Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Zwą mnie Jędrek i mieszkam w podwarszawskich Łomiankach

na forum trafiłem gdy sprawiłem swojej Małżonce BMW E87 120d. auto z 2005 roku więc nowe nie jest i przewiduję że będą problemy.

 

Sam jestem zaSAABionym motoryzacyjnym freakiem , który dotychczas miał słabe zdanie o produktach Bawarskiej marki - zmienił to zakup jedyneczki - ależ to fajnie się rąk słucha :)

Nie wiem jak większe modele ale wyważenie, precyzja prowadzenia, wybieranie nierówności są na naprawdę wysokim poziomie w E87. Szkoda tylko, że auto waży sporo jak na te gabaryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów! Jeszcze nie mam bawareczki, ale w przeciągu najbliższego roku na pewno albo E36 albo E46 - zależnie od funduszy.

BMW zafascynowało mnie już jako dziecko, gdy miałem okazję obcować z E30 325 mojego ojca. W prawdzie w rodzinie już BMW nie ma, ale jak dla mnie to wybór przy zakupie samochodu jest oczywisty jeśli chodzi o markę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Jako że świeżak to wypada się przywitać. Posiadacz X5 4.4.

 

Zarejestrowałem się na forum, aby dowiedzieć się wielu przydatnych informacji i pomęczyć trochę pytaniami, ale rzecz jasna nie do przesady, chociaż pierwsze pytanie i prośba o odpowiedź zaraz będzie w dziale z nawigacjami :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jestem tu nowy :) . E39 mam niecały miesiąc, a mój główny cel na razie to naprawa tego co wymaga naprawy a potem radość z jazdy. W przyszłości chciałbym uczestniczyć w życiu klubu, pojechać na jakiś zlot i dzielić się wiedzą, którą tu zdobędę z innymi. Marcin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum długo się zbierałem, żeby stać się ponownie członkiem stowarzyszenia fanów jedynej słusznej marki. Ale brak ciekawych informacji, możliwości rozmów z ludźmi o podobnej, a wręcz tej samej pasji spowodował iż zagościłem tu na forum pomimo braku czasu. Moje stare forum przestało funkcjonować - więc mam nadzieję, że tu będzie taka sama atmosfera.

 

Pozdrawiam Wszystkich Arab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem Tomek, mieszkam w Małopolsce. Od niedawna jestem w posiadaniu Touringa e39 530d automat. Decyzję o zakupie samochodu tej marki podjąłem w rok od zakupu motocykla tego samego producenta tj. R1200GS. Po zachwycie jaki wywołał u mnie ten motocykl (a miałem wcześniej kilka japońskich motocykli) postanowiłem, że w garażu nie ma po prostu miejsca na produkt innego producenta niż BMW :D Samochód mam kilka dni ale już dzięki niemu zdążyłem przypomnieć sobie, że istnieje coś takiego jak "przyjemność z jazdy samochodem" - rzecz o której zapomniałem na przestrzeni ostatnich lat tłukąc się vanem.

Witam wszystkich i pozdrawiam. Na razie tylko czytam co piszecie bo doświadczenie mam żadne ale z czasem się rozkręcę :wink: Poza tym forum jestem też użytkownikiem na BMW Klub Polska Motocykle. Wygląda na to, że będę musiał przed ekranem spędzać dwa razy więcej czasu ... ale czego się nie robi dla BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.