Skocz do zawartości

Gomez

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gomez

  1. Jak to jest wypadek, to ja poproszę e90 lub e60 po takim "wypadku" ;) Czy gdyby Wam się taka stłuczka trafiła, to sprzedalibyście samochód "bo już się nie nadaje"? Konstrukcja nienaruszona itp. Pozdr, G
  2. Akurat mam 5.7 w gazie. I dla mnie wybór jest prosty: mieć 300+ KM albo jeździć samochodem 1.8l Całe gadanie "gaz to be" pochodzi chyba od ludzi powtarzających opinie z czasów zagazowanych daewoo nexia czy mówiących o przypadkach wiejskich instalacji za 1500 złotych. Ewentualnie tych, którzy z jakiegoś powodu (innego niż lpg) nie mogą sobie pozwolić na pójście w mocny silnik (?). Nie słyszałem żeby te opinie walili ludzie jeżdżący samochodami 200+ KM, a raczej od tych "Mondeo w dieslu" (bez obrazy dla Mondeo w dieslu). I nie widzę niczego nobilitującego w płaceniu za paliwo x2 w zamian za "luksus" jeżdżenia samochodem ze słabowitym silnikiem. Ale może komuś daje to jakieś punkty dowartościowania ;) Pozdr, G
  3. Cześć, Łódź z tej strony. BMW nie mam / planuję. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdr, G

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.