Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów BMW-KLUB POLSKA.
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Jestem nowym członkiem forum.Moja pasją od małego chłopca jest tylko jedno auto...Oczywiście chodzi o BMW.Marzę o mojej pierwszej laleczce z pod znaku "śmigiełka" i mam nadzieję,że już w niedługiej przyszłości spełni się moje marzenie z dzieciństwa :wink: Liczę na to,iż starsi "doświadczeni " koledzy z forum pomogą mi w pogłębianiu wiedzy na temat BMW.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam

 

Jestem posiadaczem BMW E46 320td Compact

 

Pozdrawiam

ex: MB W124 E300TD 94'

ex: SEAT IBIZA 6k2 1.9 SDI 02'

ex: SEAT LEON 1M AHF 00'

ex: BMW E46 320td Compact 02'

ex: BMW E46 318td Compact 03

AUDI A6 2.5TDI V6 04'

BMW E36 325tds 97'

Opublikowano

Witam,

 

jestem użytkownikiem BMW od dwóch lat, najpierw miałem E21 318, który zaskakiwał mnie swoją niezawodnością. Oprócz tego miałem Porsche 924 i nagle nie wiedzieć czemu kupiłem trzecie auto - E32 735i w kolorze diamantschwartz metallic i z manualem. Nie było już tak niezawodne, ale urzekało komfortem, więc sprzedałem rekina i użytkowałem przez ponad rok E32. W między czasie kupiłem E30 320i do zabaw zimą, ale po kilku miesiącach się z nim rozstałem. Aktualnie zbieram fundusze na E38, które planuje zakupić po wakacjach :8) Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników tej marki!

Opublikowano

Witam wszystkich!

W koncu spelnilem swoje marzenie na kolkach...e-46 330d:)

 

Pozdrawiam

Opublikowano
witam wszystkich i pozdrawiam.
Opublikowano

Witam!

NIedawno zarejestrowałem się na forum - od paru latek w garażu stoi E30 BAUR TC2 ... już niedlugo wreszcie ujży światło dzienne :).

 

 

Pozdrawiam

MArcin

Opublikowano
Witam i pozdrawiam Wszystkich :)
Opublikowano
witam :twisted: jako nowy kierowca mbw ;p 316i sedan pozdro :mrgreen: dla wszystkich bmw maniaków :)
Opublikowano

Czesc,

 

Na forum od dzis, autko mam juz jakis czas. Konkrety: e46 330d M-pakiet touring 204KM manual 03'

Opublikowano
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników i posiadaczy BMW :)
Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam
Opublikowano
Witam.Mieszkam obecnie w Katowicach a moje BMW to e36 316i Coupe 96r.pozdrawiam
Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy i użytkowników BMW.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem E46 320d.

Niestety ponieważ przebywam za granicą jeszcze nie widziałem jej w realu :? .

Ale już w piątek ruda bestia wyjedzie na drogi :D

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie :twisted:

Opublikowano

Witam wszystkich!! Jeszcze nie mam autka marki Bmw, alee... Chiałbym sie dowiedziec wiecej o tych autach ( szczegolnie Seria 3 E46)

Pozdrawiam

Opublikowano
Zgodnie z sugestią kilku osób w tym wątku osoby nowe mogą się przywitać ze społecznością naszego forum. :D

 

Jednocześnie uprasza się o nieodpowiadanie na te powitania. Szkoda miejsca na serwerze, a kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt odpowiedzi o treści "cześć", "witamy na forum" itd. chyba nie ma większego sensu. Dlatego będę takie posty usuwał.

Chciale podziekowac za zyczenia dla wszystkich uczestnikow forum oraz dla zalogi sterujacej te forum spoko73

Opublikowano
Witam wszystkich serdecznie :)
Opublikowano
Od niedawna stałem się nowym posiadaczem BMW 316 Compact. Auto sprawuje sie tak jak powinno. Jestem świeżym "Dzidkiem" więc zapewne będę potrzebował pomocy od "Bracia". Pozdro Pozdro :twisted2:
Opublikowano
Witam wszystkich i pozdrawiam...
Opublikowano
Witam po krotce przesiadlem sie z opla Vectry B 1.6 16v do BMW 530d i jestem pod wrazeniem :)
(oOO \ (||||)(||||) / OOo)
Opublikowano
Witam:]
Opublikowano
Witam Wszystkich! Aktualnie jestem na etapie zmiany auta i nie wykluczone jest, że będzie to właśnie BMW a dokładnie e46. Pozdrawiam
Opublikowano
Witam, jestem tu nowy... Własnie stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem samochodu BMW (E46 330xd Touring model 2002). I zapewne w zwiazku z nim będe miał parę pytań :-) A póki co...szerokiej drogi dla wszystkich!
Opublikowano

Witam,

 

Jako Świeżak melduję się z e46 320d Touring 2001. Szykuję się do weekendowego ścigacza, czyli e30 SWAP m52b28.

 

Pozdrawiam Wszystkich,

Gregor

Opublikowano
Forum wizytuję i oglądam już jakiś czas, ale dopiero od niedawna zarejestrowana :) Zatem witam wszystkich obecnych na forum!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.