Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam!!!

Panowie posiadam bmw e46 1.8i 2004 r od kilku dni auto ma mniej mocy potrafi zgasnąć przy ruszaniu lub dojeżdżaniu do świateł. Byłem u jednego speca podpiął kompa i stwierdził zablokowany układ wylotowy vanos.

więc przyczyna to pewnie koło koszt około 1300 lub zaworek koszt około 450zł. Lecz mechanik wyliczył mi za wszystko 4700zł (całe auto jest warte koło 10 tys). bo stwierdził ze konieczne też trzeba wymienić rozrząd po wymianie takiego koło.

Prośba do Was czy znacie jakiś dobry zakład lub jakiegoś mechanika który się z tym upora???? Ile orientacyjnie może mnie kosztować taka naprawa????

Jestem z Lublina jeśli kogoś znacie z okolic będę wdzięczny za każdą informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
Jeśli mechanika to polecam Knysza Serwis na Towarowej 7 - od lat u niego robie swoje samochody ( tylko lepiej wcześniej zadzwonić i się umówić bo kolejka tam jest spora ), a co do kosmetyki samochodowej to jak chcecie dobrze to tylko Autoestetyka teraz na ul. Budowlanej, rozbudowali się mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem z okolic Zamościa i szukam najlepiej w tym mieście czy gdzieś w okolicach kogoś kto Sprawdzi mi kilka rzeczy oraz naprawi.

Chodzi o to że coś mi stuka przy wciskaniu gazu oraz hamowaniu na tylnym moście oraz z przodu koło silnika coś dziwnie jarmoli tak jakby jakaś rolka od napinacza czy coś :/

 

Chcę kogoś kto zna się na BMW i nie zgoli z 500zł :nienie: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Jestem z okolic Zamościa i szukam najlepiej w tym mieście czy gdzieś w okolicach kogoś kto Sprawdzi mi kilka rzeczy oraz naprawi.

Chodzi o to że coś mi stuka przy wciskaniu gazu oraz hamowaniu na tylnym moście oraz z przodu koło silnika coś dziwnie jarmoli tak jakby jakaś rolka od napinacza czy coś :/

 

Chcę kogoś kto zna się na BMW i nie zgoli z 500zł :nienie: :mrgreen:

 

BRJ (Lublin) al. Warszawska 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że BRJ zgoli więcej niż 500 zł :norty:

Uwielbiam takie gadanie! Skąd wiecie, że "zgoli", skoro jeszcze nie wiadomo nawet co konkretnie jest do naprawy?

 

Sądząc po tym opisie:

Chodzi o to że coś mi stuka przy wciskaniu gazu oraz hamowaniu na tylnym moście oraz z przodu koło silnika coś dziwnie jarmoli
to 500zł wydaje się megapromocją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

[quote=YatzeK"

Sądząc po tym opisie:

"daski]Chodzi o to że coś mi stuka przy wciskaniu gazu oraz hamowaniu na tylnym moście oraz z przodu koło silnika coś dziwnie jarmoli

To zdanie napisał Alfa47 a nie ja.

 

Odniosłem się w moim poście do postu Alfa47 że:

to 500zł wydaje się megapromocją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRJ kompetencje raczej posiada jeśli chodzi o naprawy BMW bo byłem u nich raz ale takie chore ceny wołają za swoje usługi ... 2k za wymianę uszczelniaczy zaworowych w N42 bez zdejmowania głowicy? Tyle to kosztuje używany silnik N42 ... BRJ Ceny ma totalnie z kosmosu w warszawie taniej bym zapłacił za to ... Finalnie pojechałem do SAWY i zrobił mi to prawie za połowę tej ceny (oleju już nic nie znika) i efekt jest ... Chętnie bym robił u nich auto ale ceny są naprawdę kosmiczne ...I jechać do nich tylko w ostateczności i z grubym portfelem ... Dlatego BRJ średnio polecam za ceny z kosmosu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.