Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Do tej pory Jedyną Słuszną Marką dla mnie był Saab. Jednak po licznych kłopotach samochodami tej marki chciałbym zacząć przygodę pt BMW.

Obecnie jestem użytkownikiem Saaba 900 2.0 T z 1996 roku. Zaczynam poszukiwania e46 330d touring!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy samochodow marki BMW.

jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego modelu Bmw,ale w przeszlosci mialem przyjemnosc jazdy modelami E30 318 jak i E36 320i.w chwili obecnej poszukuje E36 316i compact.prawda jest taka ze nie wyobrazam sobie jazdy innym modelem samochodu.BMW to jest to!!!!!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu poświęciłem na czytanie postów o Waszych jedynkach, problemach, poradach, ciekawych informacjach.

Przez ten czas zdążyłem się z wieloma z Was aktywnie piszącymi "zapoznać". Teraz czuję się częścią tego forum, prawie jak w rodzinie :).

Także mogę się już przywitać:

WITAM SERDECZNIE Wszystkich, tych młodych i starszych a także tych którzy dopiero tu dołączą.

Radek

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów! :D

Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem BMW, ale już niedługo :wink:

Niedawno rozstałem się z Mercedesem CLK (c208), planowałem od dłuższego czasu kupno BMW 330 Ci (E-46), ale ostatnio zachorowałem na Z3 Coupe :D

Liczę, że już niebawem uda mi się dołączyć do grona użytkowników BMW :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Szukam dla siebie BMW E46 330 D Touring. Mam upatrzone jedno auto i chciałbym prosić o ocenę tego "pacjenta"....

 

http://otomoto.pl/bmw-330-330-d-skora-chrom-ks-serwis-C22051223.html

 

Dodam, że auto wygląda na zadbane w środku. Lakier ma delikatne wgniecenia i zarysowania. Martwi mnie

jedynie woda w kole zapasowym i delikatne ślady korozji na prawym progu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.