Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę coś napisać o Tłokińskim w Łodzi. Wczoraj byłem w serwisie żeby ogólnie sprawdzić stan mojego auta. Kosztowało mnie to 300 zł, mieli sprawdzić zawieszenie, itp... Dzisiaj wracając z Łodzi, nagle straciłem hamulce. Przyczyną były skorodowane przewody hamulcowe, przez które wyciekł cały płym hamulcowy... Tak mnie serwis ugościł... Co mam zrobić z tą sprawą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nie slyszałem dobrej opini o Tłokińskim

gdzie masz jechac, zadzwon na kasprowicza,do jagiełło, na krzemieniecką ew na wojska polskiego i zobacz co gdzie ile

 

a teraz moja sprawa

KTO w Łodzi ew okolicach naprawi mi elektryczny podgrzewacz wody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Polecam warsztat w Zgierzu na ul . Kasprowicza!

Są rzetelni i nie naciągają na niepotrzebne wydatki.

Pojechałem do nich z problemem kopcenia na czarno przy gazowaniu. Nie jestem biegły w sprawach mechanicznych. Wytłumaczyli mi wszystko jak dziecku, pokazali na zużytych częściach w czym tkwi problem.

Polecam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podpinam się pod pytanie powyżej. Szukam dobrego lakiernika - ktoś kto usunie początki rdzy na krawędziach drzwi, dobrze zabezpieczy całość i weźmie za to rozsądną kasę. Bardziej zależy mi na jakości i gwarancji za usługę niż żeby było supertanio.

 

Idealna byłaby taka "stara szkoła" lakiernictwa - dobre czyszczenie, trawienie, cynowanie etc...

 

Z góry dzięki za polecenia, R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem M3 e92 , przebieg auta 65000km. i szukam profesjonalnego warsztatu który mi zapewni pełen serwis auta. Słyszałem z opinii innych posiadaczy m3 że nie warto zawracać sobie głowę serwisem ASO gdyż to tylko zwiększa koszty serwisowe a nie koniecznie znają się na M3 . Jestem z woj. łódzkiego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Próbowałem dostać się do Jagiełło ale olali mnie sikiem prostym :/ umówiłem się na 'za 2 tygodnie', po tym czasie wizytę przekładali z dnia na dzień z tekstem 'oddzwonię jak tylko będę coś wiedział'. Ani razu nie oddzwonił. Wkur***ające.

 

Pojechałem do Zgierza na Kasprowicza robiłem parę pomniejszych rzeczy ale bardzo pozytywnie ich oceniam. Mogę polecić i póki co jeżdżę tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie!

 

Szukam na terenie łódzkiego, kogoś naprawdę ogarniętego w sprawach geometrii oraz zbieżności w E39. Otóż chodzi o to, że posiadam zawieszenie sportowe

S227A SPORTL.FAHRW. MIT NIVEAUREGULIERUNG Podw. sport.+ obniż. zaw.+ regul. poz. czyli auto jest "na glebie" i co za tym idzie, w negatywie (-) mam większe kąty pochylenia kół z przodu.

Jestem po wymianie wszystkich wahaczy i łączników stabilizatorów i szukam kogoś kto ustawi wszystko w sposób właściwy dla tego zawieszenia. Obecnie jestem po zbieżności ale panowie z pewnego warsztatu w Zduńskiej Woli ustawili mi zbieżność w sposób właściwy dla normalnego zawieszenia i teraz wpierd.. mi wewnętrzne strony opon i to dość szybko (w tempie praktycznie do gołego w ok 2tys.km a to zdecydowanie za szybko) :mad2:

 

 

Jeżeli chodzi o Zduńską Wolę to polecam naprawę wydechów na ul. Mickiewicza. Koleś robi porządnie i w miarę niedrogo. Trzeba się natomiast umawiać jakieś 2 dni wcześniej.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool2: , ich już dziś znalazłem, jutro będę dzwonić i się dowiadywać. Gdyby jeszcze ktoś coś to będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.