Skocz do zawartości

jaka temperatura silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Jaką temperature wskazuje wam wskaźnik temperatury płynu chłodniczego.Bo w mojej jest cos chyb nie tak jak jade normalnie tzn predkosc tak 100-120 km/h to wskazówka troche ruszy ale czasami nawet nie wyjdzie poza niebieskie pole no i słabo ogrzewa mi kabine.Czy to oznacza ze mam termostat cały czas otwarty??Prosze o porady.Silnik to 1,6 m43

Podrawiam

Opublikowano
Najprawdopodobniej uszkodzony termostat, tak jak piszesz.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Termostat.

 

Miałem identycznie w m43 1,8i

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Opublikowano
Termostat przy okazji radziłbym wymienić płyn chłodniczy oczywiście nie tylko z zbiorniczka wyrównawczego ale także z bloku :cool2:

Grass , Gas or Ass - Nobody Rides For Free .


Moja Buma :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=94528&highlight= Sprzedana !

Opublikowano
Jak wyżej; termostat, miałem to samo e36 m40 1,8
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam

 

mam do wymiany termostat i przeczytałem ze warto też wymienić płyn chłodzący.

 

chciałem zapytać czy po tej wymianie bardzo kłopotliwe jest odpowietrzanie układu?

da sie to zrobić samemu w garażu?

 

pozdrawiam

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Opublikowano

Tak jak koledzy termostat 100%

Kolego strobik nie wiem jak u Ciebie tam to wygląda-ja mam odpowietrznik na chłodnicy i nie widzę problemu w odpowietrzaniu (delikatna śruba).

Możesz mieć też gdzieś koło termostatu, nawet jeśli trzeba by było węże popuścić to operacja nie jest trudna i spokojnie wykonasz ją w garażu, ja to na parkingu robiłem :D

 

P.S. master8y czego dusza pragnie :?: :mrgreen:

Opublikowano
witam.jest ktos na tym forum?

 

chyba posty nabija :twisted2:

 

wracajac do tematu, sprawdz termostat, kumpel tez tak mial i to byl termostat.

gdy pedzisz 270km/h to co widzisz przed soba to juz historia

Moja Kochanka - BMW 316

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.