Skocz do zawartości

podświetlenie na nogi


majkeld69

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie , czy w BMW e46 (przed liftem) było jakieś podświetlenie na nogi pasażera i kierowcy? :)

oglądałem własnie e46 na Allegro (tylko ze po lifcie) i było tam takie podświetlenie w kolorze busrsztynowym.

ja czegoś takiego nie mam a swoją drogą to bardzo ładnie to wyglądało :)

i może chcialbym to miec :mrgreen:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam 99 rocznik i mam podświetlenie tylko że jest białe, jak i reszta w aucie, a nie bursztynowe.

 

kolor przypuszczam ze jest kwestią przesłonki żarówki.

ale o to chodzi , ze Ty tez masz wersje przedliftingową i masz podswietlenie a ja nie :| qrde chyba musze wbic głebiej głowe pod pedały i zobaczyc...moze mi sie tylko zarowki popaliły :|

no chyba ze jest to zalezne od wersji a moja akurat tego nie ma :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2001 r ostatni wypust przed liftem i mam bursztynowe podswietlenie na nogi kierowcy i pasazera,jest tez podswietlenie przy lusterku wstecznym,ktore pali sie caly czas,ale widac je tylko jak podstawi sie np reke bezposrednio pod snop swiatla..........mysle ze te swiatla na nogi i w lusterku to swiatlo diodowe Edytowane przez robsono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ej ja mam 99 i u mnie nie ma a normalnie było one fabrycznie montowane czy jako opcja może u mnie żarówka do wymiany napewno dziś sprawdzę :wink:

 

Nie mam pojęcia czy to jako opcja. Myślałem, że wszystkie to mają. Koleś ma e36 coupe z 94 też ma to podświetlenie.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
myslalem ze w e46 to standart, a macie bursztynowy snop swiatla przy lusterku wstecznym?.......skierowany jest pionowo w dol

 

tak sa dwie diody ktore swieca nad lusterkiem, jak przylozy sie reke to widac. w nogach tez mam podswietlenie. auto przed liftem 99 rok

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podswietleniu wnęk są zarówki rurkowe (nie znam oznaczenia, ale jeśli bedą zainteresowani to jutro podam), ale mozna założyc np.cos takiego:

http://moto.allegro.pl/item454484457_zarowka_rurkowa_led_flux_42mm_oryginal_ss_f_vat.html

(aukcja nie jest moja) i będzie się świeciło w dowolnym kolorku.

Najprościej sprawdzić, czy ma sie takie podświetlenie patrząc na:

1.oswietlenie kabiny-z reguły jeśli są założone tzw.jupiterki, to powinno też być podświetlenie nóg.Na tej aukcji (też nie moja)widać doskonale rożnice pomiędzy standardową lampką, a ta lepsiejszą:

http://moto.allegro.pl/item435265559_bmw_3_e46_lampka_w_podsufitke.html

Należy jednak pamiętać, że wymiana lampki to 30 sekund więc nie jest to 100% wskażnik.

2.jesli zawiedzie pkt1, to trzeba odsunąc fotel i zanurkowac pod kierownicę.Jeśli jest oświetlenie to widać mały wielkości ok.5 cm plaski klosz z przeźroczystego tworzywa w czarnym plastiku zamykającym wnękę od góry.

Jesli nie ma, to nie jest to jakaś specjalna tragedia, bo przy odrobinie zdolności manualnych, można zamontować coś takiego samemu.Przynajmniej potrafi to mój brat-magik :D Jeśli będą zainteresowani to poproszę Go o naskrobanie jakiegos opisu.

Pozdrawiam.Nitaka

Edytowane przez Nitaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie ma, to nie jest to jakaś specjalna tragedia, bo przy odrobinie zdolności manualnych, można zamontować coś takiego samemu.Przynajmniej potrafi to mój brat-magik :D Jeśli będą zainteresowani to poproszę Go o naskrobanie jakiegos opisu.

Pozdrawiam.Nitaka

 

to ja jestem chętny, bo nie widze u siebie tego :( znaczy, ze nie ma :|

z góry dziekuje i również pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie załozyłem neony po 30 cm iświeci że ąż razi he he fajny bajer ale w czasie jazdy utrunia może załużcie sobie takie małe neonki pod postojówki na allegro tego pełno i kolory do wyboru i po problemie :mrgreen:

 

To ja jeszcze do tego dorzucę:

1. diodki na spryskiwacze

2. diodki na rygielki drzwi

3. diodki na wentyle

....................

 

i konieczie w kolorze BLUE :duh:

 

Zawsze takie auto można postawić przed domem aby w zimie robiło za choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm wybaczcie, ze wbije sie w temat ale czy taki "bajer" był tez montowany w e36 ??...

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był w e36, miałem e36 323i 97r. i miałem podświetlenie na nogi oraz lampki do czytania koło lusterka wstecznego, nie było natomiast snopka światła z dachu na lewarek zmiany biegów

 

czyli wnioskujac....mam tez "dodatkowe" lampki do czytania przy lusterku (jakoi opcja) wiec teoretycznie powinienem równiez posiadac podswietlenie nog...dobrze mysle :)?....musze to sprawdzic wieczorem :)

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te lampki to nie był standard ? Ja też je posiadam ale w nogach nic sie nie świeci :P

 

hmmm no moze i standard ale wyczytałem na forum, ze to było opcja wiec juz zgłupiałem....

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampek do czytania to mam na przodzie w dachu 3 sztuki,ale dodatkowo swieca 2 bursztynowe diody,ktore widac tylko jak podlozysz np reke bezposrednio pod snop swiatla,swiatlo tych diod jest skierowane w dol,nie wiem czy maja oswietlac dyskretnie srodek konsoli czy sluza np do odczytu jakiejs tresci bez zapalania swiatla we wnetrzu podczas jazdy,gdzies w instrukcji jest chyba napisane aby nie zagladac od spodu i nie patrzec bezposrednio na zrodlo tego swiatla,bo moze uszkodzic wzrok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E39 tez sa te diodki. One oswietlaja tunel, skrzynie biegow itp. Najlepiej to widac jak jasnosc oswietlenia jest na maxa. Jak jezdzilem ojca E39 to sie zastanawialem dlaczego mam prawa reke bursztynowa no i chwila i zlokalizowalem te diodki :mrgreen: Chyba sobie zrobie to w E36. Jak myslicie da rade podciagnac zasilanie z szyberdachu ? On raczej wlacza sie tylko gdy jest przkrecony kluczyk lub otwarte drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.