Skocz do zawartości

Tylna kanapa - czy sa rozkładane??


Bobaz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie stąd, iż obecnie użytkuje e30 kanapa sie nie rozkłada, kolega ma e46 i rękaw tylko a na allegro widziałem e39 z nierozkładaną kanapą. Wobec powyższych faktów nabrałem podejżeń, że jeżeli chodzi o sedany w BMW to są to kanapy nierozkładane. Mam na oku e39 520 98 :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

natomiast moja e39 nie ma ani skibag'u ani składanych siedzeń ;-(

 

jednak narty się zblizają (pierwsze z tym autem), więc zamierzam dobrać się z wycinarką do blachy za tylną kanapą (poprzez rozłożony podłokietnik) i samemu rozbudować auto o opcję ski-dzióry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W E39 to są dwie oddzielne opcje:

 

464 SKIBAG (worek na narty)

465 THROUGH-LOAD SYSTEM (rozkładane siedzenia)

 

Pozdrawiam

typer

 

Jeśli chodzi o opcję 465 THROUGH-LOAD SYSTEM to przez szacunek do TYPERA :cool2: chciałbym się mylić, ale wydaje mi się, że jest to opcja nie dotycząca rozkładanych oparć tylnej kanapy, a możliwości przeładowania (wzmocnione zawieszenie pod wyposażenie w hak holowniczy)... Tak przynajmniej wynika z odpowiedzi BMW na zapytanie AUDATEX-u o wyposażenie mojej bemci na podstawie VIN... Wszystko zgadza się idealnie z tym co mam i tym co nadesłał mi gość z jednego z ASO.

 

Ja natomiast mam i składane i dzielone 40/60 oparcie, obydwie części zabezpieczone zamkiem no i oczywiście worek na narty... Jak ktoś chce zamienić rozkładane oparcia i worek na skórę w aucie :norty: to chętnie bo ja zdecydowanie wolę windsurfing :mrgreen:

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem swojej E39 prawie pół roku i oglądałem wiele egzemplarzy. Spotkałem się z takim sedanem, który nie miał rozkładanych siedzeń a z bagażnika było widać ścianę z blachy. Większość jednak ma rozkładane tylne kanapy.

M-PAKIET

Colour ORIENTBLAU METALLIC

Skórka BEżOWA

8,5 l/100km w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czarna skórka i składanych kanap ani skibaga brak. Sam gumówką wycięłem głównie z uwagi nie na narty ale na skrzynke basowa w bagazniku :norty: Teraz dla lepszego efektu trzeba spuszczać podłokietnik tylnej kanapy :cool2:
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast moja e39 nie ma ani skibag'u ani składanych siedzeń ;-(

 

jednak narty się zblizają (pierwsze z tym autem), więc zamierzam dobrać się z wycinarką do blachy za tylną kanapą (poprzez rozłożony podłokietnik) i samemu rozbudować auto o opcję ski-dzióry...

 

hej

 

mam ten sam problem czyli kanapa nieroskładana i w dodatku bez skibaga tylko blacha z tyłu - z żonką jedziemy za 3 tygodnie na snowboard i jest lekka lipka - bede musial pomyslec tez nad wyciachaniem tej dziury tylko najpierw sie upewnie czy szeroka decha tam przejdzie :)

 

na allegro widzialem pare ski bagów do kupienia [cena to ok 200 pln] wiec moze się skuszę, choć z drugiej strony nie wiem czy nie wywalić większej kasy na boxa i mieć świety spokój....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.