Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie mechanika, ktory wymieni mi termostat w e36 320i? Warszawa, najlepiej rejony Targowka.

 

Kupiłem termo wahlera z uszczelka i zabrałem sie za to samemu, jednak nie mam narzędzi by odkręcić visko, poza tym widzę, ze chyba dawno nikt tego nie ruszał i obawiam sie, ze jak rozkręce węże itp, to pozniej nie zrobię szczelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

Poszukuję zakładu w Warszawie który wykona geometrię w (świeżo zakupionym) F10.

Auto bezwypadkowe, bez luzów itd. a na koleinach ściąga, przy jeździe na wprost trzeba kontrować kierownicą (myszkuje).

Proszę o propozycje zakładu który wykona poprawnie geometrię w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiązanie. U mnie było odwrotnie. Na RF było super a po zmianie na zwykłe zaczeły się problemy, jak u kolegi powyżej. Ustawienie geometrii załatwiło sprawę. Polecam zrobić jedak geometrię.

 

Co do miejsca, słyszałem dobre opiniie o http://www.dobrucki.com.pl/ (na prymasa 1000lecia) ale sam tam nie byłem (mimo, że niby tylko grupa VAG, to robią też BMW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiązanie. U mnie było odwrotnie. Na RF było super a po zmianie na zwykłe zaczeły się problemy, jak u kolegi powyżej. Ustawienie geometrii załatwiło sprawę. Polecam zrobić jedak geometrię.

 

Co do miejsca, słyszałem dobre opiniie o http://www.dobrucki.com.pl/ (na prymasa 1000lecia) ale sam tam nie byłem (mimo, że niby tylko grupa VAG, to robią też BMW)

Byłem tam kiedyś mercedesem i jak wyjechałem to było gorzej niż przed ich ustawieniem (kierownica krzywo i ściągał w prawo).

Nie jestem z tego zakładu zadowolony.

Proszę o sprawdzone info gdzie w Warszawie mogę zrobić geometrię w F10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poleci ktoś zakład/warsztat gdzie sprawdzą i ewentualnie zregenerują głowicę. Nie BMW, tylko Seat, ale to chyba nie ma różnicy. Warszawa i okolice, najlepiej moje okolice :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiązanie. U mnie było odwrotnie. Na RF było super a po zmianie na zwykłe zaczeły się problemy, jak u kolegi powyżej. Ustawienie geometrii załatwiło sprawę. Polecam zrobić jedak geometrię.


Co do miejsca, słyszałem dobre opiniie o http://www.dobrucki.com.pl/ (na prymasa 1000lecia) ale sam tam nie byłem (mimo, że niby tylko grupa VAG, to robią też BMW)

Byłem tam kiedyś mercedesem i jak wyjechałem to było gorzej niż przed ich ustawieniem (kierownica krzywo i ściągał w prawo).

Nie jestem z tego zakładu zadowolony.

Proszę o sprawdzone info gdzie w Warszawie mogę zrobić geometrię w F10.

To zadziwiające co piszesz. Moim zdaniem to jeden z najlepszych warsztatów lub inaczej - pracuje tam jeden taki Pan który zna się na robocie i ustawi Ci serię lub jeśli masz preferencje sportowe to tak jak potrzebujesz.

Warsztat jak warsztat - człowiek się liczy (tylko nie pamiętam imienia :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie i z czystym sumieniem POLECAM warsztat BOCAMOTORS na Warszawskim Ursynowie. Serwisuje u Bogdana samochody od 9 lat i nigdy mnie nie zawiódł, zawsze pomógł i ceny oraz terminy ma przyzwoite ! Zna się chłop na wiedzy i na BMW też. Ostatnio wymienił u mnie uszczelniacze zaworowe bez ściągania głowy.


Adres: Warszawa, ul. Kadryla 4

tel: 512 995 765

https://www.facebook.com/Bocamotors-120452651428043/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Polecicie kogoś kto w Warszawie lub okolicach ogarnie problem ze sterowaniem zmienną geometrią - BMW E 46 320d 150 KM 2005r.

Przeładowuje i wchodzi w tryb awaryjny.

Wywala błąd: 4521 (1296) Ladedruckregelung Regelabweichung

https://drive.google.com/file/d/13txzco ... p=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1zIKEn4 ... p=drivesdk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

A czy miał ktoś doczynienia z MService BMW na Wólczynskiej w Warszawie?

Mam do zrobienia pełen rozrząd w swojej f30 plus kilka drobnych spraw. Znajomy polecał to miejsce, ale wolałbym zweryfikować tymbardziej, że ceny mają dość wysokie.

Jeśli nie tam, to myślałem jeszcze o Autoreducie na ojcowskiej. Co sądzicie o tych miejscach?

Z góry dzięki za odpowiedzi.


Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam Państwa,

Poszukuję zakładu w Warszawie który wykona geometrię w (świeżo zakupionym) F10.

Auto bezwypadkowe, bez luzów itd. a na koleinach ściąga, przy jeździe na wprost trzeba kontrować kierownicą (myszkuje).

Proszę o propozycje zakładu który wykona poprawnie geometrię w tym modelu.

 

Temat zakończony. Problem rozwiązany którym były opony typu RUN FLAT.

Zakupiłem nowe Dunlopy ( nie runflaty) i problem chodzenia w koleinach sie zakończył.

Geometrię zrobiłem u Zasuwika w Piasecznie i jest OK.

Nigdy wiecej RUN FLAT.

Komfort wzrósł o 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was pracował w myjni Carsan? Obsługują salony samochodowe i właśnie szukają pracownika. Piszą, że można zarobić miesięcznie 3000 zł netto. Mają ogłoszenia na swojej stronce carsan.pl . Miał ktoś już doświadczenie z tą firmą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam serwisu, który by wykonał kilka napraw w zakupionym używanym bmw. Ten warsztat ma bardzo dobre opinie, jeśli chodzi o ceny, to z tego co sprawdzałem, są tański ok. 1/3 od ASO. Dużym plusem jest wg mnie, że jest to salon partnerski BMW. Osobiście rozważam właśnie MService BMW, przemawiają do mnie pochlebne recenzje tego miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.