Skocz do zawartości

Mój nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

chciałem się pochwalić :P a co :D

 

kupiłem kolejną 7-mke tym razem 90 rok manual R6 3.0 bez klimy, jest skora jest LPG :( ale autko dość ładne można powiedzieć. Sami oceńcie

 

%5B640%3A364%5Dhttp%3A//www.laizsme.edu.pl/~nirvana/moja%20bunia%20smal%2001.jpg

%5B640%3A319%5Dhttp%3A//www.laizsme.edu.pl/~nirvana/moja%20bunia%20smal.jpg

 

Jak wam się widzi??

BMW 750i V12 E32 - Będziesz Mógł Więcej :)))
Opublikowano
moim zdaniem te felgi tu wogóle nie pasują.no i ten zderzak jest trochę nie kompletny :? a tak oprócz tego wydaję sie ok :D może daj jeszcze fotę ze środka

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano

Ogólnie all right, ale fele nie pasują. Do e30 ok, ale nie do e32.

 

pozdr.

Mariusz

Opublikowano
tylko po co zasłoniłeś rejestrację z przodu, skoro jest na drugiej fotce widoczna :lol:
I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Opublikowano
ladna bo czarna , ja preferuje czarne dziewcsynki i czarne bmw :norty: ,tyle ze ten silnik, 3.0 , no nie wiem jedni sobie chwala drudzy narzekaja, 188KM to chyba troche za malo jak na 7, manual zmienia postac zeby
fajne autko, tylko maly silnik")
Opublikowano
no i ten wąski grill :roll: mi się to jakoś nie podoba bo wygląda jak seria 5!!! ah gdyba tak M5 było na szerokim grillu...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
z tego co kolega nie ma to chyba halogena, jezeli interesuje moge zobaczyc czy mam owy halogen, poza tym mam mnustwo czesci do e32 dla was po promocyjnych cenach
fajne autko, tylko maly silnik")
Opublikowano
halogena kratki na haka i z drugiej strony chyba tez brakuje kratki obok halogena

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Opublikowano
  • Autor
już ja wypatrzyłem na mieście - parkujesz w ciągu dnia na al.jana pawła kolo parku awf'u ?

 

no tak ;-) a to mnie wyśledziłeś :P

BMW 750i V12 E32 - Będziesz Mógł Więcej :)))
Opublikowano

uważaj jesteś obserwowany :mrgreen:

 

wcześniej tam stała e32 z anteną do telefonu gsm na tylnej szybie - to czasem nie twoja wczesniejsza ?

Opublikowano
:cool2: auto
Opublikowano
Ogólnie all right, ale fele nie pasują. Do e30 ok, ale nie do e32.

 

do e30 nie było takiego wzoru... felga wybitnie postarza auto, zwykłe 15" oryginalne i będzie pięknie :cool2: ale pozatym fajne auto - jak każda czarna e32...

Opublikowano
Ładniutka, ale fele faktycznie nie pasują. Ehhh sam sie teraz waham nad sprowadzeniem takiej z reichu- zastanawiam sie tylko czy koszty wachy mnie nie zjedzą, bo do lpg mam uraz..

Żółw się rusza...

Nie sprzedam mojego is-a (a na pewno nie tanio) :D

Fotki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96849

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.