Skocz do zawartości

czy ktos zbiera l informacie ile e32 w automat. poleci ?


oizo_pl

Rekomendowane odpowiedzi

ja ma e32 3.5 r6 (gaz)(automat) ile te nasze skarby polecą na autobanie:)
było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=833&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

To temacik który założyłem bezmała 5lat temu :lol:

Już coprawda zamknięty ale widać że popularność miał i powinien rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie prędkości :mrgreen:

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim gazem ze zwykłym do dolicz do tego 1-2s

Oby tylko. Mój manual robi 11-12s na gazie (ŻENADA do sześcianu), a na benzynie bez wyciągania śmierdzących gazowych dławików z dolotu około 8-9s.

Oczywiście to dane mniej więcej, do 100 km/h licznikowych.

Edytowane przez life-of-agony
Trwa ładowanie podpisu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki 3.0 i 3.5 na gazie maja bardzo drastyczny spadek mocy - gaz na mieszalniki poprostu kastuje te silniki...

 

Ano właśnie... ja mam sekwencję parę razy miałem grubo ponad 220 km/h i na gazie jeszcze chciało więcej. Generalnie powyżej 200 km/h mam jeszcze ostrego kopa. Maksymalnie nie wiem ile było wydaje mi się że 235-240 km/h na liczniku ale nie dociskałem nigdy gwałtownie gazu przy tych prędkościach tylko łagodnie powoli dociskałem, raz jak wskazówka przekroczyła 220 km/h wcale nie chciałem tyle jechać ale z górki było...

 

Przyśpieszenie kiedyś mierzone, jeszcze przed zmianą filtrów i z odpiętą sonda L. na gazie z obciążeniem około 200 kg: 9,6 sek.

 

Ostatnio ścigałem się 3 razy pod rząd z 735i (manual) tylko że on jechał z pasażerami ja sam... oboje na benzynie tylko że on miał gaz II-gen. Na początku delikatniuśko wyrywał do przodu po czym ja bardzo mocno go wyprzedzałem zupełnie jakby miał jakieś 50-70 KM mniej...

Fakt że miał pasażerów ale dzięki manualnej skrzyni powinniśmy iść równo. A tu nie... efekt był taki jakby on zmieniał bieg przy 3500-4000 rpm...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o stosowanie sie do zasad regulaminu.

Na forum BKP NIE PRZEKLINAMY.

 

fakt ,lecz każdemu może się wysmyknąć czasem

 

1 ma szczęście i trafi na wyrozumiałego np.Panfila :cool2: ,a 2 trafi na :cry2:

 

już mi lżej :roll2: jak złapię-tylko i wyłącznie przypadkiem 5 banów otworzę nowe konto z podpisem KIEDYŚ JACA :idea:

 

wracając do tematu,jak działa ta cała blokada i czy instalacja LPG też na niej bazuje :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.