no i właśnie ... to samo ... kurde coś mam w aucie chyba po.... bo to jest 2.0d 150 ps...;/ i powiedzcie mi o co w tym chodzi :(((:( A i dziękuje za pomoc!!!
Witam prosiłbym o rozkodowanie WBAEL71090PK84320 jak sam sobie rozkodowywałem na stronach internetowych to całkiem coś innego wychodziło niż mam ;) Więc zobaczymy co koledzy pomogą!
Hey Jestem posiadaczem BMW od 4 lat i jestem z tego bardzo zadowolony a czykolwiek żałuje że tak późno się na forum zarejestrowałem :)
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.