Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

na wstępie chciałabym się przywitać a następnie prosić o polecenie dobrego warsztatu w Warszawie i okolicach który byłby w stanie właściwie określić przyczynę pobierania oleju w mojej jedynce. Zależy mi na rzetelnej weryfikacji silnika i całego osprzętu.


Z góry serdeczne dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie potrzebuje pomocy, przebywam w nieznanej sobie Warszawie i szukam w okolicy ursusa miejsca gdzie zrobie diagnostyke komputerową, ktoś coś poleci?

http://zdroow.pl/pokazy-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-szansa-zakup-dobrego-sprzetu/

Edytowane przez bmwmost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów i koleżanki...chcę zamontować progi (stopnie) boczne do F15, oryginalne, szukałem na forum wskazówek, ale nie znalazłem. Chciałem sam się za to wziąć, ale jak na moje oko jest z tym "trochę" zabawy, (demontaż starych itp...) nie mam żadnej instrukcji montażu, a tym samym demontażu obecnych, czy ktoś z kolegów poleciłby jakiś zakład, lub gościa, który zamontuje mi je do mojego autka na terenie Warszawy ? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Auto-Sew Krzysztof Seweryn, ul. Żyzna 2, 03-613 Warszawa.

Na początku roku przeszukałem forum pod kątem polecanych warsztatów w pobliżu Ursynowa. Następnie umówiłem się na spotkania aby przedstawić problemy jakie dręczą moje auto.

Mam BMW X5 i nie działała mi funkcja Auto Hold, wyświetlał mi się błąd z czujnikami powietrza w kołach oraz do wymiany było kilka uszczelek i problemy z vanosem. Naprawa Panu zajęła dwa dni, cenowo ok, warto było odstawić do tego warsztatu auto.

Nie chcę robić żadnemu warsztatowi w moich okolic anty reklamy, w mojej ocenie warsztat Auto-Sew Krzysztof Seweryn jest świetny i będę korzystał i ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie


Poszukuję serwisu dla E38 740 , który nie będzie się uczył na moim aucie

Mam z autem sporo do roboty, ale fajna baza którą warto dopieścić a nie drutować.


Możecie kogoś polecić w okolicach Warszawy kto ogarnia E38 ?

Najchętniej południe, a nie Wołomin...


Pytanie niby błahe, ale na wielu serwisach mocno się zawiodłem stąd prośba o Wasze typy.



Dzięki

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,


Jakie macie doświadczenia z serwisami w Warszawie? Wiem, że może wkładam kij w mrowisko ale gdzie można bezpiecznie zostawić samochód? Gdzie nie wyjmą Twoich części do innego i nie popsują dwóch rzeczy naprawiając trzecią?


Ja myślałem, że mam już ten jedyny serwis i niestety przy dwóch samochodach co się dotknęli to wpadka. Wiem, że każdy się może mylić ale seria kilku awarii plus okresy po 2-3 tygodnie bez samochodu to jest dla mnie za wiele:-(


Szykuje mi się większy serwis gdzie chciałbym zrobić pompę, łańcuch i pewnie cały xdrive i wolałbym to zrobić raz a dobrze, a nie walić się z serwisami pół roku.


Od znajomego mam sugestie Hypertech. Czy macie jakieś doświadczenie z tym serwisem?


Z góry dzięki za wszelkie info, sugestie i inne propozycje.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

czy jest na forum lub w Mazowieckim elektryk który sprosta zadaniu? Byłem u 2 i powiedzieli że ich to przerasta.

Uprzejma prośba o informację czy jesteście Państwo pomóc z błędem poduszki powietrznej . Po wstępnej diagnozie pokazuje błąd K.-NR. 3434581 związany z telefonem satelitarnym. Najprawdopodobniej został włożony wcześniej zły sterownik poduszki powietrznej i teraz pokazuje błąd.

posiadam BMW X3 E83 z roku 2006.

pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazje korzystać z tego serwisu

https://pl-pl.facebook.com/zzamilowaniadobmw/

Z ursusa masz blisko.

Cenowo jest super i do tego gość zna się na rzeczy.

Warsztat wygląda mało profesjonalnie może ale robota jest wykonana jak trzeba więc nie ma co się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś mocnego elektryka w Warszawie.

Możecie kogoś polecić?

otóż problem jest z amorem w mojej X5 E70 przy prawym przednim amortyzatorze, jest tam Dynamic Drive i są elektryczne te amory, rdza zeżarła wtyczkę i gdzieś prądu brakuje a amorze, generalnie amor bez prądu nie działa więc jest w pozycji opuszczonej co za tym idzie samochod jest przekrzywiony na jedna stronę. Amor niby mechanicznie jest sprawny na pomiarze wyszło 59% więc ok.

help....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ostatnio miałem okazje korzystać z tego serwisu

https://pl-pl.facebook.com/zzamilowaniadobmw/

Z ursusa masz blisko.

Cenowo jest super i do tego gość zna się na rzeczy.

Warsztat wygląda mało profesjonalnie może ale robota jest wykonana jak trzeba więc nie ma co się czepiać.

Dzięki, tak jak pisałeś konkretnie szybko i super ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ostatnio miałem okazje korzystać z tego serwisu

https://pl-pl.facebook.com/zzamilowaniadobmw/

Z ursusa masz blisko.

Cenowo jest super i do tego gość zna się na rzeczy.

Warsztat wygląda mało profesjonalnie może ale robota jest wykonana jak trzeba więc nie ma co się czepiać.

Dzięki, tak jak pisałeś konkretnie szybko i super ceny.

 

A długo czekałeś na wizytę? Mam do nich niecałe 30 km.

Oddali robotę w ten sam dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy. Czy w okolicach Radom, Opoczno, jest ktoś kumaty, kto by ogarnął podłączenie i zakodowanie LEDów adaptacyjnych w F10 LCI? Oryginalnie w aucie były adaptacyjne ksenony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Kogo polecacie w Warszawie i bliskiej okolicy do:


1. zdjecia opon ze starcyh felg i wymontowania czujnikow cisnienia

2. zalozenia czujnikow na nowe felgi

3. zalozenia opon na nowe felgi

4. porzadnego wywazenia wraz z testem drogowym

5. najprawdopodbniej dobraniem pierscieni centrujacych do felg

6. zlozeniem wszystkiego do kupy bez uszkodzenia czegokowliek

7. ewentulana naprawa (prostowaniem) starych) felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.