Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przygotowuje sie powoli do zmiany auta. Biore pod uwage serie 5, diesel, touring z napedem xdrive.

Musze sie zorientowac, czym roznia sie poszczegolne modele w serii 52x i 53x.

Na zakup auta planuje wydac ok. 15 tys euro. Mam nadzieje, ze mi sie uda.

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 tygodni jestesm posiadaczem BMW 118d M SPORT (2007) imusze wam powiedziec ze jestem w szkoku mianowice przesiadlem sie do mojego BMW z Renaulta Megane z 2004 i te autka sa bez porownania(BMW zdecydowanie jest lepszy) Zdjecia wystawie jak porobie tylko musze najpierw znalesc odpowiednie miesce :D

Mam mnusto pytan do was bo wyszukiwarka mi nie dziala ale nie wiem czy moge pytac bo nie chce byc opiepszony na samym poczatku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 tygodni jestesm posiadaczem BMW 118d M SPORT (2007) imusze wam powiedziec ze jestem w szkoku mianowice przesiadlem sie do mojego BMW z Renaulta Megane z 2004 i te autka sa bez porownania(BMW zdecydowanie jest lepszy) Zdjecia wystawie jak porobie tylko musze najpierw znalesc odpowiednie miesce :D

Mam mnusto pytan do was bo wyszukiwarka mi nie dziala ale nie wiem czy moge pytac bo nie chce byc opiepszony na samym poczatku.

 

Pozdrawiam

 

pytaj, pytaj od tego tu jesteśmy, aby sobie pomagać, ale pytania niech bedą z sensem i niedublujące się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich maniakow aut spod znaku bialo-niebieskiej szachownicy. jestem grzesiek z mragowa obecnie spedzajacy wiekszosc czasu w bartoszycach.od3 lat jestem szczesliwym posiadaczem e38 728i z 95.opiekuje sie tez e36 318i mojej dziewczyny i e36 316 compackt siostr prze co mam juz jakies doswiadznie z tymi autami, takze mam nadzieje,ze bede w stanie komus pomoc:).pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów jedynie słusznej marki :)

 

Aktualnie nie posiadam samochodu z szachownicą bo niedawno pozbyłem się mojej ukochanej E30 325is '87 (piękna wersja amerykańska ze skórą, rozbudowanym komputerem pokładowym, tempomatem i innymi bajerami) którą posiadałem od... 22 lat (tak, tak - to chyba jakiś mały rekordzik).

 

W tej chwili intensywnie poszukuję nowej kochanki - E90, benzyna 325, 328 lub 330 w dobrym stanie i rozsądnej cenie... Mam nadzieję, że wkrótce taką znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Obecnie posiadam VW Tourana 2.0 TDI, ale moja obecność na tym forum nie jest bezcelowa :)

Zacznę może od początku, mojego pierwszego samochodu Mercedes W 124 200D '86 (zrobiłem nim 40 tyś km), był to rok 2005 gdy stałem się jego posiadaczem. Wówczas narzekałem na brak dynamiki, ale lubiłem ten samochód, był niezawodny:)

w roku 2007 zmieniłem go na Mazde 626 GF 2.0 DITD '01 (zrobiłem 100 tyś km), samochód również bezawaryjny, ale już taki bez duszy... Nadszedł Grudzień 2009 roku i wypatrzyłem Tourana '04 (dotąd zrobiłem 40 tyś. km)...

Moja refleksja jest taka, że kupując coraz droższe auto - miałem je coraz gorsze, coraz bardziej plastikowe, tandetne, i w przypadku VW przerażająco awaryjne i drogie w utrzymaniu! (dla mnie Touran TDI to najgorszy złom jaki mieliśmy w rodzinie) Mam dość... nocami śni mi się piękne, zadbane, klasyczne auto z duszą.... jak BMW i MERCEDES z lat 90 tych...

Zawsze gdy siedziałem u kogoś w BMW czułem że to auto jest skrojone dla mnie na miarę... miało to coś...

Jestem zainteresowany zakupem BMW z "tamtych" lat, kiedy nie było filtrów cząstek stałych, milionów modułów elektronicznych i silników, które potrzebują super hiper paliwa i oleju bo inaczej się rozkraczą... i ten wieczny łańcuch rozrządu... miodzio :)

 

Moja obecność na forum ma więc pomóc mi w znalezieniu informacji o E36, może też o E46:)

Żebym wiedział co i jak bo BMW nigdy nie miałem:)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem nowu to chciałbym przywitać wszystkich! Moja przygoda z BMW zaczęła się ładnych kilka lat (i samochodów) temu: e30 coupe m42b18, e34 m52b25iA, e30 touring m42b18, obecnie e36 m40b16.

Życząc miłego gorąco pozdrawiam!

Prawdziwy facet ma wał a nie przeguby :P


Gdyby bóg kochał przedni napęd, to chodzilibyśmy na rękach i jedli dupami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie pomykam Saabem 9-5, jednak w rodzinie jest BMW 327. Powoli dochodzi do pierwszych jazd.

Zawodowo zajmuję się wszystkim co jest związane z tapicerkami skórzanymi. Jestem importerem kosmetyków Gliptone. Mam nadzieję, że przyda się Wam moje doświadczenie ze skórami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na forum

w bmw jestem zakochany od dawna ale dopiero od miesiaca jestem posiadaczem

z ta marka mam stycznosc od 2 lach

zarazil mnie miloscia do nich moj szwagier ktory posiadal juz 7 bmw

i z kazde jbyl w jakims tam stopniu zadowolony

pozdrawiam wszystkich

i ma mnadzieje ze moja obecnosc na forum czemus sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy BMW. Mam zamiar w przyszłym roku kupić E46 i chciałem na forum zdobyć więcej informacji o tym modelu. Obecnie jeżdżę A4 TDI z którego jestem średnio zadowolony dlatego chcę zmienić na coś o czym od dłuższego czasu myślałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cześć wszystkim!

Na forum jestem nowy, od tygodnia posiadam BMW e39 touring z dieslem 3.0 2000r.

Od zawsze byłem zafascynowany tą marką i nareście marzenia się spełniły:)

Pozdro dla wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem właścicielem E46 320d 1999r. To pierwsze auto tej marki w moim posiadaniu. Minęły już dwa lata jak jesteśmy razem różnie bywało :) .. raz lepiej raz gorzej. Były nawet chwile zwątpienie. Do dnia dzisiejszego mam mieszane uczucia co do wyboru samochodu. Mam nadzieje że rozwiejecie moje wątpliwości :roll:

Pozdrawiam Marco126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 2 tygodni zostalem nabywca slicznej 3-ki 2,0 z 1996r:) wczesniej mialem 2 merce i powiem szczerze ze w tamtej marce nuda meczyla mnie codziennie, natomiast za kierownica BMW towarzyszy mi tylko usmiech :)

pozdrawiam goraca i cieszmy sie naszymi autkami na drodze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Przeglądam Wasze wpisy od kilku miesięcy, podczas których poszukiwałem e39.

Teraz, po zakupie 523i oprócz czerpania wiedzy z Waszych wpisów, będę mógł, mam nadzieje, sam służyć radą i pomocą.

Dziękuję za cenne informacje i pozdrawiam!

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.