Poszukuję dobrego specjalisty we Wrocławiu, który będzie znał się na silniku N46 (N42) - Valvetronic. Temat jest trudny. Zaczęło się od awarii silnika (decyzja - wymiana łańcucha rozrządu). Dalej był problem z czujnikiem położenia wału korbowego. Obecnie auto jest odczuwalnie słabe, nie wkręca się sprawnie na obroty. Być może problem rozwiąże poprawne ustawienie wałków i lub ich regulacja (Valvetronic) . Do tego ponoć potrzebny jest prawidłowy osprzęt (blokada Valvetronica). Może jednak problem leży po innej stronie. Z góry dzięki za pomoc.