Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Adam, mieszkam w Łodzi. Moim hobby jest motoryzacja. Jeśli chodzi o samochód którym jeżdżę, to co chwila jest inny, gdyż zawodowo- prowadzę dział. gosp.- pomoc drogowa, holowanie i jak to bywa w tym fachu, co rusz coś się trafia, tak na dłużej gości u mnie Mercedes S124. Parę latek temu strasznie chorowałem na E34 i do dzisiaj mi nie przeszło.....jak się trafi jakiś w ładnym stanie, no może po paru latach E39 też nie jest już dla mnie zbyt nowoczesny :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu biegam po tym forum ale dopiero dzisiaj zdecydowałem się utworzyć konto.

Moje BMW to e60 530d z połowy 2004 roku. (I w sumie to moja pierwsza Bunia, więc ją pieszczę :D)

 

Pozdrawiam, Maciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w dziale 1er jako posiadacz :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

mam na imię Adam i oczekuję właśnie na swoje BMW F25 X3.

Dlaczego akurat BMW? A nie Mercedes, czy Audi, ewentualnie Lexus i kilka innych?

Zanim zapadła decyzja, pojeździłem kilkoma autami i okazało się, że np. Mercedes GLC ma mało logicznie uporządkowaną deskę rozdzielczą. A już totalnie rozwaliło mnie umiejscowienie sygnalizacji czujników cofania. Pewnie można by się przyzwyczaić, ale ..., druga kwestia to Ad Blue, może i ekologia jest ważna, ale ...., kolejna rzecz o której trzeba pamiętać, koszty, jakieś obowiązki itp. Audi Q5, środek, w szczególności lewarek zmiany biegów (automat), trąci myszką tak mocno, że no niestety nie.... . Lexus (jakieś dziwne oznaczenie-konkurent X3), zaskoczył mnie - niczym. Bezosobowe auto, nijakie. Volvo XC60 deska rozdzielcza jak lotnisko, odległość do szyby jak ocean, zresztą nigdy nie uważałem Volvo za konkurenta Mercedesa czy BMW. Inne auta albo nie są godne uwagi w ogóle, albo są zbyt drogie, jak np. Porsche Cayenne.

 

BMW, zaskoczyło mnie ergonomią deski rozdzielczej, iDrive jest logiczny i szybki. Jedynie pisanie na touch Padzie to pomyłka, zbędny bajer, na szczęście nie trzeba za to dopłacać. No i Connected Drive, Google Maps, internet to już przesada, ale jest, prognoza pogody w miejscu docelowym itp. aż chce się jechać na wakacje. Nawigacja fabryczna z informacjami drogowymi on-line to jest standard, który każdy z nas ma w telefonie, a teraz również w aucie. Ale nie w innych markach.

 

Obsługa klienta w salonach, też ma znaczenie. Mercedes olał mnie totalnie z góry na dół, z pogardą dali do zrozumienia, że mają mnie w dupiu (hmm, coś nie tak? a ludzie często mówią w cudzysłowiu, a poprawnie jest w dupie i w cudzysłowie :-) ) - taka mini lekcja polskiego.

 

Obsługa klienta w salonie w skali od 0-5

Mercedes 0 !!!

BMW 3,5-4

Audi (testowałem tylko używane)

Lexus 4

Toyota 4,5-5 (przez przypadek tam trafiłem i mnie zatkało w kwestii obsługi).

Volvo (tylko używane)

 

To tyle, pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zawsze marzyłam o własnym BMW i wreszcie się udało :)

Od kilku dni jestem posiadaczką BMW E61 z końca 2004 roku.

Chyba żadne auto z posiadanych wcześniej nie dawało mi takiej frajdy z jazdy, aż rano żałuję że trasa do pracy jest taka krótka.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piateczka Wszystkim

Zaczalem przygode z Bmw pare tygodni temu modelem E53 4.4 w pelnej opcji tylko poprzedni wlasciciel zaniedbal swoje autko i bd je reanimowal bo ma problemy ze skrzynia biegow i pare innych wad do zlikwidowania a przy czym poznam dokladniej autko,

Witam i Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.