Jeszcze raz witam koleżanki i kolegów. Lubię wszystko co ma kółka i jedzie do przodu.Im szybciej tym lepiej :mrgreen: :wink: Ale co by się na stare lata trochę uspokoić to nabyłem sobie BMW e81 123d końca 2009 r. i chciałbym coś więcej dowiedzieć się na temat tegoż powozu. Wygląda nieźle i jeśli mi się spodoba to zostanie ze mną dłużej. Pozdr
Witajcie.Grzesiek wita i pozdrawia wszystkich forumowiczów. 5
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.