wiedzę praktyczną i teoretyczną, kulturę, wykształcenie itd.,

 

- ewentualnie pokaż te zdjęcia, nawet specjalnie uwiarygodniając je i przeproś za doprowadzenie do zamieszania i za wielokrotne obrażanie innych – wtedy witaj z powrotem i nie grzesz więcej,

 

- lub daj spokój z tymi gierkami opuszczając forum na dobre.

 

Wielu z nas pokazało na forach swoje samochody, twarze, a nawet wymieniło się numerami tel/adresami lub spotkało się w tzw. „realu” – dlatego, że po prostu charakter takiego typu forum motoryzacyjnego jest bardziej „real” niż „virtual”, a trwanie wyłącznie w świecie wirtualnym jest nie zdrowe dlatego należy często oddychać świeżym powietrzem.

 

Anyway... po mojemu - nie trzeba się już tym dalej zajmować.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pytań BZQ dodam jedno, na które nie można odpowiedzieć zaglądając do instrukcji obsługi: czy można w E60 ustawić na tempomacie prędkość 250km/h lub ew. 200km/h? Przypomnę także inne pytania na które brak odpowiedzi: co z tym podgrzewaniem kierownicy i skrzynią biegów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie wiesz co sie dzieje kiedy pasazer zapina pas, to wsiadz do sowjego auta i opowiedz nam co sie stalo. Moze ale to moze ci uwierzymy, dalej nie odpowiedziales czy masz podgrzewanie kierownicy to chyba wiesz o co chodzi? No i oczywiscie jaki rodzaj skrzynii masz w aucie? Tez chyba wiesz czy czytasz wybiorczo moje pytania?

 

a wiec szanowny Panie Poruczniku przepraszam, ze nie odpowiedzialem w pelni na zadane pytanie, juz spiesze z uzupelnieniem ! haha

jesli chodzi o skrzynie biegow to chyba golym okiem widac lopatki przy kierownicy i galkie zmiany biegow ktora sugeruje SMG ?

jesli chodzi podgrzewanie kierownicy to chyba wiem co to jest - jest to podgrzewanie kierownicy ? hahaha

spojrz na maly przelacznik regulujacy ustawienia kierownicy (ten sam o ktory pytales poprzednio) i sie dowiesz czy mam taki bajer czy nie

jesli tego nie widzisz proponuje edytowac fote w jakims programie i zrobic zoom 100000%

ktos tam sie pyta o tempomat i 250km/h ...

nie wiem nie sprawdzalem, nie jestem idiotą

tempomat jest aktywny i jak wiadomo auto przyspiesza do ustawionej predkosci wyhamowywujac przed przeszkoda i przyspieszajac gdy przeszkoda odjedzie

niestety tempomat w moim aucie rozlacza sie ponizej jakiejs tam predkosci wiec w sumie rzadko go uzywam w miescie

a na trasie raczej rzadko smigam z predkoscia 250 km/h a gdy sie juz trafi to na pewno nie uzywam tempomatu

generalnie tempomacik ustawiam zazwyczaj na predkosc 140 - 160 km/h

 

czy szanowne grono pedagogiczne ma jeszcze jakies pytania odnosnie mojego samochodu ?

 

Klaniam sie nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze nie wiesz co sie dzieje kiedy pasazer zapina pas, to wsiadz do sowjego auta i opowiedz nam co sie stalo. Moze ale to moze ci uwierzymy, dalej nie odpowiedziales czy masz podgrzewanie kierownicy to chyba wiesz o co chodzi? No i oczywiscie jaki rodzaj skrzynii masz w aucie? Tez chyba wiesz czy czytasz wybiorczo moje pytania?

 

a wiec szanowny Panie Poruczniku przepraszam, ze nie odpowiedzialem w pelni na zadane pytanie, juz spiesze z uzupelnieniem ! haha

jesli chodzi o skrzynie biegow to chyba golym okiem widac lopatki przy kierownicy i galkie zmiany biegow ktora sugeruje SMG ?

jesli chodzi podgrzewanie kierownicy to chyba wiem co to jest - jest to podgrzewanie kierownicy ? hahaha

spojrz na maly przelacznik regulujacy ustawienia kierownicy (ten sam o ktory pytales poprzednio) i sie dowiesz czy mam taki bajer czy nie

jesli tego nie widzisz proponuje edytowac fote w jakims programie i zrobic zoom 100000%

ktos tam sie pyta o tempomat i 250km/h ...

nie wiem nie sprawdzalem, nie jestem idiotą

tempomat jest aktywny i jak wiadomo auto przyspiesza do ustawionej predkosci wyhamowywujac przed przeszkoda i przyspieszajac gdy przeszkoda odjedzie

niestety tempomat w moim aucie rozlacza sie ponizej jakiejs tam predkosci wiec w sumie rzadko go uzywam w miescie

a na trasie raczej rzadko smigam z predkoscia 250 km/h a gdy sie juz trafi to na pewno nie uzywam tempomatu

generalnie tempomacik ustawiam zazwyczaj na predkosc 140 - 160 km/h

 

czy szanowne grono pedagogiczne ma jeszcze jakies pytania odnosnie mojego samochodu ?

 

Klaniam sie nisko.

 

zajebiscie , jeszcze glupio sie tlumaczysz ogolnikami co od czego , na co ci to? nie szkoda ci czasu na rozpisywanie sie? rodzicow nie ma w domu i sie nudzisz? zreszta kogo to obchodzi...

 

A teraz do kolegow na forum: na bmwsport.pl oraz bmw5er.pl byl taki jeden co pisal ile to on nie mial samochodow ale jak zaczalem go podpytywac o szczegoly M5 to nie byl w stanie mi odpowiedziec konkretnie na pytania , gubil sie, stwierdzil ze w jego srodowisku nikt nie kupuje nowego samochodu w leasing bo to nie wypada, tylko za gotowke, smiech na sali

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Może bardziej podchwytliwe pytanie dla Rzeźnika.

Co się dzieje z fotelami komfortowymi po uruchomieniu silnika, a co po wyłączeniu silnika?

Co się dzieje z tarczą prędkościomierza po ustawieniu tempomatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ale jaja, na forum jednak sa ciekawi ludzie.

 

Nie wiem po co sie sprzeczac,

 

to jest odbicie z maski fotki wrzuconej przez Rzeznika :

 

http://img219.imageshack.us/img219/3669/123456ei0.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/123456ei0.jpg/1/w600.png

 

 

co prawda jakosc slaba ale jak byk widac ze jest calkiem inny cien na drzwiach ponizej przetloczenia, tak wiec przetloczenie z e60, oraz widac czarna podstawe lusterka, tak wiec obok wedlug mnie stoi e60, obok tez bmw w ktorym odbija sie szyba z rama ! ahh te podziemne parkingi :D

 

 

poprostu gosc jest piekny i ta jego wyobraznia :D piekneee, raz odwiedzil salon i od razu wszystko wykupil, chyba dla calej wioski :)

 

a to foto E60 z podpisu jednego z kolegow ( sory za wykorzystanie ) ale ladnie sie porownuje z odbiciem z maski :).

 

 

http://img156.imageshack.us/img156/9420/e60008kz9.jpg

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.