Skocz do zawartości

Przeplywomierz 735


wampek007

Rekomendowane odpowiedzi

pytam bo zastanawiam sie nad

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4767063

 

a tu wlasnie jest odlonczony przeplywomierz i cztalem troche postow na ten temat i zastanawiam sie czy nie jest uszkodzona pompa paliwa bo auto nie chodzi na bezynie z tad moje wczesniejsze pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uszkodzonej przepływce nawet przy odłączonej auto chodzi na benzynie tylko zalewa się paliwem na wolnych obrotach. Może być uszkodzona pompa paliwa albo wtryski ale to trzeba sprawdzić bo nikt nie postawi tobia diagnozy przez internet. Listwa z wtryskami do 735i to koszt ok 150-200 zł pompa paliwa 170-220 a z przepływka jest już gorzej bo raz że nie ma a jak są to kosztują nawet po 700zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uszkodzonej przepływce nawet przy odłączonej auto chodzi na benzynie tylko zalewa się paliwem na wolnych obrotach. Może być uszkodzona pompa paliwa albo wtryski ale to trzeba sprawdzić bo nikt nie postawi tobia diagnozy przez internet. Listwa z wtryskami do 735i to koszt ok 150-200 zł pompa paliwa 170-220 a z przepływka jest już gorzej bo raz że nie ma a jak są to kosztują nawet po 700zł.

 

Tylko że przepływomierz to akurat dość łatwo idzie zmienić a wtrysków już bardzo nie bardzo, pompa to też trochę roboty.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oglądałeś "na żywo" już to auto?

 

nie tylko rozmawialem przez tel i wlasciciel mowil ze wlasnie jest nowy przeplywomierz tylko trzeba go podlonczyc i temu 7 nie jezdzi na bezynie tylko na gazie. czytajac posty z gazem 2 gen (a ten samochod pewno ma) ta awarie jest pewno po wystrzale i samochod moze zle sie sprawowac z lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy z tech informacji co napisalem WAM to wnioskujecie ze auto ma uszkodzone wtryski albo pompe ze nie jezdzi na paliwie, albo moze pampke paliwa (zatarta, czesto tak jest na lpg pusto w baku) ?

 

dodam ze sprzedajacy mowil ze przeplywomierz jest nowy za ktory zaplacil 600 zl i trzeba go tylko podlonczyc do komputera i wymagana jest interwencja elektryka a z tego co wiem to przeplywomierz jest podlanczany gniazdem ktore wystarczy wpiac czy moze sie myle?

 

prosil bym jeszcze o odp bo jestem zainteresowany autem ale nie chcial bym kupic sobie "klopotu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ingerencja elektryka podłączasz kostkę na przepływomierzu i dwa węże

to jest cały montaż przepływki. A nowa przepływka za 600 zł to ciekawe bo w aso kosztuje ok 6 tyś a na allegro można trafić kilka uszkodzonych ba sam się o tym przekonałem ale każdy zapewnia że jest w 100% sprawna i że nie chodziła na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moje zdanie

cena auta wskazuje na to że trzeba w nie duuuużo włożyć

kiedyś widziałem takie ogłoszenie a chodziło o leksusa który miał uszkodzona tylko pompkę paliwa cena była połowę mniejsza :mad2: jak podobne z tego rocznika

tu podejrzewam sprawa jest podobna pewnie i pompka i wtryski są do wymiany... co jeszcze nie wiadomo

z własnego doświadczenia wiem że takiego samochodu nawet nie warto oglądać (no chyba że masz niedaleko)

 

licznik na pewno kręcony!! stan siedzeń na to wskazuje

apropo silnik 3,5l ma moc 211 KM

sprawdź czy to nie jest oferta komisowa (dwa nr tel)

 

najlepszym atutem tego auta są FELE mi się podobają

 

sumując jak masz ok 10000 to możesz jechać oglądać

 

pozdro

i nic więcej oprócz prawdziwej radochy z jazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ingerencja elektryka podłączasz kostkę na przepływomierzu i dwa węże

to jest cały montaż przepływki. A nowa przepływka za 600 zł to ciekawe bo w aso kosztuje ok 6 tyś a na allegro można trafić kilka uszkodzonych ba sam się o tym przekonałem ale każdy zapewnia że jest w 100% sprawna i że nie chodziła na gazie.

Hej...jakie 6 tys?????Nowa przepływka do tego modelu ksztuje dokładnie 299 euro nr czesci 13 62 7 547 981.wszystkieho z taksem wyjdzie na pewno nie wiecej jak 1200 zł.Nie rob zamieszania.Jesli chodzi o to auto trzeba byloby je osobiscie obejrzec.jesli na gazie chodzi ok to faktycznie moze byc pompa albo wtryskiwacze,chociaz pamietam,ze przy odłaczonej przepływce w 730 wcale nie chciala zapalic.Wymiana wtryskiwaczy w M30 to nie jest wielki koszt a wymiana pompy jeszcze mniejszy i wcale nie takie pracochłonne...robiłem to juz w 730 i zajeło mi to godzine.Koszt auta nie jest wysoki i jesli jest w dobrym stanie to moze warto sie nim zainteresowac.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie na temat, ale po tym co piszesz i spojrzeniu na zdjęcia wnioskuję, że to auto tych pieniędzy warte nie jest. na zdjęciu profilu widać przedni błotnik poważnie zagięty, drzwi wgniecione, tył siedzi (na szesnastkach i oponach o takim profilu powinna być lekka luka miedzy oponą a nadkolem) czyli w bagażniku jest długo duża butla :), z tąd pewnie wtryski padnięte bo siedem jeżdżone tylko na gazie, przednia opona widać że "biedna" a wogóle to tył i przód mają inny profil. wizualnie ładna - ale zaniedbana, może się czepiam ale z tyłu jest tylko jeden podnóżek i to innego typu jak ten z przodu - nawet po takich duperelach widać, że auto było wyeksploatowywane, a jak jeszcze kręci przez telefon... ale to moje zdanie i może przesadzam
...lubię ją,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyraźnie, że to duperele, ale rzutują na całość - jaki właściciel miał stosunek do samochodu, nie ocenisz po 6 zdjęciach pracy silnika, zawieszenia czy luzów w układzie kierowniczym, dlatego pewnie - podjechać zawsze można.
...lubię ją,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby obejrzec auto to troche mam kilometrow okolo 300 w 1 strone a jak pisalem nie chce kupic czegos co odrazu bede naprawial, tak wiec moze jeszcze poczekam :?

 

a tak na marginesie to szukam bmw 7 35 albo 30 v8 (z gazem) lub mercedes 126 (dizel lub gaz) najlepiej w wersji long i w miare duze wypozarzenie jak by ktos mial info o takim samochodzie to prosil bym o cynk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg, mnie te cena za te auto nie jest wygórowana

 

conajmiej 1000zł są warte same falgi

wnętrze jasne to duży plus,,,,a skóra idealnie nadaje się do odświeżenia lub odnowienia jak ktoś wymagający

 

Jeśli nie jest pognite zwłaszcza doły dżwi oraz nie było bite i ma sprawne zawieszenie oraz chamulce to warto się nad nim zastanowić

 

 

Ogólnie trzeba je obejżeć,, tak to trudno coś stwierdzić

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rozwaliło mi przepływomierz i autko musiałem holować, z tego co piszecie to powinno pracować normalnie na benzynie. Po odpaleniu bardzo nim szarpie i nie wchodzi na obroty a po chwili gaśnie. Zastanawiam się czy to tylko wymiana przepływomierza czy coś innego wymaga wymianie.

Dodam że był strzał, obudowa filtra powietrza wyskoczyła z zaczepów, a przepływomierz teraz widzę jak wygląda w środku górna część zanitowana jest teraz luzem.

Czy mogło uszkodzić coś jeszcze czy skończy się tylko na przepływomierzu?

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że kilku z Was ma problemy z przepływką.Jeśli by ktoś chciał to mam takową do sprzedania.Stan idealny-gazu nigdy nie czuła i nigdy nie była rozbierana(brakuje tyko plastiku bo mi pękł i go wurzyciłem z nerwów,ale to w niczym nie przeszkadza)

 

Jak coś to proszę pisać na PW(będę dopiero w poniedziałek) lub telefonicznie 502 338 227-Łukasz

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.