Skocz do zawartości

Jak zamocowac xenony CZYM ;] e39


Jayu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupilem xenonki z allegro i nie ma za bardzo jak ich umocowac. Jezeli macie jakies fotki swoich mocowan to z checia poogladam ;] albo jakies pomysly. Lampy z ringami. Pozdrawiam i z gory dziex :cool2: :8)
NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ustaw za wysoko :)

 

U mnie w miescie koles jezdzil Tigra na dokladanych ksenonach i tak razil ze nawet w dzien bylo ciezko... kiedys zauwazylem ze jechal z 1 lampa zbita :) W sumie jakos mi go nawet nie bylo zal, bo naprawde przegiol totalnie.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiles lampy z xenonami ?? czy zestaw HID ? bo jak HID to daj mejla to ci wysle jak to u mnie wyglada

 

 

Witam tez mam zamiar kupic sobie zestaw HID mozesz napisac jak dziala czy jestes zadowolony czy nic zlego sie nie dzieje no i jak to wszystko pozniej zainstalowac. wiem juz ze dodatkowo musze kupic jakies mocowania tak? aha i jaka moc zarnikow masz ja mysle o 6000k... a moze masz jakiegos zaufanego sprzedawce HID bo juz kilka negatywow tez slyszalem... Dzieki za pomoc i odpowiedz... saon@poczta.fm Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w mojej e34 zestaw HID 8000k. i jestem bardzo zadowolony.

Nic złego sie nie dzieje, wszystko ładnie i jasno :D

 

Co do mocowań, miałem je w zestawie...

 

Jedyne co to bardzo proszę, jeśli ktoś nie ma soczewek, nie instalujcie xenonów!!!!

1. Wygląda dość średnio (moim zdaniem!),

2. Razi jak cholera (przy soczewce światło jest ładnie kierowane).

3. Policja do rażących sie szybko przyczepi....

 

 

Ty tyle :)

pozdr.

Auto Klinika nieautoryzowany serwis BMW - Warszawa Bialołęka: Danusi 6: 503 520 220 | 503 520 320 http://www.aklinika.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na Allegro takie cudo

 

www.allegro.pl/item292272807_welldone_x ... er_h7.html

 

dokladnie to chodzi o H7 Metal Adapor BMW e39 - 1

 

tylko problem polega na tym, ze na stronce pisza jacy to oni sa najlepsi na swiecie i wszytsko maja idealne, sluza pomoca i wogole a jak zapytalem czy to mocowanie podejdzie do ringow e39 to kolega nie potrafil odpowiedziec :duh: zrobil tak o :jawdrop: i mu podziekowalem za rozmowe. Moze ktos wie cos na ten temat ?? ...Moze ktos to ma u siebie zamocowane :D i podzieli sie wiedza :) Nie chcem instalowac tego wszytskiego tak o na odwal bo chyba nie o to chodzi zeby po 3 miechach xenonki zgasly tylko chcem to zrobic dobrze. :norty: :8)

NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jayu napisałem CI w mailu, ze najlepiej bez proszenia sie o adaptery czy inne bajery to odpiłować tylną czesc oprawki tak aby kable przeszly na wylot po dolozeniu palnika do oprawki. Jedyny minus tego jest taki , ze traci sie pozniej mozliwosc zalozenia zwyklej zarówki H7 albo dokupic sobie extra takie 2 oprawki gdzies w sklepie. Ale skoro zamierzasz uzywac juz xenononów na stałe to zabieg taki Ci zajmie ok 10 minut na 1 oprawke. Narzedzie potrzebne to : piłka tzw.brzeszczot , pilnik i imadło .

 

Moze to nie wyglada po zrobieniu fachowo czy ładnie , ale efekt jest 100% i palnik siedzi w gniezdzie dokładnie na swoim miejscu.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img523.imageshack.us/img523/6931/img0007hq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w e39 ale w e34 wywiercilem dziure w obudowie. w komplecie na kablach od zarnika byla gumowa zaslepka wiec nie mam zadnych dziur itp itd... zasilanie podlaczone jest z kabli ktore szly do zarowki. a do obudowy oryginalna kostka wiec bez problemu moge zalozyc zwykla zarowke.. zadne adaptery dzikie weze nei byly potrzebne.. no ale tak jak mowie e34 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem w zestawie gumki i jest oki. :dance:

a jeśli ktoś ma żarówki H7 i lampy bez soczewki to tylko palniki H7R jest tam przesłonka by światło dawało noramalne załamanie, coprawda widać różnice między soczewką

Miałem

E-30 316i

E-32 735i

E-36 320i

E-39 535 V8

E-46 330d

E-39 530d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to sie przyda podczas montazu

 

http://home.arcor.de/mariosurek/Web/PDF/Umbauanleitung%20Xenon%20Fernscheinwerfer%20BMW%20E39%20Facelift.pdf

 

autor zastrzega ze tego typu przerobki sa nielegalne:)

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie nalezy pamietac ze po montazu samego zestawu hid czy innego do przerabiania lamp na xenonowe na zgaszonych swiatlach bedzie pojawial sie komunikat o spalonej zarowce. Zeby tego uniknac trzeba sie zastosowac do triku podanego przez kolege w linku do bmwtips.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie nalezy pamietac ze po montazu samego zestawu hid czy innego do przerabiania lamp na xenonowe na zgaszonych swiatlach bedzie pojawial sie komunikat o spalonej zarowce. Zeby tego uniknac trzeba sie zastosowac do triku podanego przez kolege w linku do bmwtips.com

 

Pozdrawiam

 

a i nie zawsze taki komunikat sie wyswietla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Mr zbigniewst gdzie kupiłeś przetwornice Philips'a i za ile?

Zastanawiałeś się nad zakupem oryginalnych przetwornic BMW e39 do lamp xenonowych? Czy ktokolwiek z uczestników tego wątku rozważał zakup przetwornic BMW zamiast innych firm? Czy może są jakieś przeciwwskazania do używania oryginalnych przetwornic BMW w lampach do tego nie przystosowanych?

pozdrawiam,

wan7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.