Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum i szczesliwym posiadaczem bmw 330d i jest to moja czwarta bemka i napewno nie ostatnia pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

OD kilku dni jestem posiadaczem BMW 330D M pakiet. Wcześniej jeździłem Leonem 1.9tdi 210KM którego obecnie mam do sprzedania. Mam nadzieje że dzięki temu forum dowiem się wielu informacji i poznam ciekawych ludzi :)

 

pozdrawiam

Michał - leem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aby tradycji stało się zadość, wypada się przedstawić. Na imię mi Filip, pomieszkuje sobie w Jeleniej Górze. Na dniach powinienem stać się szczęśliwym posiadaczem (mam nadzieję) BMW serii E30.

Aktualnie na codzień pomykam Chryslerem Voyagerem z 2001r 3.8V6, zresztą drugiego takiego aktualnie sprzedaje, tyle że nieco starszego bo 96roku i wersji Town&Country. Jako że jeden Voyek odchodzi postanowiłem wrócić do dawnej miłości i kupić BMW. O gustach sie nie dyskutuje, a moje są takie a nie inne i dla mnie esencja BMW tkwi właśnie w modelu E30. Jako, że to auto praktyczne być nie musi skusiłem się na poszukiwania cabrio, chociaż na dniach jade oglądać tc baura i mozliwe że jednak bedzie to pół cabrio.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki i forumowiczów.

 

Filip vel ZeroSuper :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aby tradycji stało się zadość, wypada się przedstawić. Na imię mi Filip, pomieszkuje sobie w Jeleniej Górze. Na dniach powinienem stać się szczęśliwym posiadaczem (mam nadzieję) BMW serii E30.

Aktualnie na codzień pomykam Chryslerem Voyagerem z 2001r 3.8V6, zresztą drugiego takiego aktualnie sprzedaje, tyle że nieco starszego bo 96roku i wersji Town&Country. Jako że jeden Voyek odchodzi postanowiłem wrócić do dawnej miłości i kupić BMW. O gustach sie nie dyskutuje, a moje są takie a nie inne i dla mnie esencja BMW tkwi właśnie w modelu E30. Jako, że to auto praktyczne być nie musi skusiłem się na poszukiwania cabrio, chociaż na dniach jade oglądać tc baura i mozliwe że jednak bedzie to pół cabrio.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki i forumowiczów.

 

Filip vel ZeroSuper :mrgreen:

:roll2: witam ziomka :roll2: no i pozostałych również :mrgreen:

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od tygodnia posiadam E46 320d z 1999r , mam nadzieje że to był udany zakup, oraz że dzięki temu forum dowiem sie wiele na temat mojego nabytku a w razie jakichkolwiek problemow bede mógł liczyć na Wasza pomoc, a wogole to jestem Mateusz i mieszkam we Wrocławiu :) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam parę postów a się jeszcze nie przywitałem :D

Witam wszystkich mam na imię Oskar od 20.03.2010r jeżdżę E36 z 95r. mam nadzieje że to był korzystny zakup jest parę rzeczy do zrobienia ale to normalne .

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem BMW E36 316 95r. Compact:) Przegladam juz to forum pare dni i postanowilem sie zalogowac poniewaz jest piekielnie przydatne:) Mam nadzieje ze dzieki wam moja czerwona rakieta bedzie w idealnej kondysji:)

 

Pozdrawiam, Wojtek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A jednak znalazłem powitalnie;-)

 

Więc witam pięknie wszystkich. Mam na imię Marcin, mieszkam poniekąd na morzem.

Jestem teraz w trakcie sprzedaży swojego Mondeo MK3, szukam E39 Touring 530d w automacie po lifcie.

 

Mam nadzieję, że niedługo się czymś pochwalę.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam forumowiczów, na razie na piechotę ale liczę na to że niedługo również pełnoprawnie :)

 

pozdrawiam

Łukasz

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od grudnia 2009 jestem posiadaczem BMW E30 coupe 320i '89r. Mam kilka planów co do tego auta, ale o tym w innych wątkach. Tak czy inaczej nie wierzyłem, że tak łatwo można się zakochać w tej marce.. :)

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.