Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

poczytaj stronę wcześniej. zadałem już takie pytanie

choć z braku czasu jeszcze nie skorzystałem z poleconych warsztatów :(

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wie ktoś może gdzie konkretnie w Łodzi wyważą mi koła metodą dynamiczną?

 

Dzięki!

Opcje ja znam dwie obydwie wywazaja identycznie tylko koszt w bmw premium arena 250 zl za komplet tu ci wywazaja kola na wywazarce hunter z rolka, lub druga jest facet w modlnie 15 km za zgierzem 80 zl komplet, dowaza kola na samochodzie. Jak chesz napisz pw to ci podam namiary na niego albo poszukaj w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie polecam Wiktora Rajskiego ze Zgierza, pierwszy i ostatni raz oddałem im auto. Podczas wbijania jedynki słyszę głuchy stukot z tyłu auta + hałas nasilający się wraz z prędkością (jakby jakieś łożysko, kończący się dyfer). Po wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy hałas się nasila. Słysząc dobre opinie o warsztacie bez wahania oddałem im auto do naprawy. Powiedzieli, że do wymiany półosie, przy okazji łącznik stabilizatora, tuleja wahacza. Całość 1200zł. Zgodziłem się, następnego dnia dostaje telefon od miłej pani że auto do odbioru ale hałasów i stukania nie udało się wyeliminować - do wymiany tylny most. Podziękowałem, auto odebrałem. Chciałem odjechać, ale nie mogłem bo mi rozładowali nowy akumulator, któryś z paparuchów jak się tłumaczyli nie wyłączył świateł, chcieli na popych - profesjonalny warsztat. Na szczęście drugi przyniósł kable. Ciekawe czy faktycznie do wymiany były w/w części ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Wiktora Rajskiego ze Zgierza, pierwszy i ostatni raz oddałem im auto. Podczas wbijania jedynki słyszę głuchy stukot z tyłu auta + hałas nasilający się wraz z prędkością (jakby jakieś łożysko, kończący się dyfer). Po wciśnięciu sprzęgła podczas jazdy hałas się nasila. Słysząc dobre opinie o warsztacie bez wahania oddałem im auto do naprawy. Powiedzieli, że do wymiany półosie, przy okazji łącznik stabilizatora, tuleja wahacza. Całość 1200zł. Zgodziłem się, następnego dnia dostaje telefon od miłej pani że auto do odbioru ale hałasów i stukania nie udało się wyeliminować - do wymiany tylny most. Podziękowałem, auto odebrałem. Chciałem odjechać, ale nie mogłem bo mi rozładowali nowy akumulator, któryś z paparuchów jak się tłumaczyli nie wyłączył świateł, chcieli na popych - profesjonalny warsztat. Na szczęście drugi przyniósł kable. Ciekawe czy faktycznie do wymiany były w/w części ...

Ja na jak mialem drgania kierownicy to zaproponowali mi wymiane pompy wody :duh: podziekowalem rowniez, polecam ci podskoczyc do redux motorsport w zgierzu robia szybko i dokladnie i nie czekasz 3 tyg na termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do tej pory serwisowałem się u Braci Jagiełło, jednak do połowy sierpnia nie przyjmują samochodów. Niestety prawdopodobnie mam do wymiany czujnik abs i kilka rzeczy do "przeglądnięcia" i nie bardzo mogę czekać do ich powrotu. Czy ktoś jest w stanie kogoś polecić na tę chwilę? Wiele z warsztatów z początku wątku są teraz uznawane za słabe lub gorsze niż X lat temu, dlatego liczę na Waszą pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam zakładu gdzie dobrze zrobią wymianę oleju i standardowy serwis automatu oraz wymienią olej w x-drive.

 

A szukasz gdzie.....w Radomsku,Opocznie,Łodzi ???? Gdybyś uzupełnił profil zycie ....i odpowiedzi byłyby łatwiejsze :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z forum.

Poszukuję mechanika z łodzkiego który wymieniłby uszczelniacze zaworowe bez zdejmowania głowicy w e46 318i 2004r.

Nadmienie tylko że dzwoniłem na ul.Więckowskiego i ul. Kasprowicza ale podejmują się tylko ze zdjęciem głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Możesz skorzystać z usług Olech Service na Olechowskiej w Łodzi, ale poczekaj jeszcze tydzień i dopiero tam dzwoń i się umawiaj, bo dopiero właściciel wraca z urlopu.

 

PS. Już możesz atakować tam, bo pomyliłem terminy. Pan Piotr już wrócił i od dzisiaj jest w pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam kolegów z forum.

Poszukuję mechanika z łodzkiego który wymieniłby uszczelniacze zaworowe bez zdejmowania głowicy w e46 318i 2004r.

Nadmienie tylko że dzwoniłem na ul.Więckowskiego i ul. Kasprowicza ale podejmują się tylko ze zdjęciem głowicy.

 

Dołączam się do tematu, potrzebuje wymiany uszczelniacze zaworowe w m60b30 na tereni Łódżi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.