Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co chcesz regenerować ? Jakie wtryski potrzebujesz - Zadzwoń

A jak upierasz się na regenerację to Bosch Serwis na Żmigrodzkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko BOSCH i tylko pelna regeneracja z nadaniem nowego kodu IMA.

 

Zadnych czesciowych jak inni robia - wymiana uszczelnienie, czyszczenie i za pol roku ta sama historia.

BD Service za 650zl robi ale wymienia trzpien i wszystko naprawde pieknie chodzi, wtrysk jak nowy. Technologia, ktora stosuje BOSCH fabrycznie i sprzedaje tak wtryski w pudelkach jako nowe.

 

Kupno uzywki to loteria. Mozesz miec piekne korekcje na cieplym silniku a wtrysk nic nie wart bo przelewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czesc, szukam dobrego mechanika/elektryka we Wroclawiu do mojej BMW 118d po lifcie, po bezdotykowej myjni przestaly mi dzialac czujniki parkowania z tylu. Chodzi mi o kogos, kto bedzie w temacie i szybko zdiagnozuje i naprawi usterke, a przy tym nie skroi jak za zboze ;). Dzieki za kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem czas, przeczytałem cały wątek i teraz już nie wiem gdzie mam jechać. Muszę zrobić przegląd świece olej filtr oleju i kabinowy sprawdzenie oleju w skrzyni w dyfrze itp. myślałem o Bębnie Legnicka 52A ale teraz się zastanawiam. Byłem u niego zrobić obczajkę i mówię, że ja bym poczekał na auto popatrzył się co i jak robią, powiedział, że ok. Chyba, że polecicie mi kogoś innego?

Myślę też nad SPORT-TECHNIKA Rogowska 117C.

Jedź szybko tam gdzie wolno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na elektronikę zapraszam do siebie, na rzeczy eksploatacyjne to dobry mechanik wystarczy nie musi być o specjalizacji BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry fachman od BMW to polecam Latas Service na Zakrzowie (dawny Stolbud). Zna się gość na rzeczy :cool2:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-lack krzyzanowice (robia tez dla stando).

 

Co do bebna na robocie sie znaja i raczej zrobia dobrze ale trzeba ich pilnowac , czesci najlepiej kupic samemu bo lubi naciagac na koszty. Raz przygladalem sie naprawie ale gdy bylem drugi raz z bardziej skomplikowana sprawa nie byl chetny do mojego patrzenia i ew. zaprosil na swoja kanape - moze mial zly dzien a moze cos sie zmienilo, nie wiem. Mowie o wlascicielu bo sami mechanicy nie robia oporow przed patrzeniem/pogawedka przy robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po całym duuuuuuuużym serwisie w Ls Serwis na Klimasa 42-46 i powiem, że bardzo mi się podobało. Szybko sprawnie cenowo dobrze samemu można sobie przy aucie porobić. Ale świec mi nie zmienili bo klucza nie mieli ale już maja więc wybaczam :). Polecam Tomek i Przemek to dobre mózgi, a jak z benzyna do nich przyjedziesz to są szczęśliwi bo tak to cały czas diesle naprawiają :P.
Jedź szybko tam gdzie wolno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam proszę o informacje u którego mechanika we Wrocławiu mógłbym naprawić poniższe rzeczy:

 

BMW E60 525i

 

1) Klakson (nie wiem dlaczego nie działa) po naciśnięciu klaksonu nie ma żadnej reakcji. Rozkręcałem kiedyś przód i widziałem, że "trąbki" są, ale dlaczego nie działa tego nie wiem..

 

2) Tempomat

 

Dzięki! Pozdrawiam :cool2:

Uwielbiam BMW... czuje się jakbym siedział przy najlepszym stoliku w eleganckiej restauracji.


Pamiętasz z Panem Kleksem, przygody w kosmosie? Spójrz, je.b.... dzisiaj wciska kredyty na procent.


http://demotywatory.pl/3801128 szczena opada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LATAS Service na Zakrzowie (dawny Stolbud). Jeden mechanik, ale zna się mega na temacie i zawsze szuka najpierw przyczyny, a nie wymienia na pałę :cool2:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, prosze o polecenie dobrego mechanika we Wroclawiu. Wczoraj wyskoczyła mi zółta kontrokla silnika, a auto zaczelo sie cale trzasc, do tego stracilo polowe mocy i jeszcze chodzi jak traktor, z moich internetowych rozmyslan wyszlo, ze to prawdpodobnie przepływomierz albo sonda lamba itp. Prosze o polecenie kogos dobrego od tego we Wrocku, dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej pisałem z takim czymś udaj się do Ls Serwis na Klimasa 42-46.

 

Jak już chwalić to po całości. Polecam również CAR CONNECT z Wrocka:

http://www.car-connect.pl/pl/kontakt/133-wroclaw-dolny-slask

Szybko sprawnie super atmosfera ceny spoko i pełen profesjonalizm którego w salonie BMW brak.

Jedź szybko tam gdzie wolno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podaj jakiś dokładny adres albo numer telefonu do tego LATAS Service. Nigdzie nic nie mogę znaleźć.

 

691-830-130. Próbuj parę razy, bo zawsze ma mnóstwo pracy przy Beemkach i zdarza się, że nie odbiera. Polecam przede wszystkim dlatego, że zna nasze autka na wylot (i najnowsze, i starsze), dobre ceny i zawsze jest szukanie przyczyny od drobnych rzeczy, a nie "wymienimy cały element, może to to". Mi go też znajomy polecił i jeżdżę już tylko do niego :cool2: Zakrzowska 19 (dawny Stolbud). Na tym kręciołku przy wiadukcie musisz wjechać przez bramę, jak do Stolbudu i do samego końca. Tam już będziesz widział garaże i przed jednym od ch Beemek stoi.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego specjalisty we Wrocławiu, który będzie znał się na silniku N46 (N42) - Valvetronic. Temat jest trudny. Zaczęło się od awarii silnika (decyzja - wymiana łańcucha rozrządu). Dalej był problem z czujnikiem położenia wału korbowego. Obecnie auto jest odczuwalnie słabe, nie wkręca się sprawnie na obroty. Być może problem rozwiąże poprawne ustawienie wałków i lub ich regulacja (Valvetronic) . Do tego ponoć potrzebny jest prawidłowy osprzęt (blokada Valvetronica). Może jednak problem leży po innej stronie. Z góry dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś dokładny adres albo numer telefonu do tego LATAS Service. Nigdzie nic nie mogę znaleźć.

 

691-830-130. Próbuj parę razy, bo zawsze ma mnóstwo pracy przy Beemkach i zdarza się, że nie odbiera. Polecam przede wszystkim dlatego, że zna nasze autka na wylot (i najnowsze, i starsze), dobre ceny i zawsze jest szukanie przyczyny od drobnych rzeczy, a nie "wymienimy cały element, może to to". Mi go też znajomy polecił i jeżdżę już tylko do niego :cool2: Zakrzowska 19 (dawny Stolbud). Na tym kręciołku przy wiadukcie musisz wjechać przez bramę, jak do Stolbudu i do samego końca. Tam już będziesz widział garaże i przed jednym od ch Beemek stoi.

podpisuję się oburącz pod opinią, naprawiam u niego od ponad 5lat,...zawalony robotą i trudno się wstrzelić z terminami, ale warto poczekać (jak dobrze pocisnąć to w kryzysowej sytuacji poratuje:) dobór materiałów eksploatacyjnych, zawsze zostawiam w jego gestii i nigdy się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś polecić dobrego szpenia we Wrocławiu (ewentualnie niedalekie okolice), który dobrze obszywa kierownice skórą (skórą dobrej jakości a nie jakimiś chińskimi szmatkami skóro-podobnymi)?

 

BTW. Co do LS Auto (czy jak oni się tam nazywają) na ul. Klimasa to ja mam odmienne zdanie o nich - swego czasu umówiłem sobie termin na jakąś sobote na stanowisko samoobsługowe żeby sobie klocki hamlcowe w aucie zmienić z przodu - samodzielnie. Okazało się, że Panowie całkiem zlali temat i w ogóle nie przyjechali, żeby otworzyć warsztat. Telefonów nikt nie odbierał a cieć pilnujący terenu powiedział, że nie jestem dziś pierwszym, który odbił się od drzwi. Cieć ponoć dzwonił do nich z 1,5 godziny wcześniej to niby powiedzieli, że już jadą. Ja jeszcze poczekałem z 40 minut i pojechałem bo Panowie sobie ewidentnie jaja z klientów robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ostatnio w mojej BMW e46 2001 r., 1.8 benzyna wyskoczyła kontrolka, check engine. Po pojawieniu się tego błędu auto straciło na mocy, zaczęło chodzić jak traktor, przy okazji obroty były bardzo niskie. Ponadto, gdy chciałem ruszyć to podczas "popuszczania" sprzęgła i dodawania gazu obroty spadały drastycznie, trząsł się, aż gasł. Pojechałem do mechanika i usunął mi ten błąd i auto zaczęło lepiej jeździć. Ale dostałem informację, że coś jest z napinaczami, rolkami i najprawdopodobniej przesunięty jest rozrząd. I, że on nie specjalizuje się w naprawach górnych cz. silników, więc chciałbym się dowiedzieć tutaj, gdzie jest jakiś dobry i tani warsztat, gdzie zajmą się takim problemem. I czy mniej więcej mógłby mi ktoś napisać koszt wymiany, jak się domyślam rozrządu (ale czy kompletnego?)?

Dzięki za pomoc i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

Nie mam za bardzo czasu na przeglądniecie wszystkich opinii na temat mechaników. Szukam kogoś we Wrocławiu kto zajmie się Vanosem (podwójny) w moim bmw E39 2.0 lift, w razie wolnego czasu proszę o jakieś namiary, z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.