Szukałem na forum wiele razy i nic nie znalazłem co mogło by pomóc mojej beemce. Wszędzie są problemy, że nie ma ogrzewania na wolnych obrotach, a ja mam odwrotnie. Jadą drogą szybkiego ruchu, przy prędkości 110-120 znika mi ogrzewanie. Jak tylko zwolnie, zacznę hamować silnikiem lub jadę MAX 90 to wszystko jest ok. Auto nagrzewa się błyskawicznie, było dobrze odpowietrzone, ma sprawny termostat i szczelny układ. Głowica sprawdzana (raczej płyn chłodniczy) na obecnośc CO2 i nic nie wykazało. W aucie jest instalacja LPG z parownikiem po regeneracji.