Ja miałem takie objawy i okazało się że oberwała mi się " nie wiem jak wytłumaczyć nie jestem fachowcem ale..." ta tuleja z gwintem , która jest w nadwoziu do której przykręca się tylną łapę sanek, zaspawałem zakonserwowałem i po kłopocie.
Witam a zarazem pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy na forum a także od 2 tygodni posiadaczem BMW E46 320d marka jak i sama furka dotąd mi nie znana, więc dopiero się o niej uczę. Pozdrowienia
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.