Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie może na początku opisze pokrótce mój problem żebyście mogli polecić dobrego fachowca/warsztat do tej usterki. Bede pisał zwięźle i w skrócie. Wstawiłem do auto do chłopaków na burakowskiej (bmw sport). Auto ogólnie było zamulone jak staw sołtysa wogole nie mialo mocy. Poszła przepływka. Zamontowali nową przepływkę bosha. Auto odżyło ale jest problem z którym nie mogli sobie poradzic i rozłożyli ręce. Po pierwsze na tablicy swieci non-stop kontrolka silnika i na kompie wywala błąd przepływki, nawet po jego skasowaniu nadal wraca. Zachowanie auta- dopoki sie nie rozgrzeje (wskazówka temp. nie przekroczy nieb. pola) auto jest zamulone tak jak było, po rozgrzaniu zapierdziela jak złe tak jak powinno. Co zauważyłem po skasowaniu błędu, odpalam auto, kontrolka silnika sie nie swieci, nie wywala błedu, ale jak juz sie rozgrzeje tzn. wskazówka minie niebieskie pole wywala błąd przeplywki i zapala sie kontrolka, tak jakby przechodził w jakis tryb awaryjny ale odziwo auto zaczyna wtedy normalnie jeździć. Przejżeli całe auto i nic, rozłożyli ręce i sie poddali :( Z tego co się dowiedziałem może chodzić o to, że nową przepływkę trzeba zaadoptować ale chłopaki nie mają takiego oprogramowania.

 

No i właśnie potrzebuje dobrego fachowca lub warsztat co wykona mi coś takiego (mam nadzieje że to pomoże a może chodzi o coś innego, naprawdę już mam taki mętlik w głowie, że już sam nie wiem co myśleć o tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie może na początku opisze pokrótce mój problem żebyście mogli polecić dobrego fachowca/warsztat do tej usterki. Bede pisał zwięźle i w skrócie. Wstawiłem do auto do chłopaków na burakowskiej (bmw sport). Auto ogólnie było zamulone jak staw sołtysa wogole nie mialo mocy. Poszła przepływka. Zamontowali nową przepływkę bosha. Auto odżyło ale jest problem z którym nie mogli sobie poradzic i rozłożyli ręce. Po pierwsze na tablicy swieci non-stop kontrolka silnika i na kompie wywala błąd przepływki, nawet po jego skasowaniu nadal wraca. Zachowanie auta- dopoki sie nie rozgrzeje (wskazówka temp. nie przekroczy nieb. pola) auto jest zamulone tak jak było, po rozgrzaniu zapierdziela jak złe tak jak powinno. Co zauważyłem po skasowaniu błędu, odpalam auto, kontrolka silnika sie nie swieci, nie wywala błedu, ale jak juz sie rozgrzeje tzn. wskazówka minie niebieskie pole wywala błąd przeplywki i zapala sie kontrolka, tak jakby przechodził w jakis tryb awaryjny ale odziwo auto zaczyna wtedy normalnie jeździć. Przejżeli całe auto i nic, rozłożyli ręce i sie poddali :( Z tego co się dowiedziałem może chodzić o to, że nową przepływkę trzeba zaadoptować ale chłopaki nie mają takiego oprogramowania.

 

No i właśnie potrzebuje dobrego fachowca lub warsztat co wykona mi coś takiego (mam nadzieje że to pomoże a może chodzi o coś innego, naprawdę już mam taki mętlik w głowie, że już sam nie wiem co myśleć o tym)

Tu masz coś o adaptacji - i pewnie to jest problem.

viewtopic.php?f=69&t=130670&hilit=adaptacja

 

Tu masz namiar na Żyzną - zadzwoń, może takie wgranie zrobi poza kolejnością

http://panoramafirm.pl/mazowieckie,,warszawa,targ%C3%B3wek,%C5%BCyzna,2/auto_sew_krzysztof_seweryn-ktixc_pce.html

 

Poza tym, może kolega prmax coś pomoże w kwestii wgrania nowego softu

memberlist.php?mode=viewprofile&u=24826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz coś o adaptacji - i pewnie to jest problem.

viewtopic.php?f=69&t=130670&hilit=adaptacja

 

Tu masz namiar na Żyzną - zadzwoń, może takie wgranie zrobi poza kolejnością

http://panoramafirm.pl/mazowieckie,,war ... c_pce.html

 

Poza tym, może kolega prmax coś pomoże w kwestii wgrania nowego softu

memberlist.php?mode=viewprofile&u=24826

 

Dzięki spróbuje to zrobic najpierw sam aczkolwiek te opisy i tabele tycza sie silnika M47 a ja mam M47TU i u mnie jest juz inny nr oprogramowania i nie moge znalec tabeli do mojego silnika :/

 

Powalczę jeszcze i jak sie nie uda to udam się na Żyzną żeby zrobili to fachowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz coś o adaptacji - i pewnie to jest problem.

viewtopic.php?f=69&t=130670&hilit=adaptacja

 

Tu masz namiar na Żyzną - zadzwoń, może takie wgranie zrobi poza kolejnością

http://panoramafirm.pl/mazowieckie,,war ... c_pce.html

 

Poza tym, może kolega prmax coś pomoże w kwestii wgrania nowego softu

memberlist.php?mode=viewprofile&u=24826

 

Dzięki spróbuje to zrobic najpierw sam aczkolwiek te opisy i tabele tycza sie silnika M47 a ja mam M47TU i u mnie jest juz inny nr oprogramowania i nie moge znalec tabeli do mojego silnika :/

 

Powalczę jeszcze i jak sie nie uda to udam się na Żyzną żeby zrobili to fachowcy

podłącz pod SSS i sam Ci znajdzie nowy soft

http://www.directtraffic.pl/tl_files/clickad/zaufali_nam_small/bmw.pnghttp://kernest.fm.interia.pl/strzalka_w_lewo.gif. Zobacz link ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

http://www.youtube.com/user/RadekFiliks/videos?flow=grid&view=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie ;)

 

Jaki serwis polecacie do naprawy samochodu z ubezpieczenia (compensa) ? Chodzi o naprawę na nowych częściach, to byłaby naprawa tzw. bezgotówkowa.

Nie chcę latać i szukać części, zależy mi na tym, żeby to było dobrze zrobione. Po to w sumie wykupuje się AC :)

Jeśli chodzi o ASO to tylko Inchcape nie wchodzi w grę, jestem co do nich uprzedzony od ostatniej wizyty...

 

Koledzy pomóżcie :)

 

P.S. Uszkodzona jest prawa część prawego zderzaka, praktycznie same plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie ;)

 

Jaki serwis polecacie do naprawy samochodu z ubezpieczenia (compensa) ? Chodzi o naprawę na nowych częściach, to byłaby naprawa tzw. bezgotówkowa.

Nie chcę latać i szukać części, zależy mi na tym, żeby to było dobrze zrobione. Po to w sumie wykupuje się AC :)

Jeśli chodzi o ASO to tylko Inchcape nie wchodzi w grę, jestem co do nich uprzedzony od ostatniej wizyty...

 

Koledzy pomóżcie :)

 

P.S. Uszkodzona jest prawa część prawego zderzaka, praktycznie same plastiki.

 

Bezgotówkowy jest dla leniwych :) gotówkowy dla obrotnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy bezgotówkowym nie zastanawiam się, czy wystarczy mi z ubezpieczenia na wszystkie części, szczególnie wtedy, kiedy wyjdą jakieś dodatkowe elementy wymagające naprawy, których nie uwzględnił likwidator.

Oddaję samochód i dostaję naprawiony, śliczny piękny ładny :)

Kolega oli222 ma jakieś warsztaty do polecenia w tym temacie czy tylko tak chciał wyrazić swoją opinię na temat napraw z ubezpieczenia ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy bezgotówkowym nie zastanawiam się, czy wystarczy mi z ubezpieczenia na wszystkie części, szczególnie wtedy, kiedy wyjdą jakieś dodatkowe elementy wymagające naprawy, których nie uwzględnił likwidator.

Oddaję samochód i dostaję naprawiony, śliczny piękny ładny :)

Kolega oli222 ma jakieś warsztaty do polecenia w tym temacie czy tylko tak chciał wyrazić swoją opinię na temat napraw z ubezpieczenia ? :wink:

 

Naprawiałem kilka aut gotówkowo i nie zdarzyło się bym dokładał do interesu, wręcz przeciwnie :) a warszaty to jakieś tam znam ale raczej pod wawą (zachodnie powiaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zniesioną amortyzację części, tzn. mam niby dostać 100% za nie.

Po prostu się zastanawiałem czy ubezpieczyciel wyliczając wartość szkody z tych swoich mądrych programów wyliczy odpowiednią kwotę.

Nie zależy mi na tym, żeby na tym zarobić, tylko, żeby naprawa była wykonana solidnie, a auto odzyskało swój wygląd i właściwości sprzed szkody...

Wolę jednak bezgotówkowo, bo nie mam czasu ani ochoty się tym zajmować. Tym bardziej, że nie mam żadnego zaprzyjaźnionego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się sparzyłem na naprawie bezgotówkowej. Też chciałem iść po najmniejszej linii oporu. Wstawiłem samochód i niech robią.

Efekt był taki, że wstawili zamienniki - błotniki do których nie pasowały kierunkowskazy i zdezrzak, gdzie nie pasowały halogeny.

Przy kolejnym razie wziąłem pieniądze, na własną rękę szukałem używanych oryginalnych części w ładnym stanie i jeszcze wystarczyło na dobrego lakiernika.

Edytowane przez marekzegarek
marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie mam duży problem z EGRem, nikt nie może sobie z nim poradzić, raz ma sterowanie a raz nie i wywala mi żółtą lampkę i mnie denerwuje (delikatnie mówiąc).

 

Czy ktoś mógłby podzielić się namiarami na człowieka który potrafi programowo wywalić EGRa?

 

z góry dziekuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekzegarek - właśnie dlatego wszystko zależy od tego komu powierzy się samochód, dlatego pytam o polecenie :wink:

Swoją drogą, nie sądzę, żeby w ASO użyli części nie oryginalnych...

 

Poza tym, zależy mi na czasie, a znając swoją dbałość o szczegóły to długo bym szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy szukam w stolicy dobrego, ale i oczywiście taniego warsztatu, który wymieni mi szybę czołową w e34, macie coś godnego polecenia, najchętniej północna Wa-wa.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

505 583 800

Zadzwoń. Przyjeżdżają pod dom i wymieniają.

Korzystałem kiedyś ja i mój kumpel. Polecam.

Tylko teraz może być problem z temperaturą, chyba że masz garr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajmowali sie moim e91 w Bavarian Works. Oczywiście zanim oddałem tam auto naczytalem sie opinii na ich temat, głownie o histroriach właściciela. W to nie wnikalem. Powiem, ze jestem mega zadowolony z obsługi. Pierwszy raz w życiu po odebraniu auta z serwisu odniosłem wrażenie, ze nie byłem dymany. Nawet kilka rzeczy, których byłem pewien ze bedą do wymiany po demontażu okazało sie, ze nie jest wymagane, wystarczy przeczyscic, dać nowe uszczelki i śmigac dalej (mówię o kolektorze ssacym). Sam fakt, ze sa przeciwni usuwaniu klapek, uważają to za drut (tak samo uważam) takze miło zaskoczyło. Inny warsztat pewńie by wsadzil zaślepki zeby skasować za robote. Tak więc ja osobiście polecam :cool2: , a ze mam blisko domu to dodatkowy plus :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajmowali sie moim e91 w Bavarian Works. Oczywiście zanim oddałem tam auto naczytalem sie opinii na ich temat, głownie o histroriach właściciela. W to nie wnikalem. Powiem, ze jestem mega zadowolony z obsługi. Pierwszy raz w życiu po odebraniu auta z serwisu odniosłem wrażenie, ze nie byłem dymany. Nawet kilka rzeczy, których byłem pewien ze bedą do wymiany po demontażu okazało sie, ze nie jest wymagane, wystarczy przeczyscic, dać nowe uszczelki i śmigac dalej (mówię o kolektorze ssacym). Sam fakt, ze sa przeciwni usuwaniu klapek, uważają to za drut (tak samo uważam) takze miło zaskoczyło. Inny warsztat pewńie by wsadzil zaślepki zeby skasować za robote. Tak więc ja osobiście polecam :cool2: , a ze mam blisko domu to dodatkowy plus :mrgreen:

 

Dorzuce od siebie (bez czytania o wlascicielu - znam sprawe z autopsji) to, co sami mozecie odszukac. Oficjalnie Bavarian Works Sp. z o.o. nie istnieje w KRS a NIP, ktorym sie posluguje wlasciciel: 5263817675 takze jest niewykrywalny w EDG/KRS.

Wnioski pozostawiam bez komentarza, kazdy z Was ma IQ na odpowiednim poziomie ;)

Przepraszam za offtop, to nie jest forum "polecani oszusci"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
sa przeciwni usuwaniu klapek, uważają to za drut (tak samo uważam)

:cool2:

usuwanie to porażka.

ja wracam.

jak się wywali dynamika z dołu jak w tico :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa przeciwni usuwaniu klapek, uważają to za drut (tak samo uważam)

:cool2:

usuwanie to porażka.

ja wracam.

jak się wywali dynamika z dołu jak w tico :mrgreen:

 

Bzdura! Dowodem moje wykresy z hamowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zajmowali sie moim e91 w Bavarian Works. Oczywiście zanim oddałem tam auto naczytalem sie opinii na ich temat, głownie o histroriach właściciela. W to nie wnikalem. Powiem, ze jestem mega zadowolony z obsługi. Pierwszy raz w życiu po odebraniu auta z serwisu odniosłem wrażenie, ze nie byłem dymany. Nawet kilka rzeczy, których byłem pewien ze bedą do wymiany po demontażu okazało sie, ze nie jest wymagane, wystarczy przeczyscic, dać nowe uszczelki i śmigac dalej (mówię o kolektorze ssacym). Sam fakt, ze sa przeciwni usuwaniu klapek, uważają to za drut (tak samo uważam) takze miło zaskoczyło. Inny warsztat pewńie by wsadzil zaślepki zeby skasować za robote. Tak więc ja osobiście polecam :cool2: , a ze mam blisko domu to dodatkowy plus :mrgreen:

 

Dorzuce od siebie (bez czytania o wlascicielu - znam sprawe z autopsji) to, co sami mozecie odszukac. Oficjalnie Bavarian Works Sp. z o.o. nie istnieje w KRS a NIP, ktorym sie posluguje wlasciciel: 5263817675 takze jest niewykrywalny w EDG/KRS.

Wnioski pozostawiam bez komentarza, kazdy z Was ma IQ na odpowiednim poziomie ;)

Przepraszam za offtop, to nie jest forum "polecani oszusci"...

 

Szczerze to mało mnie obchodzi, dla mnie liczy się fakt dobrze zrobionej roboty, jeżeli dla kogoś ważniejsza jest faktura, albo sama sztuka dla sztuki, to ok, zgodzę się. Pewnie gdy bym nie był zadowolony z usługi, napisałbym ładną laurkę, jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zmienilem silnik w moim autku (E91 z 2007) z benzyny 2.5 litry na 3 litry i potrzebuje powaznej firmy ktora sie zajmie wkodowaniem nowego softa silnika (ostatniej wersji oczywiscie).

 

Polecicie kogos ? tam gdzie robilem dotychczas jest glucho w telefonie, lub nikt nie odpowiada

 

Dzieki.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.