Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję warsztatu w Krakowie, który uszczelni moją pompę wysokiego ciśnienia w e39 530d 1999rp. w rozsądnej cenie. Interesują mnie warsztaty które dobrze wykonają to zadanie. Jeśli sie sprawdzą chętnie będę do nich zaglądał w razie usterek i wymian ekspoatacyjnych. Proszę o polecenie ekspertów od BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gdzie polecacie naprawić skrzynię biegów? Szczerze mówiąc u mnie w Krakowie nie znalazłem nikogo polecanego... Znalazłem http://sprawnaskrzynia.pl/ ale szczerze mówiąc trochę boję się wysłać tam moją skrzynię bo nigdy nic nie wiadomo. Macie jakieś doświadczenia z naprawą skrzyni biegów przez tę firmę albo polecicie mi kogoś z Krakowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnie kilka serwisów przeprowadziłem u Karola

https://www.facebook.com/HTG-259162497497798/info/?tab=overview

szczerze polecam

Karol ma 2xE30 i 1xE39 :)

mi regenerował zaciski, "grzebał" w układzie chłodniczym itp. - robota i ceny ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś dobrego warsztatu blacharskiego w Krakowie lub okolicach gdzie zrobię odnowienie karoserii w tym polerkę, odnowa plastików, uszczelek, polerka lamp (całość praktycznie). Konserwację podwozia oraz odnowienie wnętrza, odnowienie startych plastików, nałożenie nowej farby, odnowienie tapicerki, pranie samochodu.

 

W moim samochodzie nie ma zbyt dużo rzeczy do roboty ale chciałbym doprowadzić go do stanu BDB i dlatego szukam fachowców gdzie zrobię wszystko i w dobrej jakości.

 

 

@up. Tydzień temu zmieniałem kompletne sprzęgło z dwumasą na nowe oryginalne LUK'a za 2100 zł przy przebiegu 260tys km, możliwe że jakieś 50k jest jeszcze cofnięte. W środku siedziało oryginalne sprzęgło i w tarczy ścierały się już nity. Od razu przy tej operacji założyłem przepustnicę od E90 i moduł od Trandulfa i do dziś mam podnietę. Biegi wchodziły u mnie rewelacyjnie a teraz jest jeszcze lepiej, drgania zerowe w każdej sytuacji, sprzęgło świetnie pracuje, a gaszenie to czysta poezja, ani jednego drgnięcia na budzie :) polecam. Koszt całkowity za wszystko musisz liczyć ok. 3 tyś :) Ale jak masz zdrową budę, podwozie bez rdzy i dobrze pracujący silnik to myślę, że to dobra inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Na razie trochę nieśmiało, ale polecam serwis PKW z Krakowa (PKW Autoservice). Za wymianę uszczelki pod pokrywą zaworów, uszczelnienie elektrozaworów i pompy vacum + wymiana rozrządu w n42 zapłaciłem 1060zł za wszystko. Wydaje mi się to bardzo w porządku kwotą. Pan z serwisu wydawał się być bardzo ogarnięty, bardzo dużo mi opowiedział na temat n42 i pokrywało się to z tym co można znaleźć na forum. Ogólnie wymyli mi cały silnik posprawdzali czy nie ma jeszcze wycieków, auto było zakurzone więc je też wymyli przed oddaniem. Ogólnie bardzo na plus. Lekkim minusem jest lokalizacja, nie chodzi nawet o dojazd tylko sam wygląd miejscówki. Jest, że tak powiem - surowo :D Wydaje mi się że robią tam głównie starsze auta typu e46 i e39, zarówno zadbane sztuki jak i "dresowozy". Ale widziałem jedną na prawdę ładną e46, jedną e90 i x5. Po tej naprawie jestem zadowolony i będę tam dalej jeździł bo chyba mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Podobało mi się też, że pomimo dużej ilości klientów właściciel warsztatu miał czas, żeby porozmawiać na spokojnie poradzić itp. Będę jeszcze informował jak to przebiega dalej współpraca przy okazji innych napraw. Jeszcze dodatkowe info dla przykładu - z ta sama naprawą zgłosiłem się jeszcze do BMW Centrum i PIM. BMW centrum wycenił naprawę na 1200zł robota + 1700zł części, a w PIM kazali wysłać maila po czym nie odpisali. ;) Wnioski wyciągnijcie sami. :)

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chlopaki potrzebuje jakiegos solidnego mechanika ktory zna sie na rozrzadach i vanosach :) potrzebowalbym fachowca godnego polecenia z krakowa i okolic ktory rzucilby okiem na moj rozrzad i vanosy i jesli trzeba zrobil co trzeba:)

Motor to m52tu b28 :) e46 z 99 roku :) MAcie chlopaki kogos godnego polecenia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Z4 z USA i coś mi w tych adaptatywnych reflektorach nie sprzęgli.

Była z jednej strony klepnięta i wymieniali reflektor do kogo się udać w okolicach Krakowa i Katowic,

żeby zdiagnozować co nie działa i od razu naprawić polecicie kogoś?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaptatywnych reflektorach nie sprzęgli.

 

kolego, jeżeli chodzi o elektronikę to z czystym sumieniem mogę polecić Ci DKTronic w Sieprawiu. Nie spotkałem się z problemem z którym chłopaki by sobie nie poradzili.

Mają dużo roboty, więc musisz dzwonić i pytać jak z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.