Skocz do zawartości

xenon


pejsu84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda, że te xenony są nielegalne..
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Mógłbyś "rozszerzyć"swą myśl? :?

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój z ta nielegalnością.

 

po 1 to e34 miala Xenon fabrycznie

po 2 jest wyposażona w soczewki = nie oślepia wymijanych

po 3 coraz wiecej pojazdow ma xenony i juz sie tego tak nie zauważa

po 4 jak założysz max 6000K to cie nikt nie bedzie kontrolował.

 

ps

a ja juz mam funkiel nowe lampy i czekam na paczke z allegro :mrgreen: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ,ja tylko chciałbym wiedziec co się stanie jak nastąpi np. kolizja noca i wezmą pod lupę specjaliści od wypadków, chyba nie będa zadowoleni posiadacze xenonów, jest jeszcze sprawa spryskiwaczy lamp,zapomnieliście, sam dumam nad xenami [ ale tych 6000k-dają zwykłe a mocniejsze światło, nie przerażliwy niebieski,sa i takie jakby ktos spawał-he he-],ale ciagle jest to ale, w razie kontroli policji, jak gościu będzie w temacie to dowodzik zabierze-i koszta niepotrzebne -----------pzdr ------ :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie robmy juz takiej histerii.specjalisci od wypadkow moga rownie dobrze przyczepic sie o jakakolwiek drobnostke.

 

jak zabiora dowod,to sie sciaga xenony,wklada zwykle zarowki,robi sie atest za 20zl i wraca sie na xenon :twisted:

 

pozatym tak jak ktos juz zdazyl zauwazyc,na dzien dzisiejszy xenony nie sa juz tak egzotyczne,i coraz rzadziej wpadaja w oko panow policjantow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jayu przeczytaj z rozsądkiem to co napisałem w nawiasie ,6000k są normalnym światłem a powyzej -spawara-[ dojdzie do tego ,ze na przegład ,tak:: wymiana strumienicy na kata, zmiana xenów na zwykłe, nie wiem co jeszcze-nie uczmy sie kombinowania, przynajmniej takiego prowokacyjnego ze gołym okiem mozna coś znależć, bo pod auto policjant nie wejdzie bo ""leje ''na to ,jak co innego moze znależc pzdr --------- :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzy naprawdę przesadzasz.

 

w tamtym roku jak jeszcze jeździłem 125p w zimie pojechałem z laska do tatralandi. a ze padał snieg i planowane byly znaczne opady na tyl założyłem opony z kolcami. i tez mnie straszyli dowodami , mandatami itp

 

słowacki celnik obszedł mi auto popatrzył na gumy i życzył mi spokojnej drogi.

i tak było ludzie sie ślizgali w tatrach / bo solniczka wyjechala na drogę akurat za mna/ a ja ich sobie na lajcie wyprzedzałem i bylem bezpiecznym uczestnikiem ruchu.

wracałem w niedziele po zmierzchu w jabłonce skręciłem do zakopanego i sobie zasuwam po czarnym. nagle w lasach przed zakopcem załamanie pogody i duże oblodzenie drogi. na tyle duze ze policja zatrzymywała w celu poinformowania o gołoledzi.

ja też miałem kontrole ogumienia. policjant latarka sprawdził stan opon. podszedł do mnie, sprawdził dok. i mowi:

 

życzę bezpiecznej drogi. WIDZĘ ZE NIE MUSZE MÓWIĆ ZE JEST ŚLISKO.

 

czasem zdrowy rozsadek jest wazniejszy od wyjątkowo głupich przepisów.

 

 

sorry za OT

 

na xenonie w soczewce uczestnik ruchu jest bezpieczniejszy.

bo widzi co ma na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakładałem xenon 6000K(zestaw z allegro 299zł) i powiem tak,przed autem stała się jasność,miałem świeczki ,a teraz mam światła i jestem zadowolony ,100 razy lepsza widoczność,już nie muszę jechać ''na wyczucie'' ze świeczkami w lampach.Polecam przed zamontowaniem wyczyścić soczewki i odbłyśniki.Byłem na ustawianiu świateł i diagnosta stwierdził bardzo ładnie świecą i nic nie trzeba ustawiać,żadnego słowa krytyki na taki patent... Osobom krytykującym polecam przetestować na własnej skórze a dopiero potem się wypowiadać ,a nie bezmyślnie powtarzać krytyczne opinie ludzi którym się coś tylko wydaje,bo ich zdaniem to co tanie to złe i to czego nie zamontowała fabryka to jeszcze gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakładałem xenon 6000K(zestaw z allegro 299zł) i powiem tak,przed autem stała się jasność,miałem świeczki ,a teraz mam światła i jestem zadowolony ,100 razy lepsza widoczność,już nie muszę jechać ''na wyczucie'' ze świeczkami w lampach.Polecam przed zamontowaniem wyczyścić soczewki i odbłyśniki.Byłem na ustawianiu świateł i diagnosta stwierdził bardzo ładnie świecą i nic nie trzeba ustawiać,żadnego słowa krytyki na taki patent... Osobom krytykującym polecam przetestować na własnej skórze a dopiero potem się wypowiadać ,a nie bezmyślnie powtarzać krytyczne opinie ludzi którym się coś tylko wydaje,bo ich zdaniem to co tanie to złe i to czego nie zamontowała fabryka to jeszcze gorsze.
wyciągałeś lampy?????

E34 1988r 2.0l 12v M20

E36 1.8i 1996r sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakładałem xenon 6000K(zestaw z allegro 299zł) i powiem tak,przed autem stała się jasność,miałem świeczki ,a teraz mam światła i jestem zadowolony ,100 razy lepsza widoczność,już nie muszę jechać ''na wyczucie'' ze świeczkami w lampach.Polecam przed zamontowaniem wyczyścić soczewki i odbłyśniki.Byłem na ustawianiu świateł i diagnosta stwierdził bardzo ładnie świecą i nic nie trzeba ustawiać,żadnego słowa krytyki na taki patent... Osobom krytykującym polecam przetestować na własnej skórze a dopiero potem się wypowiadać ,a nie bezmyślnie powtarzać krytyczne opinie ludzi którym się coś tylko wydaje,bo ich zdaniem to co tanie to złe i to czego nie zamontowała fabryka to jeszcze gorsze.

 

c zy moglbys zrobic zdjecia - podjechac gdzies przodem do sciany i zrobic fotke odciecia ?

 

czy sa jakies zaklucenia w radiu fm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.