Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gdzie we Wrocławiu jest dobry blacharz/lakiernik w przystępnej cenie i o ludzkich terminach? :)

Kupiłem E46 320d i jest kilka problematycznych (bąbelki/ogniska rdzy) miejsc o których już trochę się naczytałem na forum.

Chciałbym to nareperować, tylko szukam miejsca gdzie to zrobić.

 

PS. Chciałbym, aby też majster przejrzał wszystkie "wrażliwe" miejsca, które potencjalnie też są (lub mogą być) zaatakowane przez "rudą".

 

http://lcmcorp.pl/

 

Sa naprawde dobrzy, lakierowali dla BMW Inchcape miedzy innymi.

Tylko cenowo moga nie byc najlepsi we Wroclawiu.

 

Jak chcesz kogos rozsadnego, ale za to za bardzo dobre pieniadze to 601 586 733. Robota garazowa, ale gosc z mega doswiadczeniem i robota naprawde profi.

Robilem u niego sam (typowe bable na przednim nadkolu) i element na oko kompletnie nie do odroznienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś odebrałem pojazd z BMW Expert przy ul. Olsztyńskiej we Wrocławiu i po raz pierwszy przekonałem się, że BMW nawet stare, może kosztować. Ale na pewno nie za sprawą tego serwisu. Na miejscu młodzi ludzie, kontaktowi i przyjemni w obyciu, nie wymądrzający się. Wytłumaczyli mi jak przeciętnemu laikowi na czym sprawa polega. Podczas naprawy kontaktowali się na bieżąco w temacie naprawy. Ceny za pracę bardzo przyzwoite. Przy okazji wypunktowali co jest na bieżąco do zrobienia, a jak się okazało trochę jest :) Generalnie same uszczelki, bo auto krwawi z wielu miejsc :) Pan w serwisie przekazał mi, że mieli problemy z nieoryginalnymi czujnikami położenia wałka, bo padały co chwilę i założyli oryginalny, który kosztował 25zł więcej :) Ja ze swojej strony polecam, gdy dozbieram pieniądze na pewno tam wrócę dalej poprawiać samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: A widziałeś psa warsztatowego? :mrgreen: BTW, nie zna ktoś dobrego magika, co by mi dołożył radio z telefonem, zmieniarkę plus wzmacniacz we Wrocławiu?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poszukuję jakiegoś mechanika - diagnostę co by się znał na e36 mam trochę problemów a samo podłączenie pod komputer nie daje rezultatów. Jestem z Głogowa ale na niewielki dystans mógłbym pojechać, jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam dziwny problem z moją E91. Otóż jakiś czas temu zapaliła mi się kontrolka "awaria lampy świateł zewnętrznych". Problem w tym, że światła działają jak należy - wszystkie. Awarię próbował usunąć pewien mechanik i kontrolka zniknęła na 4 dni po czym pojawiła się znowu - wydaje mi się zatem, że usunięty został skutek (skasował błąd) a nie przyczyna. Możecie polecić kogoś kto się tym fachowo zajmie a nie będzie próbował zedrzeć kasę? Widziałem, że ostatnio polecany jest bmw expert. Myślicie, że mogę się tam udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam dziwny problem z moją E91. Otóż jakiś czas temu zapaliła mi się kontrolka "awaria lampy świateł zewnętrznych". Problem w tym, że światła działają jak należy - wszystkie. Awarię próbował usunąć pewien mechanik i kontrolka zniknęła na 4 dni po czym pojawiła się znowu - wydaje mi się zatem, że usunięty został skutek (skasował błąd) a nie przyczyna. Możecie polecić kogoś kto się tym fachowo zajmie a nie będzie próbował zedrzeć kasę? Widziałem, że ostatnio polecany jest bmw expert. Myślicie, że mogę się tam udać?

 

Chłopaki ogarniają takie tematy, śmiało możesz tam uderzać.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A czy to nie jest tak ze masz błędy systemu DSC albo problem z czujnikiem kąta skrętu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy i proszę o pomoc, od października studiuję we Wrocławiu a ostatnio zakupiłem BMW 316 1.8 gaźnik `87, auto na chodzie, już około 1000 km zrobiłem,

poszukuję jakiegoś warsztatu który by gaźnik mi wyregulował, auto jest po podstawowym serwisie ale gaźnika nie każdy chce dotykać,

dodatkowo trzeba termostat wymienić, na liczniku wyskakują jakieś błędy, coś czasem kontrolki temperatury i paliwa fiksują, podgrzewane fotele nie działają i może coś jeszcze wyjdzie jak ktoś fachowo popatrzy,

chcę je zrobić na oryginał, jest w bardzo dobrym stanie

pozdrawiam

 

PS przeleciałem ten wątek ale zaczyna się w 2005 roku a jest 2015, może by tak odświeżyć te polecane warsztaty, któryś kolega tabelkę z warsztatami zrobił ale coś nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problem z wtryskiwaczami CR (nierówna praca silnika, stukanie, szarpanie - takie ja miałem) to polecam tych ludzi: http://www.wtryskiwaczewroclaw.pl/index.php którzy mi naprawiali wspomniane wtryski.

Mieszczą się we Wrocławiu, przy ul. Czesława Klimasa 4.

 

ZALETY:

- szybka naprawa - 1,5 dnia samochód stał

- dobra naprawa (silnik pracuje cicho i tak jak przed awarią już kolejny miesiąc)

- kawa w biurze (!) - pierwszy raz mi się zdarzyło ją dostać a byłem już u kilku mechaników

 

WADY:

- czasami brak wolnych terminów aby zostawić samochód przez co musiałem brać dzień wolny w pracy aby go zostawić

- cena (dość wysoka, ale coś za coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy i proszę o pomoc, od października studiuję we Wrocławiu a ostatnio zakupiłem BMW 316 1.8 gaźnik `87, auto na chodzie, już około 1000 km zrobiłem,

poszukuję jakiegoś warsztatu który by gaźnik mi wyregulował, auto jest po podstawowym serwisie ale gaźnika nie każdy chce dotykać,

dodatkowo trzeba termostat wymienić, na liczniku wyskakują jakieś błędy, coś czasem kontrolki temperatury i paliwa fiksują, podgrzewane fotele nie działają i może coś jeszcze wyjdzie jak ktoś fachowo popatrzy,

chcę je zrobić na oryginał, jest w bardzo dobrym stanie

pozdrawiam

 

PS przeleciałem ten wątek ale zaczyna się w 2005 roku a jest 2015, może by tak odświeżyć te polecane warsztaty, któryś kolega tabelkę z warsztatami zrobił ale coś nie działa

 

Mka poleca Ryska, jest numer pare postow temu, jak nie to napisz do niego, na pewno da Ci namiar. Mce (Filipowi) bym zaufal, wie co mowi.

Ja ze swojej strony moge jeszcze polecic Leo - czyli BMW Exper z Olsztynskiej. Znajdziesz namiar bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

polecam warsztat "Goliath" pod Wrocławiem - w Borkach Strzelińskich: http://www.goliatbmw.d2.pl/

Fachowcy znający się na rzeczy, a nie bawiący się w zgadywanki! Rzetelna obsługa i dostęp do wszelakich części.

Jesteśmy po wymianie u nich serducha i mimo, że mieliśmy do nich 200 km, to było warto :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BMW E60 530d i szukam kompetentnego serwisu z okolic Legnicy/Lubina. Taki który,poradzi sobie z silnikiem,komputerem ogólnie ze wszystkim.

Nie ma chyba takich co radzą sobie ze wszystkim :)

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ze swojej strony polecam RS SERWIS na szybowcowej we Wrocławiu. przetaczałem tarcze z tyłu i jestem zadowolony z usługi i obsługi :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Niedawno przeprowadziłem sie do Jeleniej Góry i poszukuję dobrego mechanika. Wczoraj w mojej x5 e 53 3.0D okazało się że padły światła boczne stopu, na 99% wystarczy kabelki polutować bo już coś takiego miałem, to na teraz bo niedługo kończy mi się przegląd. No i jeszcze kilka innych, błąd selflevel susp. inact, przy niskich temperaturach odpala dopiero na plaka, oraz kilka poprawek blacharskich bo ktoś zdążył już mi porysować drzwi :? . Także jakby ktoś mógł mi polecić kogoś dobrego i niedrogiego w Jeleniej Górze ewntualnie okolicach będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możecie polecić jakiś zakład który dobrze polakieruje mi felgi? Chciałbym pomalować felgi metodą "na mokro" ponieważ widziałem kilka felg lakierowanych proszkowo (w tym mój poprzedni komplet) i wg. mnie efekt nie jest zadowalający (chyba że akurat trafiłem na kiepską robotę). Macie jakieś doświadczenie w sposobie lakierowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy na mokro? Chodzi ci o hydrografike czy o natryskowe malowanie?

Z dwojga zlego lepsza hydrografika ale i tak nie bedzie tak wytrzymala jak proszek. Zwykle lakierowanie natryskowe jesli chodzi o felgi to jest lipa straszna.

 

Jesli chodzi o proszek to malowalem w malowaniefelg.com - MIKAR. Natomiast podobno troche sie popsuli. Michal zrobil sie nieterminowy. Ja bym juz chyba tam nie pojechal.

 

Na Krzemienieckiej jest AFC Grabowski. Widzialem felgi zrobione u nich i wyglada to bardzo dobrze. Moze tam sie odezwij?

Telefon znajdziesz w internecie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wizualny bo sobie wybierasz lakier pod kolor gaci nawet.

 

Ja natomiast mowie o trwalosci. Oryginalne felgi tez sa malowane tylko i wylacznie proszkowo.

Lakier proszkowy jest zdecydowanie twardszy i na tym polega jego przewaga.

 

Jak chcesz natryskowo to oddaj gdziekolwiek. Natomiast wzor felg bedzie tu mial duze znaczenie, bo ciezej bedzie nalozyc lakier natryskowo na felgi, ktore maja duzo zakamarkow.

Proszek naklada sie elektrostatycznie wiec przynajmniej w teorii wychodzi bardzo rowno i wszedzie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.