Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy szlachetnej marki i pozdrawiam.

Mam na imię Janusz mieszkam w Cieszynie przy Czeskiej granicy od miesiąca jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem wymarzonej 5 E34 z slinikiem M20B20 z 90 roku w kolorze Gletscherblau metalic. Samochód spełnia wszelkie moje oczekiwania głównie jako rodzinna limuzyna ze sportowym charakterem :D . Do zobaczenia na zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 4 lat jezdze e34 530 i dopiero rejestruje sie na forum... hehe! Dzieki wam udalo mi sie wczoraj przerobic zegarek z termometrem na OBC IV, wszystko znalazlem pieknie opisane, dzieki!

Teraz zajme sie el. szybami, wszystko lezy juz w garazu i czeka :D Pozdrawiam!

http://img410.imageshack.us/img410/9554/m5hire1nt1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ.

 

Od miesiąca mam 525TDS wersja Touring (1995). Beemka zawsze była moim marzeniem. Chciałem kupić trójkę, ale się udało zebrać kaskę na piątkę. Pierwsze auto, które pokochał mój syn (zabawka) - to była "beemka", wprawdzie M3, więc teraz obydwaj mamy te cacka - każdy swoją...

 

Spełniłem swoje marzenie, jeździ się super, ale ....mam pewne problemy - opiszę w sekcji w nowo otwartym temacie.

 

Tymczasem pozdrawiam wszystkim forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy postna tym forum,od przedwczoraj jestem posiadaczem E36.Z BMW związany już jestem kilka ładnych lat ale do tej pory to były same siódemki(e23) więc udzielałem sie na innym forum.Niestety mojej ostatniej kobyle się umarło :( więc zmieniam samochód i dołączam do Was.Pozdrowienia
Było e23 2,8 automat,potem e23 2,8 manual teraz e36(z silniczkiem jak od kosiarki ale spoko bedzie kiedyś większy) BMW na zawsze,--hehe kosiarka do żyda a teraz 2 literki w trumniaku-m52b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Mam na imie Marcin i od kliku dni jestem szczesliwym posiadaczem E-32 735i z 1991 roku. BMW od baaaardzo dawna bylo moim marzeniem ... datego ze slicznie wyglada i ma piękny dzwiek, ktorego mozna słuchac zamiast muzyki :D No i ten komfort jazdy :clap:

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :wink:

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D WITAM!!! Ja równiez jestem tu nowy i wszystkich pozdrawiam! Posiadam BMW 316 e30 TOURING z 1993 roku.Jestem niezmiernie zadowolony z tego auta pomimo ze nie mam gazu i nie zamierzam zakładac!!! Mieszkam w Krakowie i słuze pomocą. Pozdrawiam.Prosiak. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu moje wlasne M-4 ;) BMW 318 r.1993 M40 (co by nie pisac o tym silniku - jak dla mnie OK. -> dobrze ze nie K.O. ;)

Poczatek przygody z ta marka, poczatek przygody ogolnie z motoryzacja. Jestem na etapie naprawiania szkod po poprzednich wlascicielach (niestety zdarza sie ze takimi autami jezdza ludzie dla ktorych wazna jest marka i prezencja (podryw? ;) a sama dbalosc o stan tego co wozi ich 4 litery jest calkowicie obca)

 

Pozdrawiam wszystkich z forum i tych nowych (jak ja) i tych ktorzy oswietlaja nam droge swoimi radami i doswiadczeniem. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wczoraj nieco niefortunnie stworzylem nowy watek z powitaniem. No coz, rozpocząlem raczej nie za dobrze na forum :)

 

Szukalem watku powitalnego, ale widac zle.... przepraszam więc admina za zrobienie smietnika na forum i to juz w pierwszym watku :) Obiecuje poprawe...

 

Jestem z Jeleniej Gory, posiadam obecnie BMW 530d Touring z 2001 roku.

Wczesniej meczyłem Omege 2,5TDS (czyli motor tez BMW)

 

Witam wszystkich posiadaczy aut ze "smigielkiem"

 

 

Pozdrawiam

Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.