Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Witam serdecznie wszystkich na forum!

 

Mam na imię Patryk i od kilku lat mam styczność z BMW, które sobie bardzo chwalę - mianowicie X5 w dieslu. Już kiedyś miałem w rodzinie E34 524td (ojca) i też byliśmy zadowoleni.

Ogólnie to bardzo interesuje się motoryzacją - wieloma markami, aczkolwiek mam swoje ukochane perełki w prawie każdej marce - również w BMW, chociaż póki co jest tylko ta jedna X5, ale może kiedyś zakupię drugie auto do kolekcji z silnikiem V12 - 850.

 

Pozdrawiam!

 

Patryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Witam wszystkich na forum !

Już od dawna śledzę niektóre posty pomogły mi w zlikwidowaniu kilku niedogodności w mojej BMW więc postanowiłem zalogować się na forum i równierz komuś pomóc w miarę swojej wiedzy o tych wyjątkowych samochodach jakimi są BMW.

Pozdrawiam wszystkich :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) moze nie jestem nowy na forum bo juz troche tutaj siedze :) ale postanowilem sie przywitac ze wszystkimi :) takze witam wam mobilki :norty: cos o mnie hmmm od ponad roku jestem szczesliwym posiadaczem e36 w kolorze czarnym, poniewaz zawsze taka chcialem : )

gdy pedzisz 270km/h to co widzisz przed soba to juz historia

Moja Kochanka - BMW 316

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!! Mam na imię Marcin właśnie jestem na etapie kupna mojego wymarzonego BMW tak więc mogę się przywitać. A tak na marginesie jaki to problem coś wybrać ale dzięki temu jestem już prawie pewien wyboru. Pozdro
Po co jeździć jak można latać...BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :8)

 

sorki za opuznienia z przywitaniem... Odkąd naprawialem pierwsza bmw na praktyce jeszcze niemajac prawojazdy wiedzialem ze predzej czy puzniej bede w posiadaniu auta wlasnie tej marki...obecnie urzytkuje juz druga z kolei piatke ..

 

 

Było e28 520i m20 b20 1982 odrestaurowana wlasnorecznie

 

Był swapik na m30b35 plus gazowka

 

Był kupiec i teraz jest jest e34 530ia m60b30 '94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odległej krainy fanów japońskich przecinaków przybywam aby cieszyć się swoim pierwszym samochodem… bardzo ,,przyjemne’’ BMW będzie mi dobrym kompanem. Takie niespodzianki powinno się spotykać częściej, miał być Civic vel ,,Szpachelka’’ a jest… hm… sam jeszcze nie wiem (dopiero się poznajemy). W każdym razie cholernie się cieszę że na pierwszy samochód trafiło się coś tak fajnego. Moja wersja ma wszystko oryginalne (nawet kołpaki, alumy i radio) i zachowane w porządnym stanie. Nie takie złe to czasy Panie i Panowie…

 

Witam wszystkich serdecznie.

 

PS.) Nadal nie mogę uwierzyć w swoje szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.