Skocz do zawartości

podgrzewane fotele


BorysKrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z fotelem kierowcy. Działa podgrzewanie pleców, ale część pod tyłkiem nie :/

Czy może nie stykać któraś kostka pod fotelem jak tak to która...

Oraz czy przy pomocy miernika mogę sprawdzić czy mata jest przepalona (które piny sprawdzić i jaka powinna być wartość).

pozdr.

Tuning is not a crime it's a way of life!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam niestwty na maty grzewcze. Ogrzewanie fotela skada sie z maty pod siedzisko i oparcie. Jak bylaby to wina podloaczenia do predzej caly fotel by nie grzal niz tylko jego czesc.

 

Niestety jakis czas temu przerabialem ten problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka sprawe ktore jest od tylka. Bo sa 2 przyciski, jeden gdzie sa trzy kreski od plecow, czyli chyba od tylka jest 1 kreska. A co zrobic w takim przypadku ze w obu siedzeniach dziala mi podgrzewanie plecow a tylka nie dziala.
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam niestwty na maty grzewcze. Ogrzewanie fotela skada sie z maty pod siedzisko i oparcie. Jak bylaby to wina podloaczenia do predzej caly fotel by nie grzal niz tylko jego czesc.

 

Niestety jakis czas temu przerabialem ten problem :(

 

I jak sobie z tym poradziłeś? Wymiana maty? Jak tak czy to "łatwa" sprawa ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka sprawe ktore jest od tylka. Bo sa 2 przyciski, jeden gdzie sa trzy kreski od plecow, czyli chyba od tylka jest 1 kreska. A co zrobic w takim przypadku ze w obu siedzeniach dziala mi podgrzewanie plecow a tylka nie dziala.

 

Przycisk załącza obydwie maty a to czy jedna kreska czy trzy to jest moc grzania. Jeżeli Tobie grzeją tylko plecki to widocznie maty pod tyłkiem padły ewentualnie co mniej prawdopodobne instalacja od tych mat podtylkowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.