Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Myśliborska 21

Można tam naliczyć przynajmniej 10 warsztatów więc mało precyzyjnie opisałaś o który warsztat chodzi.

 

tam jest tylko jeden warsztat ktory "specjalizuje" sie w naprawie bmw a dla scislosci jest to w alejce w ktorej jest warsztat forda - Auto naprawa. BMW naprawy, samochody zachodnie- maja piekny szyld z numerem telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
To masz np. w TEMIE chodzi tylko o przy żad :) i wtedy to już do dobrego tokarza.... lub bezpośrednio do niego wykręć tarcze i jedz powie ci na miejscu czy cos z nich będzie i może nawet.... "zrobi na miejscu" AUTO MOTO szlif w gw ulicy nie pamiętam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam panowie.szukam jakiegos super elektronika w gorzowie do bmw 645.

ostatnio auto stalo w szczecinie miesiac niby w zajebistym warsztacie bosch servis specjalizacja bmw wymenili jakies moduliki a błedy dalej sie pojawiaja

mozecie kogos polecic w gorzowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Panowie mam problem szukam dobrego warsztatu robiącego wydechy.

Kupiłem autko z rozsypującym się wydechem najgorsze jest to ze z przodu ma dziurę tylko nie wiem czy to kolektor katalizator czy moze poprostu uszczelka.

A i tak chciałbym zrobić cały układ sportowy z kwasowki z nowymi kolektorami (Barany) i cala reszta tylko ze te warsztaty które znam nie zrobią mi sportowego wydechu tylko seria.

Jestem z Nowej Soli (koło Zielonej Góry) ale w grę wchodzi również Poznań Wrocław czy Gorzów ile taka operacja by mnie kosztowała?

silnik m52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kempa, to jak już znajdziesz kogoś ogarniętego, to daj mi znać proszę, bo potrzebuję kogoś, kto mi wytnie katy w touringu. Dzwoniłem do wulkamyj-u w ZG na ul Foluszowej (bo koledzy polecili), a tam koleś, że nawet ceny w zaokrągleniu mi nie poda, bo nie wie ile to roboty jest, poza tym auto na pewno mi zdziadzieje po takim zabiegu...

sprzedam:

amortyzatory tył Bilstein B6 F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie tez bylem u nich bo do tej pory wszystkie moje wczesniejsze auta oni robili i nigdy nie nazekalem ale to byly np wymiana seryjnego tlumika na pseudo sportowy. co do bmw to samo mi mowili ze zeby tylko zobaczyc co jest nie tak to minimum 300 - 400 zl musze liczyc i wiecej za sama robocizne bo trudny dostep itd. a nawet nie mial jak sprawdzic ile czesci beda kosztowac bo nie mial w systemie.

Ogolnie polecam ich ale tylko do wymiany wadliwych czesci na nowe to robia dorze i wmiare dobre ceny maja (za caly nowy wydech do vento zaplacilem z robocizna troche ponad 800 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sirk77 z tymi spryskiwaczami ciezka sprawa, ze nie wspomne o dobrego fachowca w tym miescie :duh:

ja u siebie wymienilem sam bez dejmowania zderzaka, gdzies bylo jak to zrobic

ogolnie babrania jest ale nikt mi niczego nie napsul

wiem ze gdzies na warzawskiej jest zaklad specjlizujacy sie w wymianie ksenonow i przerabianiu z amerykanskich na nasze moze oni by ci

kogos polecili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze nie wymienilem, umówiony jestem na 14 września, niestety trzeba czekać...(nie obyło się bez zdejmowania całego przedniego zderzaka - niestety)

 

naprawiał ktoś w serwisie Hładka w Gorzowie? jakie są Wasze opinie?

http://www.hladka.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

NIE POLECAM!!!!

Zielona Góra, Malczewskiego 77.

Nigdy mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło. Pojechałem na śmieszne wyważanie kół, założyli koła na maszynę w taki sposób że podczas kręcenia latały jak głupie i powiedzieli że felgi są krzywe. Wszystkie 4! Gdyby były aż tak krzywe nie dałoby się w ogóle jechać autem. Powkładali ciężarki po 60 gram a potem powiedzieli że mają takie felgi proste na sprzedaż. Do tego stwierdzili końcówki drążków do wymiany natychmiastowej bo ruszają się i zaraz mi całe zawieszenie rozwalą. Potem wiadomo byłaby geometria, kolejne wyważanie. Nie uwierzyłem pojechałem do dobrego warsztatu po drodze kiera przy 60km/h latała jak stara k... i gość pokazał mi na maszynie co zrobili z tymi kołami to się za głowę łapaliśmy. Felgi proste, tylko totalnie niewyważone, po zdjęciu wszystkich ciężarków wyważenie prawie idealne. Końcówki drążków mechanik powiedział że są ok i mają się ruszać. Albo totalni idioci niepotrafiący nawet koła wyważyć albo najwięksi oszuści jakich spotkałem, próbowali mnie naciągnąć na +-700zł. Kolejna sprawa znajomy zmieniał tam koła bo mieszka 200 metrów dalej i nie dojechał nawet do domu i mu koło odpadło. OMIJAĆ Z DALEKA, CYRK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
NIE POLECAM!!!!

Zielona Góra, Malczewskiego 77.

Nigdy mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło. Pojechałem na śmieszne wyważanie kół, założyli koła na maszynę w taki sposób że podczas kręcenia latały jak głupie i powiedzieli że felgi są krzywe. Wszystkie 4! Gdyby były aż tak krzywe nie dałoby się w ogóle jechać autem. Powkładali ciężarki po 60 gram a potem powiedzieli że mają takie felgi proste na sprzedaż. Do tego stwierdzili końcówki drążków do wymiany natychmiastowej bo ruszają się i zaraz mi całe zawieszenie rozwalą. Potem wiadomo byłaby geometria, kolejne wyważanie. Nie uwierzyłem pojechałem do dobrego warsztatu po drodze kiera przy 60km/h latała jak stara k... i gość pokazał mi na maszynie co zrobili z tymi kołami to się za głowę łapaliśmy. Felgi proste, tylko totalnie niewyważone, po zdjęciu wszystkich ciężarków wyważenie prawie idealne. Końcówki drążków mechanik powiedział że są ok i mają się ruszać. Albo totalni idioci niepotrafiący nawet koła wyważyć albo najwięksi oszuści jakich spotkałem, próbowali mnie naciągnąć na +-700zł. Kolejna sprawa znajomy zmieniał tam koła bo mieszka 200 metrów dalej i nie dojechał nawet do domu i mu koło odpadło. OMIJAĆ Z DALEKA, CYRK!!!

 

Jak nazywa się firma tych "speców"?

M.i.k.l.i.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.