Skocz do zawartości

jaka temperatura silnika


krzysiektbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jaką temperature wskazuje wam wskaźnik temperatury płynu chłodniczego.Bo w mojej jest cos chyb nie tak jak jade normalnie tzn predkosc tak 100-120 km/h to wskazówka troche ruszy ale czasami nawet nie wyjdzie poza niebieskie pole no i słabo ogrzewa mi kabine.Czy to oznacza ze mam termostat cały czas otwarty??Prosze o porady.Silnik to 1,6 m43

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat przy okazji radziłbym wymienić płyn chłodniczy oczywiście nie tylko z zbiorniczka wyrównawczego ale także z bloku :cool2:

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

 

mam do wymiany termostat i przeczytałem ze warto też wymienić płyn chłodzący.

 

chciałem zapytać czy po tej wymianie bardzo kłopotliwe jest odpowietrzanie układu?

da sie to zrobić samemu w garażu?

 

pozdrawiam

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy termostat 100%

Kolego strobik nie wiem jak u Ciebie tam to wygląda-ja mam odpowietrznik na chłodnicy i nie widzę problemu w odpowietrzaniu (delikatna śruba).

Możesz mieć też gdzieś koło termostatu, nawet jeśli trzeba by było węże popuścić to operacja nie jest trudna i spokojnie wykonasz ją w garażu, ja to na parkingu robiłem :D

 

P.S. master8y czego dusza pragnie :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.