Witam wszystkich na forum. Szukam dla siebie BMW E46 330 D Touring. Mam upatrzone jedno auto i chciałbym prosić o ocenę tego "pacjenta".... http://otomoto.pl/bmw-330-330-d-skora-chrom-ks-serwis-C22051223.html Dodam, że auto wygląda na zadbane w środku. Lakier ma delikatne wgniecenia i zarysowania. Martwi mnie jedynie woda w kole zapasowym i delikatne ślady korozji na prawym progu...