Skocz do zawartości

INPA


Rekomendowane odpowiedzi

ja już chińczyków to mam dosyć zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt ... ale najczęściej jest tak że chcesz zaoszczędzić a stracisz dwa razy !

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jesteś pewien ???

u mnie leżą dwa kable do BMW na CAN ie niby sprawne :)

oddam za friko jak chcesz ...

w Polsce zapłaciłem 3 razy tyle co w UK od Chińczyków ale ten w odróżnieniu do tamtych działa ...

a podzespoły są faktycznie wszystkie z Chin tylko na ebay pakują tam wszystko co najtańsze ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu trzeba było zlutować 7 i 8 pin może u mnie też trzeba tylko że sprzedawca o tym nie wspomniał albo nie wiedział ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
...Nawet Nerwusa ADS wykladal sie na DDE5 w E60 to interface przeznaczony do starszych wiec OK wybaczam.....

Powoli bożyszcze tłumów :mrgreen:

 

Ja mam wręcz odwrotne doświadczenie z USB, tam gdzie one sobie nie radzą idzie ADS i wsio śmiga. E60 to przewaznie dobrze wyposazone auta z bardzo dluga lini diagnostyczna. ADS ma mocne MOSFET i dobrze radzi sobie z stratami sygnału, to cos jak "ruska" technika "Gniotsa Nie Łamiotsa"

 

Co do DCAN to części ze sklepu w europie to cena całości w chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z inpa na interfejsie viaken z k+dcan. cały czas battery i ignition jest w trybie OFF. sterowniki sa raczej ok zainstalowane (ustawione na COM1). Moze ktos pomoze kto ma taki lub podobny interfejs... Sam juz nie wiem co moze byc nie tak. Interfejs podpinany byl pod e46 i e87, efekt taki sam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdy wybieram w menu INPA - "Licznik,zegary" to pojawia sie komunikat : ITF-0006 command not accepted. Wiecie co to moze znaczyc?

Przy okazji moze wiecie co oznaczja bledy:

Wykryte bledy:

 

17. TOG

190 . Lichtmodul-EEPROM-fechler

 

Wykryte bledy w shadow:

 

 

133. Signal Can ASC 3

52. ansteuerung Magnetventil abgasklappe

35. ansteuerung Relais Sekundaerlluftpumpe

62. ansteuerung Magnetventil sekundaerluft

126. ansteuerung Magnetventil Tank Leck Diagnose pumpe

 

Moze ktos mial takie bledy , moze komus cos sie skojazy . dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem kupiłem kabel nie moge połączyć sie z x3 program inpa sciągnołemz rapida ale nie mam silnika m47 tylko m47 new x3 2005r może ktoś podpowie skąd sciagać program inpa

no to masz silnik, :cool2: jak ci nie odpowiada to dopisz sobie zamiast nowy stary i będzie OK :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Podziwiam pomysł , to nawet brak słów żeby to opisać . Może kolega udostępni dane do tego tutaj forum ??

lub może dane do swojej poczty bo nie mogę wysyłać ze swojej email , co kolega na to ???

Ktoś gdzieś napisał dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem ilu głupców jest na świecie

i to szczera prawda . Ps Bez urazy nie chce nikogo obrażać .

 

:duh: Ale pomysł zaje..............bi................ty masz :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:norty: :norty: Ach ta złość i znajomość powiedzeń ;)

Jedyne co wywołałeś u mnie kolego to uśmiech bo się z Tobą zgadzam :cool2: A to przez to, że nie jasno ja się wyraziłem lub Ty mnie źle zrozumiałeś.

Może za mało szczegółowo tam napisałem, ale..

Chodziło mi o to kto korzysta z tego konta w celach przeglądania, a niczego prywatnego (tak jak poczta email, do której podałeś przykład ;) ), a na pewno jest sporo tutaj ludzi, którzy tam zajrzeli tylko raz a potem już się tam nie pojawili bo np. znaleźli co chcieli...itp :) Dane do konta można zmienić na jakieś ogólne (w tym hasło oraz mail).

Ale jak już pisałem to luźna propozycja :cool2: I zawsze można konto zostawić sobie i tylko sobie mimo, że się tam już nie zajrzy :cool2:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma konto na bmwecu ... tylko zastanawiam się co tam szukacie czego nie można znaleźć na innych forach ...

wiele for internetowych ma zamknięty dostęp np. checksumm , wiele ludzi dzieli się na nich doświadczeniami ale tylko z profesjonalistami , to samo elektroda , wyobraźcie sobie gości grzebiących przy alarmach i zabezpieczenieach samochodowych którzy dzielą się tą wiedzą publicznie ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: :cool2: :cool2: Nareszcie , ktoś ośmielił się publicznie to powiedzieć .W 100% popieram i tak trzymać .Wielki szacun. :cool2: :cool2: :cool2:

ps . (nie na temat proszę o wyrozumiałość ,jak coś w rozsądnej kasie naprawiam MB STAR Diagnose .)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam problemy z inpa ea90x [FAL] ver. 5.04, wszystko niby dziala jednak obojetnie co nie wybiore wyskakuje mi blad "Error compiling script file !" co to za blad?

dako3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.