Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Siema i tu DAM POPRAWKE .

Pan PEACER juz nie prowadzi warsztatu od dobrych trzech lat warsztat wynajol , ja nie wiedzac o tym ze ten dobry mechanik BMW juz jest na emeryturze zostawilem tam swoj samochod , gosciowi kotry kompletnie nie ma pojecia o autach . Dojebali moj samochod tak ze chyba ze juz raczej nie dadza rady go naprawic we wtorek jade odwiedzic inspektorat konsumenta bede zadal by moj samochod powedrowal na orginalny serwis BMW w celu naprawienia rzeczy ktore zjebali na tym warsztacie czyli cala mechanika od podstaw cena oscyluje na jakies 10 tys zotych i rachunek pokryje szanowny pan Ktory podjol sie roboty .

OSTRZEGAM PEACER JUZ NIE PROWADZI TEO WARSZTATU JEST NA EMERYTURZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
pan Szymaniak ma warsztat na ulicy Koniawskiej za salonem samochodowym, już nie pamiętam jakim ale dosyć ciężko trafić... Jego aktualny numer: 507424808. co do cen to naprawde nie są zbyt wygurowane wg mnie. poprawiał mi e46 320d po "pseudomechanikach". auto robilem w innym warsztacie, wymienili mi pompę i miało być wszystko ok tylko że auto wogóle nie chodziło tak jak powinno - prawdę mówiąc to była masakra. po wizycie u szymaniaka okazało się że pompa jest żle zregenerowana, żle zamontowana i wtrysk sterujący uszkodzony. teraz auto chodzi jak dawniej czyli idealnie. naprawde polecam ten zakład. za wtrysk sterujący, naprawe pompy i jej ustawienie, wymianę odmy, paska 6pk, filtru klimy, powietrza, kabinowego, wymianę 3 świec żarowych, uszczelkę pod kolektor ssący zapłaciłem 2700 zł a u poprzedniego speca 4200 i bunia nie chodziła a teraz śmiga jak ta lala, odpukać. decyzja należy do was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polecam Usługi świadczone przez Pana Jarka Szymaniaka z Gorzowa.Sprowadził z Monachium potrzebną ,rzadko psujacą sie częsc do automatu E87,naprawił,wyregulował,oddał czysty samochód,co się prawie nie zdarza nawet w ASO,cena wyważona,jednym słowem wszystko OK.Naprawia przedewszystkim skrzynie automatyczne. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś dokładnie wytłumaczyć adres pana Szymaniaka w Gorzowie bo na Koniawskiej miedzy salonami nie znalazłem a na Mysliborskiej jak rozumiem z poprzednich postów adres jest nieaktualny. Będe bardzo wdzięczny

 

Faktycznie trudno znależć.Podaje nr tel.do P.Jarka 507 424 808

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Szymaniak miesci sie miedzy Kia i Hyundai ale trzeba wjechac w ta droge miedzy tymi salonami i jechac do konca i jest tam stacj LPG a obok jest warsztat P.Jarka taki budynek z wysokim komine i duzymi niebieskimi drzwiami

mam nadzieje ze teraz Panowie traficie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
witam

Panownie znacie moze kogos innego niz wymieniany tutaj tyle razy mechanik?

Moze powiedz chociaz skad jesteś, albo uzupelnij to w profilu.

Ja mogę polecić mechanika od diesli na Osiedlu Poznański, kawałek za kościołem po lewej stronie. Pan Nowak.

Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz było trzeba tak od razu, od zawieszenia mógłbym polecić Ci Ziółkowskiego na Kasprowicza.

 

Do P. Ziółkowskiego nigdy wiecej nie oddam auta, najgorszemu wrogowi bym go nie polecil

Musze teraz oddac auto do serwisu ( bo nie ma nikogo kompetentnego w temacie zeby to naprawic)

zeby naprawili mi to co on spierd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niefajnie, bo niedługo będe wymieniał wahacze z przodu i właśnie u niego chciałem to zrobić. A możesz powiedzieć co poszło nie tak? (Wcześniej wymieniał mi tuleje tylnej belki + plywajace i poza wysoka cena wydaje sie być ok)
Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce pisac tutaj co poszlo nie tak moge ci na PW napisac jak chcesz bo troche tych rzeczy jest :duh:

ja tez u niego robile wlasnie te przednie wahacze ale zebym wiedzial ile przy tym innych rzeczy zepsuje to

nigdy bym nie dal to sa za dobre auta dla takich "mechanikow"

jak mozesz to albo patrz sie jak to robi albo znajdz sobie kogos innego a do drogich mechanikow nie nalezy ma ceny

stosunkowo niewygorowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, nie orientuje sie ktos gdzie w okolicy swiebodzina naprawic auto. padlo mi w delegacji i mam teraz problem. dzięki za pomoc

'Wiadomo, ze taki a taki pomysł jest nie

do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś

nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie

dokonuje tego wynalazku.'

Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz było trzeba tak od razu, od zawieszenia mógłbym polecić Ci Ziółkowskiego na Kasprowicza.

 

Do P. Ziółkowskiego nigdy wiecej nie oddam auta, najgorszemu wrogowi bym go nie polecil

Musze teraz oddac auto do serwisu ( bo nie ma nikogo kompetentnego w temacie zeby to naprawic)

zeby naprawili mi to co on spierd...

 

Dokładnie niech lepiej pączki sprzedaje a nie naprawia samochody. Jedynie co P. Ziółkowskiemu wychodzi to gadka... Jak zabrał się za naprawę zawieszenia nivo w moim aucie to sam musiałem wszystko rozkręcać i poprawiać. Gruszki od nivo tak poprzykręcał, że się przewody ciśnieniowe poodkręcały, przewód elastyczny tak przykręcił, że tarł o amortyzator(w efekcie się przetarł). Dodatkowo naraził mnie na koszta. jakieś skromnie licząc 6 lirów płynu do NIVO poszło się jebXX no i przewód elastyczny który do tanich nie należy... Szkoda Gadać, szkoda nerów... Również nie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mieszkałem na strażackiej i nie kojarze, ale to nie znaczy ze to nie tam. W okolicy na os. poznańskim jest nowak - ustawiał mi pompe wtryskowa i niby wszystko ok, ale narazie szukam moich zagubionych 28 koników :(

Wahacze jeszcze nie wymienione, narazie rozważam opcję wymiany samemu.

Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.